reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cześć:-)

Niekat ja się tam Oliwii nie dziwię;-)Może zaproponuj jej, że to Ty posprzątasz po Marcelu, to będzie go chętniej wpuszczała:confused:
nie działa...próbowąłam tego "podstepu" i wręcz dotrzymywałam słowa ale po jakimś czasi i to przestało wystarczac... rozmawiam z nią i nie jest tak, ze jej narzucam brata.Zachęcam ją do zabawy ale czasem się tak buntuje.Jak jej wytłumacze ze to niefajnie z jejs trony i marcelkowi będzie msutno sammeu się abwić to potem głaszcze go i całuje ze zdwojona siłą co oznacza ze i tak musze z nimi siedziec... ale nie przeczę ze bywają cjwile ze pobawią sie w pokoiku chwile i ja mam te chwilę na inne obowiazki bo ja odpoczynek to już nie starcza...
weronika ale co to w ogóle dolega tej twojej Nelci??juz od dłuższego czasu piszesz o tych siuśkach ze złe wyniki ale czego to jest objawem i czemu tak sie przedłuża?? wiecie??czy przyczyna jest niezidentyfikowana??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Weronika biedna Nelcia:-( i ty sie omartwisz tyle:-( fajnie ze kino udane:tak:
PM zapomniałam ci napisac wczesniej ze Kondzik ma pieluszke tetrowa;-)
Kra i jak chłopaki wykurowani?
 
mrówa Kudłacz już tylko w nocy pokasłuje, ale myślę, że to bardziej alergia, bo zaczynają pierwsze drzewa pylić, a Emi już dziś całkiem przywoicie spał, katar jest mniejszy i tak coś czuję, że to od zęba:tak:Nie chciałam pisać, bo nie wiem czy mi się wydaje, czy faktycznie, ale kawałek zęba się przebił:-D więc chyba oficjalnie moge powiedzieć, że Jeremi w wieku 11,5 miesiąca ma skrawek pierwszego zęba (górna prawa jedynka):-D:-D:-D
Niekat to nic innego nie możesz chyba zrobić, a chwila samotności moim zdaniem należy się naszym starszakom:tak: Ja też Błażejowi tłumaczę, ale też pozwalam na chwilę izolacji, bo chcę żeby widział, że jego potrzeby i uczucia też są ważne:tak:Ja tam Cię mogę odczytać:-D
 
Dziewczyny jesli macie jakies opory przed jedzeniem pączka to proszę : [video=youtube;Zum7TuU0tyY]http://www.youtube.com/watch?v=Zum7TuU0tyY&feature=related[/video] normalnie wymiękam :]
 
Giza wszystkiego najlepszego, pociechy z dzieciaczku i meza no i duzo zdrowka!!!

marteczka- no to wspulczuje ci ze maz wyjezdrza a ty sama z mala no i jeszcze na dodatek u tesciow.

niekat- Oliwia juz od malego brata cwiczy haha

Wlasnie maz mi przed chwila pisal e-maila z pracy i przypomnial mi ze dzisiaj tlusty czwartek. A ze odwolali mi zajecia na 10 rano to jak maly sie obudzi to podskoczymy do polskiej piekarni po paczki.

Asze- to super ze juz ze zdrowkiem lepjej. I napisz jak tam po kontroli.

Jak tak czytam jak piszecie jak wasze dzieciaczki sie razem bawia to az mi sie chce drugiego. Wiem jak nieraz pojedziemy do meza brata on ma synka w wieku 4 lat i tez Michalek strasznie go lubi tylko ze tamten nie bardzo chce sie z Michalkiem bawic. Ale w kwietniu zaczynamy sie starac o rodzenstwo dla malego :-)

ewa- ladny ten kombinezonik i wcale nie jest tak calkiem chlopiency. Fajnie ze Alex tak chetnie chodzi do przedszkola oby tak dalej;-)

weronika- fajnie ze troche sie "uwolnilas" od Nelki i wyszliscie do kina. Ale z tymi jej siuskami naprawde nie ciekawie.
 
Właśnie zrobiłam 20 pączków, bo miałam ochotę na jednego (pączka:-D) wiem wiem ninja co myślisz - nie musisz pisać;-):-D
 
reklama
weronika ale co to w ogóle dolega tej twojej Nelci??juz od dłuższego czasu piszesz o tych siuśkach ze złe wyniki ale czego to jest objawem i czemu tak sie przedłuża?? wiecie??czy przyczyna jest niezidentyfikowana??

Co dolega? Z wyglądu nic, nie ma ani temperatury, ani nie płacze przy oddawaniu śiuśków, ani się nie kręci, nie wygląda jakby jacoś bolało. W życiu byś nie powiedziała, że jej cokolwiek dolega.
Robimy badania moczu przynajmniej raz/m-c które wychodzą różnie (nie mam pojęcia od czego to zależy), jak pytałam dr w szpitalu to mi powiedział że dziweczynki maja krótkie cewki moczowe czy cośtam i że jak ma tendencje do łapania infekcji to niestety:-( Ale k***a za dłógo to trwa i zaczynam się obawiać czy na pewno ma tam z całym układem wszystko ok, bo jak złapierz np. zapalenie pęcherza to cykniesz furalginke i przechodzi, ale żeby tak często nawracało???:confused::wściekła/y:

Mrowa - to i od pampersów Kondzia oduczasz??;-)
Kra - no to gratki dla zębatego Kurdupla :-D:rofl2:

Do nas dziś przyszła teściowa z Kornelką - córka nauczycielki co ją teściowa bawi (ma prawie 2,5 roku) i tak sibie uświadomiłam że moje dziewuchy takie bedą :szok: Nela poszła spać, a ta nic tylko będzie ja wozić, zaczęła jej zabawki wkładać do wózka. Normalnie tysiąc razy można powtarzać że dzidzi śpi:nerd:. A ona i tak wkoło, a dlaczego śpi, a jak dlugo, a kiedy sie bedzie bawic.
Ale suma sumaru, Nelcia mało sie nie wściekla tak się cieszyła, a tamta też:-)
Oj przekichane będzie miał drugi dzieć jak Nela tez taka bedzie:-D
 
Do góry