reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Giza jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Żeby sie spełniły wszystkie Twoje marzenia:-):-):-)
Nie wiem kiedy uda mi sie cos napisaś, Zuzia odkryła że chodzić można po całym domu nie tylko u nas w pokoju więc mi cały czas ucieka a ja gonie po całej chacie. Ze zdroweim lepiej, dzisiaj jedziemy do kontroli i odkryłam, ze wychodzi jej górna prawa czwórka - czy to mogłobyć powodem tych temp??? Ma tam aż sino:baffled:. i koniec mojego pisania...
 
reklama
Giza sto lat, sto lat...

Niekat u nas też Basiunia jest w Alę zapatrzona :tak: lubi ją szukać, a Ala chowa się cały czas w tym samym miejscu :-) lubi ją też gonić, tylko Ala czasami ją za mocno ściska i muszę wtedy interweniować. A wczoraj Ala wszystkie zabawki poznosiła na środek dużego pokoju i powstała wokoło Basi góra zabawek, bo Ala powiedziała, że Basia MUSI się wszystkimi zabawkami bawić :-) Nie wspomnę już kto to wszystko musiał sprzątać :baffled: Myślę że Oliwia potrzebuje trochę pobyć sama, każdy potrzebuje trochę azylu sam na sam ze sobą :happy:

A co do słwonictwa to ja kiedyś Ali tłumaczyłam, że nie wolno mówić np. że "chłopcy są głupi" , a przyszedł mąż z pracy i rozmawialiśmy po cichu i on mówił o kimś że jest głupi a Ala mu na to "tato tak się nie mówi". Najgorsze że ona słyszała chyba o kogo chodzi, mam nadzieję że już o tym zapomniała ;-)
 
Asze - możliwe, że te temp. to od ząbków - małżona bratanek lądował co chwila w szpitalu bo miał po 40 stopni przy ząbkowaniu i raz nawet go karetka zabrała z powodu niby błahego wychodzenia zeboli... :baffled:
 
Giza sto lat!..sto lat!:-) spełniena marzeń i duuużo szczęscia!:tak:
asze no ja tez tak myślę,że moze to być od ząbków..a jak teraz? dalej gorączkuje?
niekat uważaj na linię:-D:-D.. Ja jeszcze nic..ani faworka ani pączka..coprawda jak odśnieżałam przed domem ,to sąsiadka chciała mnie poczęstować:tak:..Ale zaraz jadę Tośkę do teściowej zawieść..(bo mam dentystę..i Alexa z przedszkola) to ona juz tam od rana pączki smażyła:tak:..i czekaja.:tak:
..moje dzieci to bardzo lubią bawić się razem..czasem zamykam ich w pokoju Alexa..(bo tam są wszystkie zabawki) to mogę spokojnie dużo rzeczy zrobić..bo oni się bawią..:tak:Jak Tośka np.wejdzie pod łóżko i on biedny nie może jej wyciągnąc..to wtedy mnie woła..,albo jak chce mu zabierać jakieś małe "elemanty"-jak to on mówi...Wczoraj np.Tośka wzięła pilot od tv..a Alex zabrał jej .i powiedział że tego Antosiu nie możesz...ale odrazu w zamian dał jej misiaczka..i tak śmiesznie ją zabawiał..:tak:A Tośka ucieszona że hej!:-D
widzę ,że teraz jak wraca z tego przedszkola..to odrazu idzie do Antosi...daje jej buziaczka..ale ona też pewnie odczuwa jego nieobecność w ciągu dnia..a jak juz go zauważy to leci odrazu do niego.( no..lub do tatusia:-D)..
A to ten kombinezonik ,co kupiłam Antosi..(niby wersja chłopięca..)
 

Załączniki

  • DSCN1200.jpg
    DSCN1200.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCN1201.jpg
    DSCN1201.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 17
Hmmm.. nie wiedziałam, ze od ząbków może być aż tak wysoka temp. Zobaczymy co powie lekarz, jedziemy z wynikami. Zuzia już teraz nie gorączkuje bo ten ząbek się przebił:tak:
 
Ewa super ze Alexowi podoba sie przedszkole:tak:a kominezon bym powiedziała ze uniwersalny;-)bardzo fajny
Asze niestety goraczka moze byc od zeboli grrrrr u nas tez nadal wychodza 2 górne czwórki :baffled: ciekawe kiedy sie rpzebija bo jest strasznie amrudny i daje popalic:no:
 
Cześć:-)
Beti no niestety męża na siłę nie przekonasz do swojej rodziny, ale może mu się z czasem znudzi ;-) no bo ileż można psioczyć na kogoś:angry:, a to i tak nic pozytywnego do związku nie wnosi:crazy: A urodzimy robimy wspólne za tydzień, bo między chłopcami są dokładnie 4 lata i 15 dni różnicy i nie chce mi się robić dwóch imprez:zawstydzona/y:Będą oczywiście dwa torty, no i odpadnie problem zazdrości o prezenty:tak:
Marteczka ja miałam podobnie - te tajne przesłuchania synusia w kuchni:-D- ale z czasem przestałam nawet odzywać się na ten temat, a M zaczął zdobywać doświadczenie "dzieciowe" i sam odpiera ataki teściowej:-D Taki luz to przychodzi z czasem - ja już w kwietniu mam 7 rocznicę ślubu i myślę, że Tobie też się ułoży:tak:
Ewa gratuluję Ci takiego dzielnego przedszkolaka:tak:Mój Kudłacz za nami to nie tęskni wcale, ale za bratem, to bardzo - nie może się nacieszyć jak wraca i zawsze protestuje, gdy chcę Jeremka położyć spać:-D
asze pierwszy ząb Błażeja, to też była gorączka ponad 40 stopni i jazda na pogotowie w środku nocy:szok:
Niekat ja się tam Oliwii nie dziwię;-)Może zaproponuj jej, że to Ty posprzątasz po Marcelu, to będzie go chętniej wpuszczała:confused:
AsiaM mój Kudłacz też czasem takie kwiatki przynosi, że ho ho:szok: Kiedyś mówi do mnie: "Mamusiu, prawda, że nie wolno mówić tego słowa, które tatuś mówi jak stoi na światłach autem i zmieni się na zielone, a pan przed nim nie rusza?" Ja się pytam w roztargnieniu jakie to słowo, na co mój syn "ku..a":szok: I w ten sposób dowiedziałam się, że mój mąż klnie w samochodzie przy dziecku pomimo moich próśb:angry:Tłumaczy go tylko to,że na codzień wcale nie używa wulgaryzmów i nawet przez myśl mu nie przeszło, że młody już skuma:-D
Weronika kudły to tylko do wycieniowania, bo ja raczej długie wolę:tak: A z tym ojcem, to faktycznie masz gorzej niż z dzieckiem:no:
PM nie mogę się nadziwić umiejętnościom Tosi:szok: - ona zostanie IDEALNYM przezydentem, zobaczysz - inteligentna, wygadana i piękna - w przeciwieństwie do wszystkich dotychczasowych:-D;-)
Giza życzę Ci, aby każdy dzień był dla Ciebie pasmem szczęścia i sukcesów
 
reklama
na wstępie -
GIZA - 100 lat z okazji kolejnej wiosny, spełnienia marzeń!!!!

My jednak cystografii nie miałyśmy, bo trzeba było mieć aktualny wynik moczu, dzwoniłam wieczorem do laba i babka powiedzała że ma dużo leukocytów i bakterii :-:)-:)-:)-( Jessu ja już z sił opadam normalnie, co się dzieje do cho***:confused::confused:
Musze się zapisać prywatnie do tutejszego lekarza (koleżanka chodziła do niiego z synkiem
), choć ta do której chodzę ma opinię "najlepszej" w naszym regionie:baffled: ale już sama nie wiem corobić, tyle czasu się to ciągnie. Przełożyłam wizytę na 17.03 a do kontroli do nefroloszki idziemy 27.02. Złapaliśmy dziś siuśki i babka w labie nawet się dziwiła że kolor taki "normalny" bo ten sprzed 2 dni to ciemny był:dry:

Marteczka -cięzko będzie bez męża tyle wytrzymać:nerd:, ale też bym zwiała do swoich rodziców
Beti - nie mogę nażekać na mojego ojca jako ojca, w sumie od zawsze wolałam jego niż mamę :nerd:Nelą też sie zajmuje i biega za nią a ona ciągnie sie jak diabli do niego jak juz sie u nich pojawimy, tylko on ma problem żeby właśnie doope z domu wystawić:wściekła/y:
PM - to powodzenia w badaniu, a furalnige daje w zasadzie bez przerwy non stop. Zadzwoniłam wczraj do nefroloszki to kazała podawać jej 3x po1/2 tabl (teraz miała 1/2 na noc)
Niekat - czasem prawda boli w oczy tym bardziej od najbliższej osoby, mógł jedynie delikatniej to powiedzieć :baffled: Formowe pączki mówisz ... mi bratowa przyniosła wczoraj 4szt własnej prosukcji, a teraz siora 2 tak że w sumie będzie 3 na łeba (jeszcze nie tragedia:-D)
Oli pewnie wolała by starsze towarzystwo do zabawy :sorry2: szkoda tylko Marcelka:-(
Ewa - kochany starszy brat (zawsze takiego chiałam mieć:tak:) kombinezon duży :szok: ale na przyszłą zimę pewnie bedzie lux:-)

Wieczór zaliczę do udanych, film był OK. Fanjnie tak czasem wyskoczyć, tylko dręczył mnie ten wynik Nelci więc może dlatego sie całkiem nie wyluzowałam:baffled:

Widze, że zębole pchają sie dzieciaczkom na wierzch, a moja "przodowniczka" stanęła pod tym względem i ma 8 a ani widu ani słychu na kolejne :-D a taka była wyrywna :rofl2::-)
 
Do góry