reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hello

Ale naprodukowałyście postów:-)...jak za dawnych czasów;-). Ja już rozpoczęłam dzionek moja córcia jeszcze śpi. I pewnie jak zwykle pokima sobie do 12. I później zaczyna dzień:-). Oj lubi spać. Jak poszła spać o 22 tak 2 przerwy na cycusia od 7:00 szaleństwa +kupka i od 9:00 znowu śpi. I tak jest zazwyczaj codziennie. No chyba, że muszę ją zmusić do wcześniejszego wstawania (np. lekarz lub spacerek) to i tak nadrobi po drodze;-). A w ciągu dnia krótkie drzemki po 30 min. Zastanawiałam się czy wasze dzieciaczki też ciągle jedzą co 3h?
Giza - Milenka potrafi nie jeść 9-10h:szok:. Kurcze moja Tośka to co 3-4h budzi sie na cyca i na śpiąco je. Myślę, że nawet nie jest zbyt przytomna jak je:-D.
niekat- zdrówka dla Oliwii. Sukienusia super:-). Ja w końcu kupiłam wczoraj:tak:. Taką w stylu lat 60-tych (biała w kropki mniejsze większe w kolorach zielony-turkus-żółty) do tego dokupiłam białe butki i duże korale jeszcze zostały mi klipsy lub kolczyki i będzie wsio:-).

Ja też od rana wertuję w necie za jakąś kwaterką na urlopik. Wybieramy się na mazury (jak co roku do Nart) ale tak ceny podnieśli, że jestem w szoku. Normalnie drożej jak za granicą:wściekła/y:.
A my dziś SZCZEPIENIE mamy. Ostatnia dawka rotarixa i infanrix:-(. Mam nadzieję, że przejdziemy to obie lekko:zawstydzona/y:.
 
reklama
Mamma u nas tez skwar:baffled:
PM mój to czasem je co godzine w nocy a czasami co 2h:baffled::nerd: a w dzien je co 2h:-p qrcze ale on duzo je:confused::szok:]
ciesze sie ze zakupki udane:rofl2:
 
PM uper że zakupy udane:-)To wy już 3 dawkę dzisiaj macie?
Mrowa moja też niestety tak je:baffled:
Mojej Gabrysi sięteraz odwidziały spacerki:baffled:Już nie chce spać na dworze-mimo iż przed wyjściem zje itp.Wkładam ją do wózka a tam ryk:no:Najlepiej jakbym ja na rękach niosła-wtedy wszystko widzi:laugh2:W sumie jak leży to widok żaden-niebo albo buda od wózka:baffled:Nie dziwię się że ja to wkurza;-)
 
mamma, ja przywiesiłam Milence zabawkę i jak nie śpi, to się nią bawi i jej się nie nudzi. A jak Przemko się bawi to biorę ją na ręce i jej tylko głowa chodzi w poszukiwaniu brata.
PM1, tak, Milenka nockę przesypia. Za to w dzień nadrabia zaległości jedzeniowe i potrafi jeść nawet co godzinę albo półtorej.
A my na szczepienie w czwartek. Ciekawa jestem ile ta moja babeczka waży. Pieluchy 2 jeszcze ciągle dobre, ale ciuszki już dawno wymienione na 68. Szkoda, że tutaj nie mierzą takich maluszków.
 
mamma- nie, my mamy drugie szczepienie ostatnia dawka rotarixa bo są dwie i druga dawka infanrixa. A za 6 tyg czeka nas kolejny infanrix. Avatarek super:tak:
giza- no to superowo, że Milenka śpi całą noc. W sumie też nie mogę narzekać, bo Tosia je na śpiąco a ja jej daję cycusia na śpiąco;-). No ale jakby przesypiała całą noc bez jedzonka to bym ją mogła przestawić na samo łóżeczko. A też jestem ciekawa ile waży Tosia bo już ze 3 tyg. jej nie ważyliśmy:szok:. A u nas identycznie jak u was. Pieluszki jeszcze 2 ale ciuszki to 68.
mrowa- moja Tośka do 12-ej jak śpi (przez sen go szuka:baffled:) to potrafi co godzinę ciągnąć cycusia albo i nawet i co pół:szok: tylko czasami się nim bawi a przy zabawie troszkę poleci. Taki smoczek jestem:-D.
 
my już po szczepieniu pełen sukces mała popłakała po drugim wkłuciu ale jak zaczęłam do niej mówić to przestała teraz śpi :-)
mamma - Zuzia też jak tylko wyszła na podwórko to zasypiała a teraz nie ale on woli leżeć w wózku niż nosić się na rękach no chyba że ja ja nosze albo mąż
giza- 9h nie wytrzyma Zuzia bez jedzenia ale 6 h tak w nocy ładnie zaczyna przesypiać raz padł rekord 8h :-)

mała strasznie się ślini i wkłada rączki do buzi myślałam na początku że głodna ale to od ząbków mamy smarować dziąsła żelem

wasze dzieciaczki tez robią śmierdzące kupki?chyba zmienię dietę
 
reklama
Z tymi piąstkami to u Joli podobnie... czasami ssie jak jest głodna, a czasami ma taką potrzebę... ale mnie to jakoś nie przeszkadza... za to moja mama myśli, że sie jeszcze nie najadła:tak:
A karmię ją w ciągu dnia co 2-2,5 godziny, za to w nocy to przesypia 6-7 godzin po kąpieli, a potem wstaje co 3:tak::-)

Niekat
, zdrówka dla Oliwii...
zawsze po nocce jest więcej mleczka, ale i tak ładnie ściągasz... oby tak dalej:-)

Giza
, świetnie, że tak już się uregulowało... u mnie czasami coś się rozreguluje... np. kolka i bidulka po pół godzinie się budzi:tak:

Mrowa, ja też nienawidzę prasowania, ale mamusia mnie czasami wyręczy:-p

PM
, powodzenia w poszukiwaniu lokum na wczasy... teraz już są większe potrzeby, bo z małym dzieckiem trzeba mieć wiele wygód:tak:

Darina, świetnie że mała spokojna po szczepieniu i wystarczył głos mamusi:-)
z tym spaniem na spacerku, to też zaobserwowałam, że jakoś jej nie pasi spanie w wózku... i zabawki też niewiele pomagają... szczególnie dzisiaj, bo zamiast zasnąć w wózku na świeżym powietrzu, to musiałam przyjść do dusznego pokoju i zasnęła w swoim łóżeczku na brzuszku... a teraz bączki puszcza aż miło...:-p:-)
U nas pieluszki wciąż 2, a ubranka to 62/68...
Ostanio koleżanka, która pracuje w sklepie z ubrankami niemowlęcymi opowiadała o noworodku, który jak się urodził mierzył 67 cm i ważył 5100... a rodzice nie wiedzieli, że będą mieć duże dzieciątko i nakupowali ubranek na rozmiar 50-59:rofl2:
 
Do góry