reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Z okazji 1 roczku :-)Tosiaczku wszystkiego najsłodszego..,zdrówka.... i byś dawała wiele radości rodzicom przez następne latka:tak::-)
Dziękujemy..i dla Marcella równiez buziaczki (szczeg.od Antośki;-))..
 
reklama
:-):-):-)Tosiaczku, na pierwszy roczek, całego życia pełnego słonka życzą Ninja z Tymonem!:-):-):-)

to już?????? :szok: Rany, jak szybko minęło - zaczynają się urodzinki naszych dzieciaczków :szok:
 
Tosieńko buziaczki z okazji twojego swieta duzo radosci dla ciebie!!!!!!!!!!!!!!

dla Tosi i Marcelka buziaczki miesiaczkowe-**********
 
Tosiu, wszystkiego najlepszego na roczek. Żebyś ciągle zadziwiała swoich rodziców swoimi nowymi umiejętnościami. Uśmiechu na co dzień. No i wszystkiego najlepszego.


Dla Tosi i Marcelka również wszystkiego najlepszego na kolejny miesiączek.

A my mieliśmy trochę przedłużony weekend spędzony bardzo rodzinne. I nie bardzo chciało mi się dzisiaj do pracy iść. Jutro Mila kończy roczek, a ja nic nie mam :szok: No prawie nic, bo tort dzisiaj zamówiłam i jedna zabawka jest już kupiona. Najwyżej prezenty od rodziców będzie na raty dostawała. Ale się zastanawiam, czy Przemkowi jakiegoś drobiazgu też nie kupić, bo będzie mu przykro jak tylko Milka zostanie obsypana jutro prezentami.
No dobra, wracam do pracy.
 
TOSIU!


Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Aut, kllocków i pluszaków,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia szczęścia i słodyczy z okazji 1 urodzin Aneta Ci życzy :-)


Najlepsze życzenia na kolejny miesiąc dla Solenizantów
Około dzisiejszych:-p:zawstydzona/y:

Giza
Myślę ze dla synka możesz spokojnie kupić jakiś mały drobiazg. Może jakaś grę planszowa lub puzzle? Żeby mu przykro nie było. :-)
 
Tosiu sto lat w zdrowiu i szczęściu :-)

Tosiu i Marcelku buziaki na 11mc.

Giza myślę że Przemko i tak będzie "pożyczać" zabawki od Milenki. A możesz mu pokazać zdjęcia jak on miał roczek i jakie wtedy dostał prezenty. Moim zdaniem nie powinno się pocieszać dzieci zabawkami, chyba że to będzie coś małego, np. jajko niespodzianka- ale to tylko moje zdanie. W końcu niedługo coś mu "zajączek" przyniesie, poza tym ma jeszcze urodzinki, imieniny, dzień dziecka, itd.

Anetka nasz piesek po kilku latach w bloku to jak jedzie z mężem na działkę to lata jak szalony, a właściwie szalona :-) bo tutaj to niestety tylko na smyczy całe życie, bo ludzie się boją takich piesków nawet jak są na smyczy, kiedyś jak szłam na spacer z psemm i szła matka z dzieckiem we wózku i drugim obok to mi nawet z drogi kazała zejść (leśnej) żeby czasem pies nie podszedł za blisko nich :baffled:
 
TOSIEŃKO - dużo zdrówka, radości i słoneczka. Bądź uśmiechem dla rodziców!

I dla miesięczniaków - Tosi i Precelka również buźka :-******


Ale dziś pogoda ładna, a ja zaszyłam się w kuchni z pierogami. Teraz to już mi się nie chce iść :baffled: Muszę jutro sie na badania wybrać z rańca, bo i jeszcze glukozę mam mieć :eek: jak ja to wytrzymam :baffled: bo w piątek Gin ( i Nefroloszka Neluśki)


Ja to pojęcia nie mam co kupić na roczek na prezent Brzdącowi:eek:

P.S. Doris - jeszcze nie przyszły mi żadne papiery do rozliczeń ze skarbówka, skad powinny mi przyjść, bo łapnęło mnie chorobowe, macierzyńskie i teraz wychowawczy. Chiciałabym już sie rozliczyć bo M już papiery ma z pracy chyba z miesiąc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tosiaczku kochany 1roczek to juz powazny wiek.
Z tej okazji zyczymy Ci duzo zdrówka i radosci oraz samych slonecznych dni.

Befatka z Kayusia.

Najserdeczniejsze zyczenia z okazji 11miesiaca dla Tosienki i Marcelitka.Buziaczki kochani

Gonimy podreptac po ogrodzie z moim robaczkiem.
Milego dnia
 
Do góry