reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Basiu i Dżemiku wszystkiego najlepszego :-*

Kra ja duzo przytyłam w ciazy ,do tego mam stojacy tryb pracy i moja mama i babcia tez maja zylaki wiec to dziedziczne:baffled: i po 2 ciazy strasznie mi nogi wygladaja nie moge na nie patrzec i dlatego zdecydowałam sie zeby wziasc sie za nei bo w przyszłości moga mi dokuczac jeszcze abrdziej niz tylko estetycznie:no:
Befatka wiesz co niewiem ile to kosztuje ide jutro do lekarza to sie dowiem ale wiem ze te zabiegi mozna robic na NFZ i ja myśle starac sie o to;-)
jak moja ciotka pare lat temu robiła ten zabieg to płaciła chyba po 2 tys od nogi ale nie pamietam dobrze teraz:-(
Kasik tez sie weź za nogi jak ci dokuczja:no:
 
reklama
Witam,
mrowa pewnie że zrób porządek z żylakami-potem miałabyś tylko problemy
siwona bidulo,niezle jesteś okaleczona-buziaki dla Filipka bo też przeżyliście chwilowy horror:szok:
kasik zdrowka dla małego
niekat też nie wiedziałabym co ci poradzić z Marcelkiem,przekichane qrcze z tą alergią
kra,anetka dzięki za przyjęcie zapr.na nk
A my śpimy teraz a potem idziemy buszować po sklepach.Wczoraj przebił się pierwszy ząbek i kłuje na maksa:tak::tak:Miłego dnia dziewczynki bo u nas super słoneczko i chyba zapowiada się fajnie:-)
 
Czesc laseczki
Cieplutkie zyczenia dla Basi i Dzemika

Mamma gratulacje dla Gabrysi z okazji pojawienia sie pierwszego zabka.A jak Ty sie czujesz juz lepiej??
Mrówa dzieki.Poszperam jeszcze w necie.
Milego nia dziewczynki
 
Hej Dziewczyny ;-) Ja dzis w pracy do 21 i oczywiscie od 9 :-/ o 9.15 zrobili nam ewakuacje calego m1 wiec jeszcze zmarzlam przy okazji :-( na szczescie 4 dni wolnego mnie czekaja, jutro z fifim na szczepienie :-) dzis jest z tata w domku i rozrabiaja. tego wujka zona do mnie dzwonila ze ja ich mam za zlodziei i ze jakby babcia mi podala jakies pieniadze dla filipa to by mi podali. Tylko jesli tak, to czemu mi babcia mowila tak ze dala im kase i potem dzwonila zapytac czy podali. jak sie okazalo ze nie podali to mi powiedziala ze mi poczta wysle-czyzby nie miala do nich zaufania? Ja wiem jedno mi tam nie zalezy na tych pieniadzach ale cos kręcą a ja sie nie bede denerwowac i niech im w piety idzie :-)

Mamma gratulacje z okazji zabka i jak macie ladna pogode to na spacer hartowac sie :-)

Najlepsze zyczenia na kolejny miesiac dla dzisiejszych jubilatów :*
 
Anetka nie przejmuj sie.Widocznie wujaszek wszystkiego sie wyparl a ciotka łyknela bzdety meza jak pelikan.Olac ich najwazniejsze ze babcia wie i juz nie beda okradac Twojego synka.
Milego dnia w pracy,oby dzien szybko zlecial
 
Witam Marcówki! Ja się na razie tylko przywitam, bo mam dużo do nadrobienia. Zaraz poczytam zaległości.
 
Mamma niezazdroszcze takich atrakcji:no: mnie wczoraj muliło cos w zoładku:baffled::no: ale anszczescie na tym tylko sei skończyło
gratulki dla Gabrysi:-)
a zakupki sie udaly;-)
Anetka widzocznie wujek jakos sie wykrecił :baffled::dry:
najwazniejsze ze sie wyjasniłas wszystko:tak:
 
No, już poczytałam.
Weronika - napisz o co chodzi, to zajrzę jeszcze wieczorem.
Niekat - już ręce mi opadają, jak czytam o wysypkach Marcelka - bardzo współczuję
Anetka - nie przejmuj się wujkiem i jego żoną. Dobrze, że powiedziałaś babci, teraz będzie wiedziała, żeby nie dawać wujkowi pieniędzy dla Was i nie będzie już głupich sytuacji.
Mrówa - ja też radzę pozbyć się żylaków, jeśli masz taką możliwość

U nas ani ja ani mąż nie jesteśmy dla siebie pierwszymi. Ja z resztą prowadziłam bujne życie zbuntowanej nastolatki i jak myślę ile nerwów popsułam rodzicom, i że Emilka mogłaby robić takie rzeczy jak ja, to włosy mi dęba stają na głowie. Też mam za sobą poważny wypadek samochodowy, wyrzucenie z liceum za wagary i przyjęcie po interwencji mojej mamy, wyjścia z domu i powroty następnego dnia bez wcześniejszego uprzedzenia (jeden powrót z imprezy przez Sopot), raz złapał mnie jeden facet na ciemnej uliczce, ale w oddali zobaczyłam ludzi i zaczęłam się z niego śmiać i mnie puścił. Ekshibicjonistów spotkałam wielu i wrażenia na mnie nie robili, nawet z jednego się śmiałam, że takiego małego to lepiej by się wstydził, a nie go pokazywał. Uspokoiłam się dopiero w czwartej klasie liceum (trochę wpłynął na mnie mój przyszły mąż), skończyłam studia i myślę, że teraz rodzice są ze mnie zadowoleni, bo w efekcie spełniłam ich marzenia co do mojej przyszłości.
Mam nadzieję, że moje przeżycia pozwolą mi lepiej dogadać się z Emilką, jak będzie nastolatką, zauważyć, gdy coś się z nią będzie działo i modlę się, żeby nie była taka, jak ja.
 
reklama
Mamma cale szczescie juz przeszlo_Oj pewnie lzejsza jestes conajmniej o kg bidulko.
Doris na cale szczescie wyszlas na ludzi hehe rodzice pewnie sa dumni z córci.
Nie przestawaj sie modlic heheh a ja chyba powinnam zaczac modlic sie o to samo co Ty hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry