reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem ...według miesiączki 9 tydzień 6 dni , według USG 10 tydzień i 3 dni . Nie pomyliłam się z miesiączką napewno 🤷‍♀️
No może zapłodnienie nastąpiło wcześniej niz kalkulator liczy. Kalkulatory przyjmują jakie średnie dla długości fazy lutealnej i folikularnej, ale każda z nas może je mieć różne, a ta 2 wręcz nie ma limitu, więc mogłaś mieć owulacje w 10dc, w 7dc zamiast jak pewnie liczy kalkulator w 14dc.
 
reklama
Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem ...według miesiączki 9 tydzień 6 dni , według USG 10 tydzień i 3 dni . Nie pomyliłam się z miesiączką napewno 🤷‍♀️
W pierwszej ciąży z miesiączki wychodzilo mi że urodzę 20 czerwca. Wg usg prenatalnego jeden lekarz wyznaczyl termin porodu na 12 czerwca, a drugi 16 czerwca. Ostatecznie urodziłam 22 czerwca i był to poród wywoływany. Więc jak najbardziej takie rozbieznosci sa mozliwe
 
Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem ...według miesiączki 9 tydzień 6 dni , według USG 10 tydzień i 3 dni . Nie pomyliłam się z miesiączką napewno 🤷‍♀️
U mnie podobnie tylko w drugą stronę, ciąża młodsza o 4 dni. A tak samo wiem kiedy miałam ostatnią miesiączkę plus kiedy była owulacja. Wydaję mi się, że łatwo na tak wczesnym etapie zaznaczyć długość zarodka o 1 mm wiecej lub mniej i stąd takie wyniki
 
Hej, czy mogę prosić o zapisanie mnie do grupy prywatnej?

Jak się czujecie? Ja jak wracam z pracy to tylko bym spała lub niestety wymiotowała...
W którym jesteś tc? Na początku też miałam ochotę na spanie, mogłabym naprawdę na rozkaz. Teraz mi trochę przechodzi pod koniec 10 tygodnia, może będzie lepiej ;)
 
Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem ...według miesiączki 9 tydzień 6 dni , według USG 10 tydzień i 3 dni . Nie pomyliłam się z miesiączką napewno 🤷‍♀️
Ja Mam ciążę młodszą o 10 dni bo brałam antybiotyki dwa i rozjechał mi się cykl i nie do końca była to planowaną ciążą hahah ale jest super ❤️
 
reklama
Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem ...według miesiączki 9 tydzień 6 dni , według USG 10 tydzień i 3 dni . Nie pomyliłam się z miesiączką napewno 🤷‍♀️
u mnie też wg miesiączki 12+5 a wg USG 13+1 . Nie przejmuj się , to się jeszcze zmieni . Zresztą postawienie znacznika w złym miejscu od razu zmienia ilość dni . Ja będę się sugerować terminem miesiączki, bo doskonale wiem kiedy doszło do zapłodnienia. Może być tak , że maluch później zwolni ze wzrostem i wszystko się zrówna . Nie martw się . 🥰
 
Do góry