reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Witajcie po tygodniu nieobecności :) ostatnią godzinę siedzę i nadrabiam wątek. Cały tydzień pracowałam i byłam w euforii, a dziś pierwszy luźniejszy dzień i spadek formy i nastroju. Od wczoraj czuję się „zbyt dobrze”. Zrobiłam dziś beta hcg i to mój wykres. Dziś wyszło 400 i mam wrażenie, ze trochę mało :( Któraś z Was ma podobny wynik? W ciąży z córką miałam wartości dużo powyżej średniej. Pewnie przez to objawy były intensywniejsze. Co sądzicie o tym wykresie? Z aplikacji dziś 5+1, wizyta dopiero 5.08 🤦🏼‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_3191.jpeg
    IMG_3191.jpeg
    179,7 KB · Wyświetleń: 30
Witajcie po tygodniu nieobecności :) ostatnią godzinę siedzę i nadrabiam wątek. Cały tydzień pracowałam i byłam w euforii, a dziś pierwszy luźniejszy dzień i spadek formy i nastroju. Od wczoraj czuję się „zbyt dobrze”. Zrobiłam dziś beta hcg i to mój wykres. Dziś wyszło 400 i mam wrażenie, ze trochę mało :( Któraś z Was ma podobny wynik? W ciąży z córką miałam wartości dużo powyżej średniej. Pewnie przez to objawy były intensywniejsze. Co sądzicie o tym wykresie? Z aplikacji dziś 5+1, wizyta dopiero 5.08 🤦🏼‍♀️
A ile wyszło 2 dni temu?
 
Wg mnie pierwszy przyrost jest super ponad 200 proc, idź teraz 19 i zobaczysz kolejny przyrost, ale wg mnie jest ok 😊
Dzięki :) czytałam, że masz doświadczenie w tych tematach :) ja chcę tylko to drugie dziecko i wystarczy, bo już nie zniosę tej niepewności, domysłów i wróżenia związanego z zachodzeniem i utrzymaniem ciąży.
 
Dzięki :) czytałam, że masz doświadczenie w tych tematach :) ja chcę tylko to drugie dziecko i wystarczy, bo już nie zniosę tej niepewności, domysłów i wróżenia związanego z zachodzeniem i utrzymaniem ciąży.
To ciężki czas, szczególnie jak są problemy, ale u Ciebie wydaje się wszystko ok, w piątek beta i będzie jasność 😊
 
Sorry, że wam się tutaj wciskam, ale nie nastawiaj się, że na pierwszej wizycie usłyszysz serduszko. Zobaczyć, jak najbardziej, ale lekarze nie puszczają przed skończonym, bodajże 11 tygodniem ciąży (piszę, żebyś się nie zawiodła).
Trzymam kciuki za was wszystkie🤞🏼🤞🏼🤞🏼
A zawłaszcza za ciebie @wenus018 (myślę, że nie tylko ja z grudniowych 23 podczytuję ze względu na Ciebie😉). Oby się dzieciątko dobrze zagnieździło😘
Ciesze się że o mnie pamiętacie odrazu cieplej na duszy się robi
Hej hej, czy chce mi się spać ? Być może...ale wróciłam z pracy o 14 i już widzę że dzieci wracają do domu 😵‍💫 nie ma spania...
Witam nowe przyszłe mamusie 😊😊
Wiecie co dziś zrobiłam? Wzięłam aviomarin na mdlosci bo musiałam byc przytomna w pracy 😐😐 już nie miałam pomysłu....
Powiem ci że gdy w torebce zabraknie avio zaczynam wpadać w panikę to taki mój złoty środek na moją fobie, który niegdyś mnie nie zawiódł.
Witajcie po tygodniu nieobecności :) ostatnią godzinę siedzę i nadrabiam wątek. Cały tydzień pracowałam i byłam w euforii, a dziś pierwszy luźniejszy dzień i spadek formy i nastroju. Od wczoraj czuję się „zbyt dobrze”. Zrobiłam dziś beta hcg i to mój wykres. Dziś wyszło 400 i mam wrażenie, ze trochę mało :( Któraś z Was ma podobny wynik? W ciąży z córką miałam wartości dużo powyżej średniej. Pewnie przez to objawy były intensywniejsze. Co sądzicie o tym wykresie? Z aplikacji dziś 5+1, wizyta dopiero 5.08 🤦🏼‍♀️
Idzie w górę przyrost mieści się w normie a każda ciąża jest inna. Czytałam ostatnio artykuł o wysokości stężenia beta hcg a płcią ciekawy bardzo jak go znajdę to wam podeślę. Ale wg tego artykułu u badanych kobiet w tym samym tygodniu wyższy poziom hcg występował, kiedy płód był płci żeńskiej
 
reklama
reklama
Do góry