reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dzień dobry :)
Termin na koniec marca, nie dam rady was nadrobić, ale przycupnę.
Już mam 3 latkę na pokładzie i trochę się boję. Dużo zawirowań w życiu, przeprowadzka, operacje córki - nawracająca torbiel szyi i aktualnie mamy ranę, która nie chce się zagoić. W maju skończyłam 30tke i życie mi daje popalić :p. Jeśli chodzi o ciążę, to na razie nie mam objawów po za lekkim kuciem w dole brzucha. Jest we mnie jakiś lęk, że coś pójdzie nie tak, przy pierwszej ciąży byłam większą optymistką. :D
Także ja się boję, ale mąż już chrzestnych szuka... xD
 
reklama
Dzień dobry :)
Termin na koniec marca, nie dam rady was nadrobić, ale przycupnę.
Już mam 3 latkę na pokładzie i trochę się boję. Dużo zawirowań w życiu, przeprowadzka, operacje córki - nawracająca torbiel szyi i aktualnie mamy ranę, która nie chce się zagoić. W maju skończyłam 30tke i życie mi daje popalić :p. Jeśli chodzi o ciążę, to na razie nie mam objawów po za lekkim kuciem w dole brzucha. Jest we mnie jakiś lęk, że coś pójdzie nie tak, przy pierwszej ciąży byłam większą optymistką. :D
Także ja się boję, ale mąż już chrzestnych szuka... xD
Miło Cię tu widzieć 😊 ja z miesiączki mam termin na 15 marzec. A Ty byłaś już na wizycie?
Miejmy nadzieję, że będzie łaskawie 🙌🏻
 
Racja .. moja mgła mózgowa nie przeanalizowała dokładnie 😂 ja mam wizytę 25 lipca
Który to tydzień będzie? Zastanawiam się czy 6tc to nie za wcześnie na wizytę dla mnie. Szczególnie, że bobo wpadł z jakiejś nieregularnej miesiączki. Od lat miałam jak w zegarku co 28dni i w czerwcu wypadła tydzień za wcześnie. To akurat po operacjach córko było, więc pewnie stres. No ale przez to totalnie nie wiem czy ciąża jest młodsza czy starsza niż się wydaje :D na logikę starsza, jeśli znowu owulacja wypadła wcześniej, ale kto tę macicę tam wie
 
Który to tydzień będzie? Zastanawiam się czy 6tc to nie za wcześnie na wizytę dla mnie. Szczególnie, że bobo wpadł z jakiejś nieregularnej miesiączki. Od lat miałam jak w zegarku co 28dni i w czerwcu wypadła tydzień za wcześnie. To akurat po operacjach córko było, więc pewnie stres. No ale przez to totalnie nie wiem czy ciąża jest młodsza czy starsza niż się wydaje :D na logikę starsza, jeśli znowu owulacja wypadła wcześniej, ale kto tę macicę tam wie
U mnie około 7+2, więc tak bezpiecznie na wizytę. Racja, my możemy liczyć a organizm co innego 🫣
 
Który to tydzień będzie? Zastanawiam się czy 6tc to nie za wcześnie na wizytę dla mnie. Szczególnie, że bobo wpadł z jakiejś nieregularnej miesiączki. Od lat miałam jak w zegarku co 28dni i w czerwcu wypadła tydzień za wcześnie. To akurat po operacjach córko było, więc pewnie stres. No ale przez to totalnie nie wiem czy ciąża jest młodsza czy starsza niż się wydaje :D na logikę starsza, jeśli znowu owulacja wypadła wcześniej, ale kto tę macicę tam wie
A robiłaś badanie krwi? Beta może podpowiedzieć, jak daleko jesteś i czy warto przesunąć wizytę o tydzień.
 
A robiłaś badanie krwi? Beta może podpowiedzieć, jak daleko jesteś i czy warto przesunąć wizytę o tydzień.
Robiłam w czwartek. Beta była na poziomie 9, więc bardzo wczesna ciąża, ale też licząc 28 dniowy cykl, to byłam tydzień przed miesiączką, więc to by sugerowało że owulacja była też wcześniej. Jutro idę jeszcze raz, ale ta interpretacja ma duży zakres i nie bardzo wiem co wywnioskować z tego :D
 
Robiłam w czwartek. Beta była na poziomie 9, więc bardzo wczesna ciąża, ale też licząc 28 dniowy cykl, to byłam tydzień przed miesiączką, więc to by sugerowało że owulacja była też wcześniej. Jutro idę jeszcze raz, ale ta interpretacja ma duży zakres i nie bardzo wiem co wywnioskować z tego :D
Dobrze by było zrobić to badanie 2x, żeby był odstęp 48h między pobraniami i wtedy możemy dodatkowo sprawdzić, czy przyrost jest zdrowy :) Daj znać, jaki Ci wyjdzie jutro wynik!
 
reklama
Do góry