reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Niekat - ja zaczęłam od Guns&Roses i Aerosmith, hahaahahahaah chyba w 3 klasie pedałówki, potem z najkochańszych to przyszła Nirvana, Red Hot Chili Peppers i Perl Jam. No a potem to już zakochałam się w KNŻ i w ogóle w Kaziku, T.Love, Piżamie, Włochatym, Dezerterze, Brygadzie Kryzys, Farben Lehre no i na końcu w Strachach na Lachy.
Teraz już Gunsów i Aerosmith nie słucham, ale sentyment pozostaje :-D
Małżon słucha dokładnie tego samego ;-) (no może ma większego hopla na Red Hotów).
Za całokształt uwielbiam Tymona Tymańskiego oczywiście :-D:-D:-D:-D:-D - wiedziałam, że mój syn będzie miał tak na imię zanim poznałam mojego męża :-D

ps - repertuar tzw. disco znam też nieźle bo w naszej ekipie, na imprezach lecą tylko najostrzejsze numery typu: MC Hammer, dr. Alban, Franek Kimono, zespoły disco polo itp. :-D:-D:-D:-D
Aha - no ale do klubów łaże czasem z muzą groove i funk, czyli: np. uwielbianego przeze mnie Jamiroqai.

Zresztą - ja w ogóle uwielbiam muzę wszelaką: REM, Ericę Badu, Cassandrę Willson, Myslovitz, Raz Dwa Trzy, i pewnie kilkudziesięciu jeszcze innych ulubionych mam :-p
Na ten temat to ja moge gadać i gadać :-p Jak i o książkach.
 
reklama
ehh R.E.M...... jak ja to kochałam... znałam na pamiec ich kawałki w ogóle widze ze muzycznie raczej zgrane byłyśmy za bajtla:-D mój Łukasz był stałym bywalecem dyskotek wiec był na bieżaco z "hitami" techno:baffled:a ze ja tego nie cierpiałąm to musiałam jakoś przełknąć tą zniewagę - a on musiał zagryzac zeby na moijej "żelaznej dziewicy" heheheh ale potem okazało sie że niektóre kawałki z Manieczek chociażby sa zjebiaszcze do jazdy na orbitreku hehehehhe bo mają stały rytm:laugh2:
dobra idem się obtoknac bo dziś mamy w planie hard core:-p:rofl2:
gud najt lejdis;-)
 
jeszcze tylko dodam ze obecnie zasłu****ę sie w Czesławie...
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=qHqTTSjWBvg"]YouTube - Czeslaw Spiewa - Maszynka Do Swierkania (Official Video)[/ame]
a Tymon Tymanski rozwala mnie na łopatki w Białym Misiu mimo ze to nei jest jego repertuar rodzimy heheheh no i ta Jesienna deprecha...
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Znowu ciekawe tematy:tak: Ja też byłam pankówą!!:-D Irokeza nie nosiłam ale glany i owszem, Jarocin zaliczyłam, z tamtych czasów moje zespoły to Smar SW i Proletaryat:tak:
A teraz Hej, Dżem, T. Love, Piotr Bukartyk, Czesław, i najbardziej na topie w naszym domu, ulubieniec dzieci Strachy na Lachy:tak: A ja jeszcze uwielbiam Sarah Brightman, cudnie śpiewa:-)
Mrówa urlop mam do 19 września 2009:tak::tak: ale szefowa prosiła mnie o pomoc więc pomagam za odpowiednią opłatą oczywiście:-)
Moje plecy ciut lepiej, wzięłam skierowanie na masaże i laser po 10 zabiegów a potem zobaczymy:tak:
Doris nie martw sie ja tez byłam bardzo niegrzeczna:tak::rofl2:. Ale raczej nie kłamałam mamy gdzie chodzę bo ona zawsze twierdziła, ze mniej sie denerwuje jak wie gdzie jestem, znała wszystkich moich zakręconych znajomych, tak samo chciałabym aby było z moimi dziećmi.
W teście zdobyłam 48 pkt:-p
Ninja to poszalejecie..... Czyli mozna spodziewać się Ciebie dopiero w środę??:rofl2:
 
Ho, ho ale tematyka nam się wdarła niespodzianie na forum:blink::sorry2:
No to ja dołączę do grona tych mniej grzecznych za młodu - tak w skrócie: rodzice mi walizki za drzwi wystawili:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A z muzy to ja taki monoschemat jestem - tylko dobry stary polski rock + moje kochane chłopaki z Mysłowic, na resztę jestem zamknięta:dry:
Asze to przynajmniej wiesz, że masaże dostaniesz, ja też byłam u ortopedy, bo ledwie mogę wstać rano z łóżka, a ten pacen łaskawie ćwiczenia mi zalecił:wściekła/y::wściekła/y: Wiem, że ćwiczyć powinnam, ale liczyłam na coś więcej, chyba jak wydobrzeję z tą nogą to się wybiorę prywatnie na masaże...
Beti Jolcia buszuje ci na samych panelach? Bo ja mam straszny dylemat czy powinnam kupić dywany, bo w całym mieszkaniu mam tylko panele i płytki i póki Filip nie pełza, to ma tylko taki mały dywanik, ale pewnie zaraz ruszy przed siebie..

Pewnie wszystkie chciałybyśmy żyć w przyjacielskich stosunkach ze swoimi dziećmi i niby wiemy jak to zrobić, mądrzejsze o swoje doświadczenia z młodości. Ale może nasze mamy też tak myślały, a życie zweryfikowało ich plany i zamiary? Może tak po prostu musi być, że pokolenia raczej z sobą "walczą":baffled: Obym się myliła!!
A ja jutro mam smutny dzień - pogrzeb wujka:-( Za wcześnie umarł.. rak płuc.. straszna śmierć:no::no::no:
 
test na 59%.. z trudem, bo z trudem, ale w niebie:-D

hahaahahhaahahaahahahhahahahaahahaahahaha - no to u mnie podobnie było, tyle, że czekanie mi się znudziło i sama po niego pojechałam :-D

mnie się też czekanie znudziło.. i poszłam po niego (zamieszkał po sąsiedzku:-D).. ale potem był dłuuugi pobyt w szpitalu.. mało romantyczne, a jednak.. chwyciło..;-)zresztą mamy dosyć ciekawy początek naszego związku.. ojjj miałam zupełnie inne plany na życie:tak:

Chciałabym moim synom ;-) być taką mamą, że jak coś ich będzie martwić czy cieszyć to będą chcieli mi pierwszej powiedzieć (no niestety później oczywiście będę druga za jakąś młodocianą lalą czy też lalusiem ;-);-);-)). Jakoś taki mam wzorcowy wyznacznik kontaktów z dziećmi..
ja też./. ale co z tego wyjdzie:baffled:

Z moją mamą zaczęłam gadać jak skończyłam 20 lat :sorry: i jak byłam nastolatką to nie wiedziała kompletnie nic co się dzieje w moim życiu bo totalnie nic się nie zwierzałam.. Na szczęście teraz jest super - może dlatego, że nadrabiamy :confused:

my nie nadrabiamy.. wręcz przeciwnie.. nie za dobry mamy kontakt, choć ostatnio ne jest źle.. za to z tatą- suuper!!

MAŁŻON BĘDZIE W DOMU OD PIĄTKOWEGO WIECZORU DO WTORKU!!!!!!!:-):-):-):-):-)
ojjj to się bedzie działo:cool2::cool2::-D:-D:-D

dziewczyny widze, że wzięło was na wspomnienia o młodości:-D az mi się zachciało posiedzieć z wami do samego rana przy jakinmś piwku i poopowiadać.. kto.. gdzie .. z kim..:-):-):-) to co?? spotykamy się wreszcie??

gratuluje nowych zębolków!!
u nas chyba ida kolejne, bo Marysia trudna do opanowania :baffled:
 
Siwona - tak przedwczesna śmierć zawsze jest najsmutniejsza...


Z Nygusostwa - the winner is: Siwona! - mi rodzice walizek nie wystawili, hahaahahaahhahahaah

Skaba - za ok. 3 lub 4 tygodnie bedę na dłużej w Częstochowie! Piwko do rana????????????????? (no może do środka nocy...) Kto jeszcze chętny???? :-)
ps - jak mnie ładnie "wycytowałaś"! - czyli mogę mówić , że mam niezły dorobek naukowy, skoro tak mnie cytują :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry