reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam dziewczyny jesiennie!!:-)
mamma80, giza- gratuluję córci:-)
ninja - Tobie syna!:-D
dusia - gratulacje z okazji zamążpójścia, wyglądałaś prześlicznie no i brzusia w ogóle nie widać - super figurka:-)
W sobotę idę na USG, już nie mogę się doczekać, może będzie widać kto się tam kryje??:-D
Dzidzia kopie nieźle, szczególnie wtedy gdy chcę spać;-)
Zakupów na razie nie robię, dostałam już mnóstwo ciuchów od rodziny, jak poznam płeć to wtedy poszaleję z zakupami:tak:;-):-).
Pozdrawiam ciepło:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Nie spodziewałam się, że nic-nie-robienie może być takie przyjemne :-) Rano nie szykowałam się jak zwykle w biegu do pracy myśląc o tym, czego zapomniałam i co muszę zrobić od razu po wejściu do firmy. Poprzeciągałam się w łóżku z pół godziny :sorry:, z namaszczeniem wypiłam capuccino i zjadłam kanapeczki z białym serem bez odbierania telefonu. Czuję się wspaniale wypoczęta w końcu!!!
Mówiłam wczoraj mężowi, że każda kobieta powinna mieć w roku miesiąc wolnego (oprócz urlopu), żeby siedzieć w domu gotować obiadki itp. :-)

A trochę bałam się braku pracy, że "co ja będę robić w domu" a jest super! (może dlatego,że wiecznie brakowało mi czasu)]

miłego dnia!!!:-):-):-):-):-)
 
Mamma80 gratuluje Gabrysi!! Swoja droga do niedawna tez strasznie ochotowalam na Gabrysie, teraz bedzie Nala (nie mylcie bron Boze z Rokita!!) Po prostu Nela :happy: Chyba ze Nela okaze sie Filipem ;-)
Co do kupowania, to jeszcze w pazdzierniku, kiedy pojawil sie zamysl o bobasie - kupilam pierwszy komplecik - spioszki + kaftanik :-) Jak juz wiedzialam ze jest fasolka kupowalam jak najeta ciuszki typu "unisex" (ale znalazla sie tez jedna sliczna sukieneczka ). Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze to bedzie Boj, a z drugiej strony siostra obiecala mi cale mnostwo ciuszkow po swojej corci :cool:. Moze wreszcie w poniedzialek dowiem sie co pod serduszkiem plywa.
 
u mnie jest wahanie miedzy Emilią a Nelą, a z drugiej strony miedzy Maćkiem a Marcelem... tez w poniedziałek będe miała szansę się dowiedzieć w która stronę zawęży mi sie wybór;-)
 
Nel bardzo ładne imie:-)
ja już mam wybrane dla chłoapka Kondrad:-) a jak sie zmieni w dziewczynkę to neiwiem co będzie za imię wogóle nie mam koncepcji:eek::sorry:
 
Mi się bardziej podoba Emi - może dlatego, że dobrze mi się kojarzy - mam w pracy koleżankę Emilkę, sympatyczną, inteligentną i niezła laskę. Nela tez bardzo ładne ale staje się bardzo popularne, może aż za bardzo.
 
Mi się bardziej podoba Emi - może dlatego, że dobrze mi się kojarzy - mam w pracy koleżankę Emilkę, sympatyczną, inteligentną i niezła laskę. Nela tez bardzo ładne ale staje się bardzo popularne, może aż za bardzo.
no to byłoby fajnie u mnie w domu bo na Oliwię tez wołamy czesto Oli to na Emilke wołalibysmy Emi - Oli,Emi - OBIAD!!!hehhehe:-D
 
reklama
Hej Dziewczyny,
mnie też chyba bardziej się podoba Emilka- kojarzy mi się z taką delikatną, śliczną dziewczyneczką:-)! A z tymi imionami to niestety tak jest, niby oryginalne a tu się nagle okazuje,że wszystkie dzieciaki w piaskownicy tak mają na imię..(tzn. np. Kubuś, Kacperek) co zrobić. Mnie też się Amelka podobała a teraz jest ich cała masa, ale mnie to nie przeszkadza...Mnie się dla dziewuszki podoba Antośka, ale kurcze Antonina to już tak jakoś mniej..
ale to chyba nie ten wątek:rofl2:
 
Do góry