reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziewczyny, weszłam tylko na chwilę, aby się pożegnać. Dalej jestem w szpitalu dzisiaj mają wywoływać krwawienie tabletkami , jutro od rana mam być nad czczo gdy trzeba było zrobić jeszcze łyżeczkowanie... kompletnie nie wiem co mnie czeka najpierw z tymi tabletkami... ehh 😢

Mimo wszystko życzę wam wszystkim spokojnych ciąż i urodzenia zdrowych dzieciaków ❤️
Bardzo mi przykro . 😩 trzymaj się
 
reklama
Dziewczyny, weszłam tylko na chwilę, aby się pożegnać. Dalej jestem w szpitalu dzisiaj mają wywoływać krwawienie tabletkami , jutro od rana mam być nad czczo gdy trzeba było zrobić jeszcze łyżeczkowanie... kompletnie nie wiem co mnie czeka najpierw z tymi tabletkami... ehh 😢

Mimo wszystko życzę wam wszystkim spokojnych ciąż i urodzenia zdrowych dzieciaków ❤️
Bardzo mi przykro, trzymaj się...
 
Dziewczyny, weszłam tylko na chwilę, aby się pożegnać. Dalej jestem w szpitalu dzisiaj mają wywoływać krwawienie tabletkami , jutro od rana mam być nad czczo gdy trzeba było zrobić jeszcze łyżeczkowanie... kompletnie nie wiem co mnie czeka najpierw z tymi tabletkami... ehh 😢

Mimo wszystko życzę wam wszystkim spokojnych ciąż i urodzenia zdrowych dzieciaków ❤️
Strasznie mi przykro💔, mam nadzieję, że będziesz miała dobrą opiekę i personel medyczny będzie delikatny. Dbaj o siebie ❤️‍🩹
 
Witaj! Mam nadzieję, że później na wątku prywatnym jednak zechcesz podzielić się swoją historią ;)

Witaj!

Jak sięczujecie dziewczyny?
Jak narazie w porządku. Poprzednia ciążę też przechodziłam łagodnie, obecnie też CHYBA zapowiada się dobrze (mam nadzieję 🤪) ja jestem taka, że nie lubię wiedzieć dużo o tym co dzieje się w brzuchu.. po prostu jak ma coś być to niech będzie, dlatego nie badałam bety, a do ginekologa nie planuję chodzić często, ot po prostu taki mój cel, aby żyć spokojnie :) o wcześniejszych poronieniach i przebiegach ciąży nie chce, wybaczcie rozmawiać, bo nie chce wspominać.. teraz chce czasu aby cieszyć się ciążą, myślę, ze ten 2 trymestr da tą ulgę, a ja za was dziewczyny bardzo mocno trzymam kciuki, zasłużyłyście na to szczęście, prześledziłam trochę forum i głowa mała co kobiety muszą przejść i ile, widzimy się na porodówce 🤪
 
Dziewczyny, weszłam tylko na chwilę, aby się pożegnać. Dalej jestem w szpitalu dzisiaj mają wywoływać krwawienie tabletkami , jutro od rana mam być nad czczo gdy trzeba było zrobić jeszcze łyżeczkowanie... kompletnie nie wiem co mnie czeka najpierw z tymi tabletkami... ehh 😢

Mimo wszystko życzę wam wszystkim spokojnych ciąż i urodzenia zdrowych dzieciaków ❤️
przykro mi, że nie miałam szansę być z Tobą tutaj, trzymaj się 😔
 
Dziewczyny, weszłam tylko na chwilę, aby się pożegnać. Dalej jestem w szpitalu dzisiaj mają wywoływać krwawienie tabletkami , jutro od rana mam być nad czczo gdy trzeba było zrobić jeszcze łyżeczkowanie... kompletnie nie wiem co mnie czeka najpierw z tymi tabletkami... ehh 😢

Mimo wszystko życzę wam wszystkim spokojnych ciąż i urodzenia zdrowych dzieciaków ❤️
Bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić ❤ Życzę sił, żebyś szybko wróciła do formy
 
Witaj! Mam nadzieję, że później na wątku prywatnym jednak zechcesz podzielić się swoją historią ;)

Witaj!

Jak sięczujecie dziewczyny?
To będzie moja druga przygoda z forum babyboom. Pierwsza zakończona sukcesem - obecnie 3-letnim synkiem. Wtedy była to grupa czerwcoweczki 2021. Druga ciąża jest ogromnym zaskoczeniem, w zasadzie to do tej pory jeszcze to do mnie do końca nie dociera. Nie sądziłam, że jeszcze będzie mi dane wrócić na to forum ;) dobrze, opiszę swoją historię szerzej na prywatnej grupie. Myślę, że może ona dać nadzieję niejednej kobiecie.
Samopoczucie mam całkiem podobne jak w pierwszej ciąży na tym etapie. No może napady głodu częstsze🙈 brzuch tez wiekszy. Nikomu prócz męża nie mówiłam jeszcze o ciąży, a tu drugi trymestr juz się zbliża wielkimi krokami😉 te pierwsze, najbardziej stresujące tygodnie ciąży upłynęły mi pod znakiem pełnej nieświadomości. Z jednej strony fajnie, a z drugiej nie włączyłam odpowiednio szybko suplementacji, zdarzylo się wypić lampkę szampana, wyjątkowo dzwigalam ciężkie dechy na budowie, siłowałam się kilka razy z ciężką kosiarką. Jednym slowem nie oszczędzałam się przez ten czas.
 
Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem ...według miesiączki 9 tydzień 6 dni , według USG 10 tydzień i 3 dni . Nie pomyliłam się z miesiączką napewno 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry