reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

A ja tez wpadlam sie pochwalic ze nasza rodzinka sie powiekszy o maltanczyka jak dobrze pojdzie. Maz juz wypatrzyl teraz tylko trzeba sie z hodowla skontaktowac i zarezerwowac pieska (nawet nie wiecie jak sie ciesze ) zawsze marzylam o takiem piesku tylko trzeba bedzie uwazac zeby Filip mu nic nie zrobil i odwrotnie chociaz z tego co znam opinie osob ktore posiadaja te pieski to sa one bardzo przyjazne :-) No poki co braciszka ani siostry nie bedzie to bedziemy mieli pieskiego czlonka rodziny :-) Piesek u nas sie pojawi pewnie dopiero w kwietniu no bo i trzeba sie zaopatrzyc w wyprawke dla niego ale tez musimy poczekac na to az podrosna szczeniaczki. Pomiajm fakt ze cena psa jest kosmiczna i spokojnie jakies uzywane auto sie kupi za taka kwote Świat zwariowal ale maz ma prace ja tez to mozemy sobie pozwolic szczegolnie ze czas dla pieska bedzie napewno , ja pracuje 10 dni w miesiacu a maz pn-pt od 8-16 :-)
 
reklama
Weronikaa- gratulki:tak::tak::tak::tak: a trójek jeszcze niet?
Anetka- no to super, że rodzinka się powiększy:tak:. Wrzuć fotkę jak już będziecie mieć psiaka w domciu:tak:.

Moja Żabka mimo choroby gada jak najęta. Buzia jej się nie zamyka. Ostatnio ma fazę, że zagląda mi w dekolt i mówi: "mniam mniam" i sięga po cycusia:zawstydzona/y::-p. I zauważyłam, że jak jest głodna to też woła "mniam mniam", bo po takich słowach zawsze chętnie je:tak:.

Mam pytanie:
Czy słyszałyście o pampersach innych dla chłopców i dziewczynek:confused:. Ja tylko tyle, że słyszałam ale nie widziałam. Używacie może tych pampersów fioletowych? My używamy 4+te normalne (active) ale tak sie zastanawiałam czy nie zmienić na te fioletowe (let's go) skoro Tośka już chodzi ale są tylko czwórki :confused:.
 
Weronika gratulki dla Nelci :tak: ucałuj ja na mieisaczek :-*****
PM ja tez słyszałam ale ich jeszcze nie spotkałam;-) my uzywamy active bo mnie wygodnie je zakładac nie msuze wszystkiego sciagac tzn rajsop przy zmiania a let's go trzeba normalnie zakładac jak majty wiec siła rzeczy trzeba wszystko sciagnac:-p
zdrówka dla Tosi :-8
Anetka to super z pieskiem!!!:happy:
 
A u nas dziś nadal sypie..:wściekła/y:..juz mam dość tego zimna:crazy:.. Byle do wiosny!
..Wczoraj bylismy na urodzinach mojego szwagra..i Tośka tam pokazywała swoje pierwsze umiejętności w samodzielnym chodzeniu:tak:..i wszyscy bardzo się cieszyli..a mama nie wierzyła...bo jeszcze kiedyś nie puszczłą się sama.(3dni temu)..
Alexa dopadło pierwsze przedszkolne przeziębienie:-(..wczoraj od rana kichał ze sto razy!..a wieczorem juz katarek..W nocy spał ładnie..nie kaszlał..A rano jak go ubierałam do przedszkola..to zakaszlał juz parę razy..(katarku rano nie miał)..Piotrek mówił,że niechciał zabardzo zostać...a wrazie jakby pani zauważyła..że jednak bieże go na dobre..(bo może to tylko katarek:confused:)..to ma dzwonić...Coś czuję że juto to on sobie posiedzi w domku...
A raczej do babci muszę ich zawieść..(która ma zreszta urodzinki jutro)..bo ja mam dentyste..
pm mi jest lepiej te activ używac,bo lepiej mi zmieniac..Ale widziałam juz te majtusie..w Tesco bodajże..A moja siostra użuwa wasnie tych dla chłopców Miłoszkowi..(6m-cy młodszy od Antosi)..i mówi ,że są fajne..
weronika juz 4rki??:szok:..moja na 4rech zębach jak się zatrzymała..to tyle...(narazie..bo niby dziąsełka opuchnięte chyba 2czy 3 u góry..)
a jak po kuligu??
kra udało sie weselicho??
anetka zawsze to członek rodziny:tak:..u nas kot..tez jest czonkiem rodziny:tak:
mrowa a wiesz,że kiedys jak byłam sama z alexem..to wszystko pomagał..sprzatalismy razem..odkurzał..(bardzo lubi zreszta..)..i przy gotowaniu tez..:tak:..
A co do karnawału..to w sobote nigdzie nie byłam:-(..tj.juz się szykowałam..a tu moja mama dzwoni,że bardzo źle się czuje..i nieda rady przyjechać..:-( i dupa zbita!..a teściowa też już dzien wcześniej coś mówiła,że ma wysokie ciśnienie..i też źle się czuje..
..ale wygoniłam Piotrka ..;-),troche niechciał sam iśc..ale skoro jego kumpel też miał być napoczątku sam..(bo żona miała "funkcje")..to przynajmniej razem pojechali.. Długo nie był..coś po 23ciej wrócił..i co śmieszne..ze niezauważył..że wrócił (na piechotę..) i to w samym garniturze!:-D:-D..dopiero rano stwierdził,że troche mu było zimno..ale nie przyszło mu do głowy że był bez kurtki:-D.
 
Najserdeczniejsze spóźnione życzenia z okazji pierwszych urodzin dla Zuzi! Rośnij zdrowo Zuzieńko, niech każdy dzień przyniesie Ci wiele radości!

Witam dziewczyny! Bardzo długo mnie nie było i wybaczcie, ale nie mam czasu, żeby cokolwiek nadrobić. Ostatnio wolne chwile, których przez pracę mam niewiele, spędzałam na przeglądaniu ofert biur podróży, żeby wybrać dokąd pojedziemy na wakacje. To ostatni rok, kiedy nie płaci się za dziecko w samolocie.

U nas duże zmiany: Emilka raczkuje:-), próbuje sama wstawać, ma dziewiąty ząbek - lewa dolna czwórka. Najbardziej mnie cieszy raczkowanie i to, jak to się stało: szykowałam się do pracy rano, a Emilka pierwszy raz przyszła do mnie na czworaka, także widziałam jej pierwsze "kroki".

Zdrowia dla wszystkich chorujących!
 
Witam:-)
Ewa, Weronika wesele baaaaardzo udane;-)tylko mój szwagier się ze mnie śmiej, że nigdy nie widział mnie wstawionej:zawstydzona/y:ale on to chyba wogóle mało widział:crazy: Tatuś nie pił, bo prowadził, to mamusia sobie zabalowała:-pDzieci najpierw odwieźliśmy do domu przed 19 i jak wróciliśmy to się działo:-D;-)
Doris gratulacje dla Emilki:tak:
ninja mam nadzieję, że aż takiego kryzysu nie będzie, żebyście musieli psa zjadać;-);-);-):rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D
 
ninja mam nadzieję, że aż takiego kryzysu nie będzie, żebyście musieli psa zjadać;-);-);-):rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D
Hahahahaahahaahhaahahaahahaahhaahahha, no może nie całkiem chodziło mi o to, że pies ma być tą żelazną racją :-D (zresztą mój to skóra i kości, więc nic z tego - śmiało go mogę nazwać darmozjadem bo w czasie największej biedy to zupę można by na nim jedynie ugotować :-D

Doris - gratulacje dla Emilki! :-) Tymon za nic nie chce łazić na czworaka - jak chce do czegoś się dobrać to się do tego turla i pełza. Zdecydowanie fajniejsze są wędrówki przy meblach lub wokoło łóżeczka jak muszę wyjść z pokoju.
Ewa - no i gratulacje dla Tośki! :-) A imprezę sobie odbijesz - trudno :sorry2:

A ja byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę. Pięknie szło, dopóki koleś nie spytał mnie czy mam dzieci. Wtedy WESTCHNĄŁ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Czyli tę firmę już mogę sobie odpuścić.. :no::no::no:

Potem szybko poleciałam z Tymonem do szpitala na kontrolę i co? Po 10 dniach antybiotyku uszy znów zapalone :baffled::baffled::baffled: Na koniec grudnia było to samo. Lekarka dała jedynie skierowaniwe do poradni laryngologicznej za 2 tygodnie na kontrolę i powiedziałą, że możliwe, że to alergiczne... Na razie jest w dobrym humorze ale wczoraj trącał się za uszka...
Ach, psia kostka..!
 
Ninja - muszę Ci powiedzieć, że pytania o dzieci na rozmowie kwalifikacyjnej są zabronione przez prawo! Następnym razem o tym wspomnij i powiedz: "uznajmy, ze tego pytania nie było". Znane są przypadki, że ludzie chodzą na rozmowy kwalifikacyjne z dyktafonem i nagrywają tego typu pytania, a potem idą do sadu, który przyznaje im odszkodowanie. A poza tym, skoro nie akceptują w tej firmie kobiet z dziećmi, to nie ma czego żałować.
 
Ninja- witam w klubie rozczarowanych rozmowa kwalifikacyjna. Bylam dzis pierwszy raz w zyciu i juz jestem przyjeta i w myslach latam i wydaje niezarobione pieniadze a pan mi mowi ' no to musi pani teraz zalozyc dzialalnosc gospodarcza'. I spadlam na ziemie. Ze mam syna napisalam w CV i widzialam ze dlugo zatrzymal na tym wzrok ale nic nie skomentowal.


I tak poprostu westchnal i zakonczyl rozmowe? Bylabym zla.

Doris - mysle ze jesli tak odpowiesz na zadane pytanie to szanse na przyjecie i tak sa marne, niestety
 
reklama
anetka-Pierwsze co przeczytałam to że rodzinka wam się powiększy i już chciałam gratulować dzidziusia:-D :-D ale pieska też pogratuluję;-) hihi gapa jestem;-)
Ewa-szkoda że imprezka nie wypaliła,ale może będzie jakaś jeszcze i poszalejecie razem;-)
Ja już nie pamiętam jak to jest gdzieś wyjść bez małej,troszkę mi tego brakuje...chciałabym się tak poprzytulać w jakiejś romantycznej knajpce bez Ani u boku:-( no ale nie narzekam,wkońcu Ania to takie moje szczęście;-) więc coś za coś,tak bywa trudno;-) jestem szczęśliwa że mamy Anię,a imprezki przebolejemy:-D hihi
Ninja-Ja jestem jak najbardziej za takim wątkiem;-) nie patrząc na kryzys to i tak mi się przydadzą takie rady:-D hihi A co do pracy to podpiszę się pod tym co napisała Doris,pracodawca nie ma prawa pytać cię o dziecko,wsumie gdybyś miała pewność że przyjęli kogoś z mniejszymi kwalifikacjami zamiast Ciebie masz pełne prawo domagać się odszkodowania za dyskryminację matek.O ile tamta osoba nie miałaby dziecka.Eh,że też jeszcze tacy ludzie po świecie chodzą...Przecież tak szczerze mówiąc to chyba matka jest lepszym pracownikiem niż bezdzietna,bardziej zorganizowana,cierpliwa,i wogóle,wkońcu wychowanie dzieciaczków tych cech od nas wymaga,a są one przydatne bardzo w pracy nawet....Trzymam kciuki żebyś znalazła satysfakconującą cię pracę:-)
weronikaa-Gratulujemy kolejnego ząbka,Jak ty się czujesz??Kiedy będą jakieś fotki brzuszka;-) Wiesz,chyba ci zazdroszczę,jak tak sobie myślę to bardzo bym chciała drugiego skarba,ale nie stać nas na to narazie:-( eh
U nas fajnie nawet;-) Moja mama kupiła w prezencie dla M.na urodziny zestaw do skype:-D hihi ja pewnie się bardziej cieszę ale co tam;-) hihi także mamy skype założonego,jakby któraś chciała sobie pogadać to podam login,ale to na priva ok?
Nie wiem co z Anią,z jelitówką już koniec,teraz nagle ma gorączkę 38.6...zbijam ją paracetamolem cały czas,podejrzewam że to od ząbków bo znów coś się ruszyło w tej kwestii i idą jej dolna lewa dwójeczka i trójeczka naraz...
Spotkanie z tamtą dziewczyną z forum super:-D dowiedziałam się że jest w ciąży:-D hihi będziemy spacerować sobie pewnie razem;-D hihi ogólnie dziewczyna super,taka spokojniutka,niepotrzebnie się martwiłam;-D
Wogóle w piątek ma do nas wpaść moja dawna koleżanka z pracy,nie widziałyśmy się prawie rok,już nie mogę się doczekać;-D hihi no i w środę wizyta szwagra....Ciekawa jestem czy wogóle wejdzie do nas na góre,jakoś w to nie wierzę bo on też jakieś tam ale miał do mnie,no ale zobaczymy,ja mam zamiar być miła i wogóle,on mi nic nie zrobił więc i ja będę w stosunnku do niego ok;-) hihi
'Dobra kochane moje,kończę ten mój eleborat bo pewnie nikt do końca nie dotarł co??;-D hihi Buziaczki dla was i maluszków;-) :-*
 
Do góry