reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Niekat- a jak tam twój maluch, ułożył się już lepiej,że go czujesz,czy nadal do środka kopie?
Ninja-wypoczywaj,wypoczywaj dopóki możesz, bo nigdy już tak spokojnie nie będzie,:-):-)
Lecę, bo mi się rosołu chce a w domu zero kuraka, trzeba córcie ubrać i do sklepu wskoczyć.
wiecie co zmalowałam rano? "jakoś" tak nieporadnie chwyciłam komórke ze stołu,że wpadła mi do kubka w herbatą:angry::angry::angry:! Szybko wyjełam, ale zobaczymy, co będzie dalej, narazie cały czas wibruje, nawet, jak się jej nie urzywa! Masakra:crazy::crazy:
 
reklama
mój uparciuch dalej nie chce mnie połechtac:-(ale jetsem cierpliwa... jeszcze 4 dni do USG wiec staram sie nie popadac w paranoje:rofl2: a co do komórki to i mnie mój LGk wpadł kiedyc przy pomocy córki do wiadra z mopem jak myłam podłogi i za jakiś czas zaczeła mi bateria siadac... nawet jednego dnia nie wytrzymywała choc nie twierdze że to od tej kapieli nieszczesnej ale moze...:-p:eek:teraz mam juz innym model i najczesciej trzymam go w takim miesjcu zeby do wody miał jak najdalej:tak::-D
 
Cześć dziewczyny, poczytałam troszkę zaleglości i proszę, proszę - podoba Wam się imię Emilka, a my już ustaliliśmy, że jak będzie córeczka, to właśnie tak bęzie miała na imię. No, chyba, że będzie Dawid...
 
Cześć Kobietki!!!

Ja dziś już po wizycie u pani doktor i było strasznie!!!!!
Miała towarzystwo 2 stażystów:wściekła/y::wściekła/y:. Kobitka i facet:wściekła/y:. Jakoś tak dziwnie się czułam jak mnie 3 osoby oglądały:zawstydzona/y:. Jakoś inaczej jak się idzie do lek gina (faceta) a inaczej jak się student gapi:wściekła/y:. No ale cóż praktyka być musi:no:.
Ale z dzidzią wszystko w porządeczku:-). posłuchałam serdusia :-D. A też chyba jej się nie podobało badanie z obecnością gości, bo kopała jak najęta:-D. Może troszkę udzieliło się jej moje poddenerwowanie:-p. Ale za to musiałam się wracać 2-gi raz (i to już prawie jak dotarłam do domu), bo studencik się pomylił w zwolnieniu i dzwoniła do mnie pani dr. abym przyjechała ponownie:baffled:.
Ale poprawiłam sobie humorek później, bo kupiłam Tosi jeszcze jedną sukieneczkę tym razem różowiutką(też na ciuchach). A najfajniejsze jest to, że zobaczyłam, że jest lekko przybrudzona (jak się dobrze przyjrzę) i powiedziałam pani sprzedawczyni i mi spóściła 50% z ceny:-):-D i zapłaciłam 9,50 zł:laugh2::laugh2::laugh2:. zamieszcze zdjęcia na wątku o zakupach.

A teraz się biorę za pomidoróweczkę :-p mniam mniam:tak:.

pozdrowionka!!!
 
jak ja rodziłam Oli to tez miałam defilady miedzy nogami:baffled:masa stazystów sie rpzewineła mi wtedy i strasznie mnie to wnerwiało - no ale jakos muszą sie uczyc,nie;-)
jak tak czytam o waszych dzidziach że kopią, że szaleją w Waszych brzyszkach to az mi sie cos robi że mój babelek taki cichutki (choc wydawało mi sie wczoraj jak leżałam na półbrzuszku zę coś tam mu się niewygodnie z lekka zrobiło i niesmiało machnał palcem u nogi:rofl2:;-):-p)
 
A mnie dzis wzielo na pieczarkowa (tez jakos tak po wizycie) i wlasnie sobie jezyk parze bo goraca wciagam:-)

Lece troche poczytac, co sie u was dzialo:-)
 
reklama
tez mam w domu zupe (niestety nie pomidorowa ani pieczarkowa ale nadrobie na jutro;-)) więc przebieram nogami pod biurkiem - gdzie ta 15.00!!!!!;-):tak::-):-p
cicha co słychac u dzidziolka i u ciebie po wizycie?? opowiadaj
 
Do góry