reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Doris - hahahaahah - no to przybijamy piątkę :-D:-D:-D:-D
Ja mam nadzieję, że będę miała lepszy kontakt z Tymonem niż ja z moimi rodzicami w wieku kilkunastu lat, bo po prostu chyba oni nie za bardzo wiedzieli jak ze mną gadać... :sorry2::baffled:

My z małżonem tez dla siebie nie pierwsi, chociaż on świr zawsze opowiada znajomym, że on nigdy w życiu , z żadną kobietą przede mną, że całe życie czekał, haahahaahahhaahahahaha:rofl2: (ps - aczkolwiek w liczbie partnerów ja przodowałam :-p)

ps - pamiętacie dziewczyny, ten test z początków naszych ciąż, hahaahahaahahaha: purescore.com - "what's your purescore?" - purity test
 
reklama
Mrowa - lepiej zrób "porządek" z żylakami, bo to nie dośćże boli to mało fajnie wygląda:baffled:
Kasik - dobrze że sie wyjaśniło że to tylko 3dniówka ;-) A jak tam tato?
Mamma - i jak po zakupach? Zostało coś w sklepach?:-D Gratulki dla Gabrysi z okazji 1-szego ząbeczka:tak:
Doris - ale coś mi się tu powaliło i nie mam opcji wysłania PW :-:)-:)-(
P.S - wcale nie wyglądasz na łobuziarę :rofl2::-)

Buźka dla Basi i Dżemika :-*

A mnie dziś moje dziecię zaskoczyło - wsadziłam ją do łóżeczka bo przyszedł mężul żeby mu drzazgę z palca wyjąć, ja sie odwracam a ona stoi przy szczebelkach :szok::-):rofl2: Jessu z dnia na dzień jest coraz sprytniejsza :happy2: Pomijam to że jak ją trzymam pod pachy to zasuwa równo, a jeszcze dziś dupsona podniosła i stała chwilę w pozycji jak do raczkowania :rofl2::-)
 
Ninja - właśnie w tym problem, że rodzice nie wiedzieli jak rozmawiać i chyba woleli udawać, że nie ma problemu
Weronika - wszyscy teraz mi to mówią, ale gdybyś zobaczyła moje zdjęcie z czerwonym irokezem, to byś się zdziwiła. PW dotarło i odpisałam
 
Doris nie wyobrazam sobei ciebie zbuntowanej i z irokezem:-D;-)
Weronika gratulki dla Nelci:-)
ja tez sie boje co mnei czeka w przyszlosci bo aj tez nei nalezałam do najgrzeczniejszych i Łukasz tez:sorry2::-pnarazie nie dpuszczam takich mysli do siebie odganiam gdzie sie da;-) jeszcze troche czasu mam;-)
ja teraz mam dobry kontakt z rodzicami chyba dlategoz e sei wyprowadziłam i mam dzieci i rozumiem przez co przechodzili;-):-p
mysmy dla siebie tez nei byli pierwszymi:-p
 
Doris - WIELKIE DZIĘKI ZA INFO :-)
a z tym irokezem :szok::szok::szok: może masz jeszcze tę fotkę to wklej nam ;-)

Tak jakoś sentymentalnie mi sie zrobiło bo weszłam na "rosnące brzuszki" - ja nie mogę, ale byłyśmy WIELKIE :-D:rofl2::-D aż wierzyć mi sie nie chce
I cholernie się cieszę, że mam BB bo odzyskałam fotki mojego gigancika :cool::yes::cool:
 
Ojej, ale tu wesoło :)
Nadrabiałam zaległości przez pół godziny, ale tu takie ciekawe rzeczy, seks, irokezy, noże w oko, zboczeńcy, trzydniówki...:-D

kra, przybij piątkę, ja tez byłam super grzeczna, zawsze mówiłam gdzie idę, z kim i o której wrócę, Panie Boże żeby moje dzieci wdały się w mamusię (pod tym względem ;-))

A co powiecie na to - mój mąż nie dość że pierwszy to jeszcze dopiero po slubie:-p

U nas git, młody nie usiedzi chwili na tyłku, ciągle łazi na czworakach i coraz lepiej mu to idzie, wspina się na krzesła, biurko, generalnie stanie jest ulubiona pozycją. Córa ma jutro pasowanie na przedszkolaka, jestem taka przejęta :tak:
 
Mamusia bardziej przejęta od Irenki :-D:-) Nie martw się - da radę!;-)

taaak... panie dzis mówiły że nagraja skubańców na próbie generalnej i jak w czasie występu dla rodziców wszystko sie posypie to nam puszczą na dvd:-D
Jak podpytywaliśmy młodą jakie piosenki śpiewaja to powiedziała że nie powie bo to nieśpodzianka jeśt :-D Za chwilę tak samo odpowiedziała na pytanie co było na obiadek :baffled:;-)
 
oj dziewczyny ale mam dzien :-( wlasnie sie dowiedzialam ze moj wujek (inny, nie ten od tej akcji z pieniedzmi) moze miec amputowane nogi bo ma zyly zapchane i niczym sie tego nie da wyleczyc bo nic nie skutkuje
 
reklama
Do góry