reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Co ile macie umawiane wizyty na początku ciąży ? :)
Co 4 tygodnie
Dziewczyny normalnie oszaleje tak jak w pierwszej ciąży tak teraz mam problem z tym że mi wyszła toksoplazmoza .. i znów te wszystkie badania będę musiała robić i wydam kupę kasy ..
Mi wyszła podwyższona różyczka więc dostałam skierowanie na oznaczenie przeciwciał ale, że to na nfz to nie marudzę na nic co mi zlecają
 
reklama
Ja pierwszą wizytę miałam dość późno, bo w 8 tygodniu, po dwóch i pół tygodnia (czyli w tą sobotę) będę miała drugą, ale to też ja tak trochę chciałam, bo wcześniej na tym etapie moje ciąże się kończyły. Następne to pewnie będą prenatalne gdzieś w połowie września, ale jeszcze nie jestem umówiona.
 
A różyczka nie wychodzi jak się miało szczepienie?
To tam zależy od tego czy IgG czy IgM. Któreś wskazują na aktywne zachorowanie, ale nie pamiętam które.
Mnie w tej ciąży wyszła już różyczka, HBs przeciwciała (szczepiona byłam na jedno i drugie), ale też CMV (🤦 musiałam przechorować w okresie marzec - czerwiec, bo w marcu nic nie było) i e.coli (które też jest nowością). Strach robić cytologię, bo gotów coś wyjdzie🤦
 
reklama
Do góry