reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

@Olinek92 trzymam kciuki! Pomyślałam o melisie, ale potem wygooglowałam, że zalecają raczej raz na jakiś czas.
@kaska1 @Kitsune ogarniacie jaka jest "procedura"?

A odnośnie seksu - u mnie libido jak zwykle, albo nawet większe.
Najzabawniejsze jest to, że drugą noc pod rząd mam sny erotyczne. 😂
jeny ! O sny erotyczne nawet nie śmiałam pytać bo myślałam , że uznacie mnie za dziwaczkę. Mam to samo !!! Najgorsze jest to że one mnie wybudzają w nocy . Dzisiaj o 3 w nocy budziłam mojego z zapytaniem czy nie chce szybkiego bara bara 😂😂😂😂 od rana się śmieje ze mnie czy wszystko w porządku bo nigdy tak nie miałam 😅
 
reklama
Chciałabym napisać, że czuję się coraz lepiej (mniej zmęczenia i mdłości), ale zawsze jak tak napisze, to potem dostaje za swoje w stylu "tak ci się tylko wydaje". 🤣
Kolejna wizytę mam 20 i 22 sierpnia (jedna w medi, jedna prywatnie 🤦) i już nie mogę się doczekać.
Ja mam teraz w środę w luxmed, chce założyć kartę ciąży żeby mieć darmowe badania w ramach pakietu. A ciążę prowadzę prywatnie
 
jeny ! O sny erotyczne nawet nie śmiałam pytać bo myślałam , że uznacie mnie za dziwaczkę. Mam to samo !!! Najgorsze jest to że one mnie wybudzają w nocy . Dzisiaj o 3 w nocy budziłam mojego z zapytaniem czy nie chce szybkiego bara bara 😂😂😂😂 od rana się śmieje ze mnie czy wszystko w porządku bo nigdy tak nie miałam 😅
Jeeeezu zazdro 🥲 z płaczów i żali to najbardziej właśnie boli mnie chyba nakazany przez doktora celibat 😅 ile razy, jakiś buziak, przytulenie a mi się wyć chce bo nie można tego doprowadzić nigdzie dalej... Dramat 😅 mam nadzieję że może jutro nam pozwoli...
 
jeny ! O sny erotyczne nawet nie śmiałam pytać bo myślałam , że uznacie mnie za dziwaczkę. Mam to samo !!! Najgorsze jest to że one mnie wybudzają w nocy . Dzisiaj o 3 w nocy budziłam mojego z zapytaniem czy nie chce szybkiego bara bara 😂😂😂😂 od rana się śmieje ze mnie czy wszystko w porządku bo nigdy tak nie miałam 😅
I to jeszcze jakieś takie porąbane te sny, akcje, które mi się nigdy nie śniły albo nie testowałam w rzeczywistości 🙈🤣 Aż wstyd się przyznawać xD też się budzę w nocy przez nie, cała rozochocona 🤣🤣
 
jeny ! O sny erotyczne nawet nie śmiałam pytać bo myślałam , że uznacie mnie za dziwaczkę. Mam to samo !!! Najgorsze jest to że one mnie wybudzają w nocy . Dzisiaj o 3 w nocy budziłam mojego z zapytaniem czy nie chce szybkiego bara bara 😂😂😂😂 od rana się śmieje ze mnie czy wszystko w porządku bo nigdy tak nie miałam 😅
Moj ostatnio przed snem za każdym razem mówi ,że spokojnie go mogę budzić jakbym coś chciała :D
 
reklama
Dziewczyny normalnie oszaleje tak jak w pierwszej ciąży tak teraz mam problem z tym że mi wyszła toksoplazmoza .. i znów te wszystkie badania będę musiała robić i wydam kupę kasy ..
 
Do góry