reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Elip oj ja to mam rozbrykanego malucha:-):-):-) nie ma mowy o delikatnym pukaniu - mam wrażenie jakby się całym sobą o mój brzusio odbijał.. cały brzuch p[odskakuje:-):-) czasem się zastanawiam, czy może mu tam źle i protestuje albo chce się wydostać:eek: no tak to jest z cieżarnymi - nie czuje to problem, a czuje to tez problem:-):-)
zazdroszczę:-(
ja wczoraj próbowałam wysłuchac stetoskopem i Łukasz probował i osłuchał mnie cała od góry do dołu nawet na plecach słuchał i... i NIC.Kompletnie nic nie słychac.zadnego bulgotania nie mówiac o serduszku:-(jestem taka niepocieszona że z tego wszytskiego wysprzątąłam chałupe i potem wieczorem bolał mnei kręgosłup:baffled: zasnęłam szybciutko i miałam koszmary:-(nie wiem jak ja wytrzymam do przyszłego poniedziałku:-:)-:)-(
 
reklama
witam wszystkie marcóweczki!
Wcześnie dziś wstałam.....i czasem tez mam dziwaczne sny,,Mój jeden męszczyzna juz w pracy,a drugi..o dziwo..jeszcze śpi.
Wiem że rzadko tu bywam,ale zaglądam prawie codziennie..Fajnie że juz niektóre wiedza czy maja pod sercem dziewczynkę,czy chłopca..Ja ma 8.11 dopiero wizytę,i mam nadzieje ,że tez mi powie lekarz ....że będzie widac..
Moja dzidzia tez zaczyna dawać o sobie znać coraz to głośniej(mocniej..)..Zawsze rano jak się obudzę i położe na plecach..to mam wrażenie że zmienia pozycje co chwlę..pewnie jej ciasno..A jak np.zjem coś słodkiego to odrazu jest odzew..To bardzo miłe jak się czuje juz dzidzie..wiem przynajmniej że jest( i jest ok)...
Poza tym,juz mieszkamy u siebie..(od prawie 3 tyg.),kupiliśmu tv.,i auto..,ale teraz sprzedajemy mojego własnego Matizka....Jest mi go jakos zal sprzedawac,bo w końcu sama na niego kiedys zarobiłam..i sama go kupiłam..ale siła wyższa!
Wczoraj moja mama wrociła z sanatorium..i nie widziała mnie 3 tyg,...to stwierdziła,że nieźle mi brzusio urósł..i wyglądam jakos inaczej niż z Alexem..Chciała bym wam wkleić zdjęcie,ale zupełnie nie umiem robić takich rzeczy...Może kiedyś jak mój P.będzie miał chwilę..to jego poproszę...Bo muszę dodać,że macieśliczne brzusie..!!!
No to tyle,.tak po trochu..
Ściskam was mocno dziewuszki!,za jakiś czas znowu się odezwę..Dużo zdrówka dla kazdej z was!!!




dev071pr___.png
 
Niekat nie przejmuj sie tak bardzo bo im bardziej chcemy żeby dzidziuś kopał to on bardziej zawzięcie milczy;-) złośnik z neigo i tyle u mnie tak jest np jak ja mówię ale wali a ktos daj pomacam i wtedy cisza jak makiem zasiał złośliwe to ciekawe po kim:sorry::zawstydzona/y::-D
Dorotaa kuruj sie a szefową olej w końcu zdrowie i dzidzia ważniejsze od samopoczucia kierowniczki;-) niech sobie radzi sama w końcu wcześneij czy później i tak ja zostawisz przecież nei będziesz rodzić w pracy;-):-D
Ewa witaj i zaglądaj do nas częściej i czekamy na zdjęcia brzuszka:-)
Moje cyce już git nie bolą:-D:happy:
wczoraj obdzwoniłam chyba wszystkie przychodnie w poszukiwaniu poradni laktacyjnej:-p i znalazłam tylko jedną u mnie tam gdzie jestem zapisana ale pani maiął być dopiero dziś:no::eek: więc poszłam do poradni K przy szpitalu a tam mi kazali iść do szpitala na odzdział gin-poł i szczęsciem trafiłam na swojego gina;-) wybadał mi cycuchy i mówi że guzków neit ja tez wczoraj juz sie lepiej czułam chyba niedzielna kapucha pomogła;-)i mówił że mogło sie stac tak dlatego ze jeden kanalik był zatkany i stworzył sie zastój:no::wściekła/y: ale zadnych leków mi nie dał i dobzre bo nie ma takiej potrzeby:-)
 
Cześć,
Wpadłam tu po dłuuugiej przerwie i nie wiem od czego zacząć czytać zaległości ;)
Od wczoraj jestem na zwolnieniu i teraz będę miała więcej czasu i sił na czytanie i pisanie.
Pozdrawiam
monika
 
Witam mamusie!
Ja sie juz nie moge doczekac brykania dzisziusia, w piatek cos mi sie wydawalo ze dal mi kopa (ale nie wiem czy to nie byly tylko moje urojenia :laugh2:) Ale od tatego czasu "molestuje" meza i z wieczorka naslu****e mi brzuszek. Jak on to mowi - ze mi "bulgocze", ze dzidzio plywa to chyba jest dobrze. Dolek mnie wczoraj dopadl, bo glupia natknelam sie na jakies artykuly o poronieniach w 21tc :-(i tak mi to caly dzien chodzilo po glowie ze nie czuje i ze moze cos jest nie tak. Pocieszam sie ze to pierwszy dziszio i ze babki czesto nie czuja, pozatym ide w poniedzialek o ginki to sie uspokoje.
 
witam
a dziś mam przymusowe wolne :wściekła/y:wstałam rano po 5 poszłam na busa i zrobiło mi się nie dobrze i wróciłam zaliczyć bliski kontakt z muszlą Już drugi dzień zwracam śniadanie to normalne?:-(potem padłam na łóżko i spałam twardo aż do teraz masakra gorzej niż na początku.
Moja dzidzia pyka do mnie codziennie 29 mam usg to wkońcu może się dowiem kto tam mieszka ( z drugiej strony jestem pełna obaw). Zaczeło się tydzień temu jechałam do domu troche czymś się zmatwiłam a tu nagłe taka radość mądrala wiedizła jak mame pocieszyć.:-);-):-D
niekat- ty tez masz usg 29 o której godzinie? ja ide na 13
Mam pytanie o to badanie glukozy 50g/1h trzeba przynieść zakupiona swoją w aptece ? Da sie zrobić to badanie czy strasznie wstrętne?
Dbajcie o siebie i ubierajcie się ciepło
pozdrawiam gorocą
 
Darina u mnie w laboratorium maja glukoze i ona jest wliczona w badanie ale niewiem jak u ciebie moze zadzwoń i sie zapytaj zebyś później nei musiała biegac po aptekach:-p ja dodawałam sobei do tego anpoju sok z cytryny żeby było mniej slodkie;-)Mozesz dodac sok z cytryny bo oo jest neutralny a nei jest to wtedy takie strasznie słodkie:-p;-)
co do wymiotów to współczuję mnei czasem targa przy myciu zębw wiec pewnei moga jeszcze występowac:eek::-(
Monika witaj po przerwie i pisz co tam u was:-)
Weronika pierwsza ciąża jest inna niź kolejne bo w końcu neiwiesz co cię czeka mnei o ruchach uświadomił gin że to co czułam to był ruchy ;-) bo myślałam ze to bulgotanie itd:-D
 
Ja też idę na USG 29 na 18:00 do super specjalisty z super sprzętem 3d i mam nadzieję że nic nie wykryje. Facet jest ponoć najlepszym specjalistą w trójmieście.
 
reklama
no widze ze 29 października w godzinach wieczornych wątek płci przy bierze nowych lokatorów:tak:to juz czas na połówkowe wiec jest duża szansa ze poznamy płcie naszych bobasów:tak:;-)ja to juz nogami przebieram jak o tym pomysle ale przede wszytskim chce wiedziec czy jest ok z Motylkiem i w ogóle zobaczyc go jak fika nózkami i rączkami i zeby mozę sie usmiechnął do mamusi nicpon jeden:rofl2:
 
Do góry