reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2025

serio 😂🙈 ja jutro mam i ciekawe na kiedy wyznaczy mi kolejna tydzień temu miałam i przez ten tydzień to masakra tak się dłużyło a jak mi powie że za 4 tyg to ja nie wiem jak to wytrzymam 😂🙈
Weź, łapie się na tym że odliczam dni, bo tak mi się dłuży. 🤣 Wizyta za 10, prenatalne za 14. 🤣
W ogóle przez to prowadzenie ciąży w dwóch miejscach, mam dwa razy prenatalne 🤦🙈 z czego w medi zrobią mi z testem pappa. Stwierdziłam, że nie będę kombinować i ten raz pójdę podwójnie, ale już kolejne (typu połówkowe) będę robiła w jednym miejscu. Choć zastanawiam się nawet, czy jak się nie trafi ogarnięty lekarz w medi (bo dotychczas to dramat) to czy na stałe nie zostanę tylko w medi (zależy też co powie na moje ciśnienie).
Wmówiłam sobie tez, że jeden z tych lekarzy na pewno dostrzeże płeć 🤣
 
reklama
Co ile macie umawiane wizyty na początku ciąży ? :)
Pierwsze dwie co dwa tygodnie, nastepna za 3(ale 4 od poprzedniej) u mojej prowadzącej, ale i tak pewnie między wizytami będę latać do lux medu

No i właśnie dzisiaj poszlam, bo skorzystałam ze skierowania wirtualnej karty ciąży w lux med - na usg do 10 tyg :)
Nasza Dzidzia ma 2,38 cm i SŁYSZAŁAM DZISIAJ SERDUSZKO 🥳🥰🥰🥰 Niesamowity wzrusz ❤
 
Czy jest tu ktoś równie samotny jak ja?
Tak jak Rachelita powiedziała - pewnie nie. Pojawiły się tu mamy, które czekają na swoje dzieci, martwią się o swoje ciążę, zarodki, płody, dzieci, które przechodziły dramaty strat, są też takie które nie straciły dziecka i cieszą się na maksa. Są takie co chcą znać doświadczenia innych mam, objawy, cieszą się nimi i się dzielą.
Może są tu mamy bez partnerów, bez tatusiów swoich dzieci. Pewnie są samotne, ale mają nadzieję na spotkanie ze swoimi dziećmi. Ty od początku zarzekasz się że nie chcesz tego dziecka, nadal próbowałysmy cię wesprzec, radzić, chcemy dobrze a twoje podejście i odbiór jest taki jakbyś i tak miała to w nosie, wiesz najlepiej. Ja nie rozumiem już czego ty tak na serio tu szukasz, czego potrzebujesz? Co dla ciebie możemy zrobić? Czego OD NAS potrzebujesz?
 
Pierwsze dwie co dwa tygodnie, nastepna za 3(ale 4 od poprzedniej) u mojej prowadzącej, ale i tak pewnie między wizytami będę latać do lux medu

No i właśnie dzisiaj poszlam, bo skorzystałam ze skierowania wirtualnej karty ciąży w lux med - na usg do 10 tyg :)
Nasza Dzidzia ma 2,38 cm i SŁYSZAŁAM DZISIAJ SERDUSZKO 🥳🥰🥰🥰 Niesamowity wzrusz ❤
świetnie ;) ❤️
 
Ja mam teraz w środę w luxmed, chce założyć kartę ciąży żeby mieć darmowe badania w ramach pakietu. A ciążę prowadzę prywatnie
Ja właśnie też prowadzę w luxmedzie, ale szukam też na NFZ gdzieś szpitala 3 ref. Ze względu na historię z moimi ciążami. Teraz boję się że wyjdzie puste jajo płodowe, bo beta z rana 1300 ponad a w usg popołudniu tylko pęcherzyk, bez zarodka jeszcze.
Moja ginekolog to wariatka i chce mnie mimo wszystko widzieć co dwa tygodnie ..
Lepiej w tą stronę.
Czy jest tu ktoś równie samotny jak ja?
Każda samotność była różna, zależy o co dokładnie pytasz.
 
Tak jak Rachelita powiedziała - pewnie nie. Pojawiły się tu mamy, które czekają na swoje dzieci, martwią się o swoje ciążę, zarodki, płody, dzieci, które przechodziły dramaty strat, są też takie które nie straciły dziecka i cieszą się na maksa. Są takie co chcą znać doświadczenia innych mam, objawy, cieszą się nimi i się dzielą.
Może są tu mamy bez partnerów, bez tatusiów swoich dzieci. Pewnie są samotne, ale mają nadzieję na spotkanie ze swoimi dziećmi. Ty od początku zarzekasz się że nie chcesz tego dziecka, nadal próbowałysmy cię wesprzec, radzić, chcemy dobrze a twoje podejście i odbiór jest taki jakbyś i tak miała to w nosie, wiesz najlepiej. Ja nie rozumiem już czego ty tak na serio tu szukasz, czego potrzebujesz? Co dla ciebie możemy zrobić? Czego OD NAS potrzebujesz?
Co niby wiem najlepiej? Że chciałam potwierdzić ciążę u lekarza który zakładał mi wkładkę? Tak, nie chcę tego dziecka i w tym też można być samotnym.
 
reklama
Do góry