reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Nooo... Ja dziś idę wieczorem na wizytę i chyba najpierw poproszę gina, żeby sprawdził, a dopiero potem zawołamy męża.
też tak robiłam dotychczas . Jak tylko widziałam że serduszko bije to wtedy prosiłam aby zawołali narzeczonego . Jakoś tak nie chciałabym aby widział że coś jest nie tak . Wystarczy że ja bym tego doświadczyła .
 
reklama
Czy wy też się dziś tak parszywie czujecie? Głowa mnie cały dzień boli i wyjątkowo ssie w żołądku, cały dzień coś muszę jeść, bo słabo mi się robi. I muszę siedzieć przy otwartym oknie, bo inaczej się gotuję. Pogoda czy uroki okresu 8+? :D
Mnie dziesiaj ssie w żołądku, rano bolała mnie głowa, a od kilku godzin chodzi za mną słoik nutelli😀. Obecnie 6 tydz i 2 dni
 
Ooo super mój grudniowy prezent świąteczny skończył 7 m-cy 23 lipca . Więc tez będzie wesoło

Ja wolałabym chłopca mam 3 synów i jedna księżniczkę imiona mam już wybrane dla chłopca Gustaw a dla dziewczynki mam dwa Rita lub Aniela

Ja to ostatnio totalne zmęczenie. Wg ostatniego USG dziś zaczyna się 10 tyg . Jutro idę na wizytę na NFZ a za tydzień do mojego lek prowadzącego. Nie mogę się doczekać co tam słychać. Nadal to do mnie nie dociera.
Właśnie tak coś kojarzyłam 😀
 
Nooo... Ja dziś idę wieczorem na wizytę i chyba najpierw poproszę gina, żeby sprawdził, a dopiero potem zawołamy męża.
Ja też mam o 19 wizytę i jak czytam o drugim przypadku wśród Was to mam autentyczne ciary i rozmyślam nad moim istnieniem na tej grupie. Stres i jeszcze raz stres. Dobrze, ze dziś idę
 
A dziewczyny jak u Was było z porodami ? Ja próbowałam naturalnie ale po 6 godzinach zabrali mnie na cesarkę ,ciekawa jestem czy to będzie wskazanie na cesarkę czy pozwolą mi urodzić naturalnie :)
 
A dziewczyny jak u Was było z porodami ? Ja próbowałam naturalnie ale po 6 godzinach zabrali mnie na cesarkę ,ciekawa jestem czy to będzie wskazanie na cesarkę czy pozwolą mi urodzić naturalnie :)
Ja miałam malowodzie więc tydzień przed terminem trafiłam do szpitala , cały czas się to utrzymywało więc mój lekarz zadecydował cesarkę , nie ukrywam że odetchnęłam z ulga . Jeszcze 2 razy miałam podaną okscytocyne ale nic nie dawała
 
reklama
A dziewczyny jak u Was było z porodami ? Ja próbowałam naturalnie ale po 6 godzinach zabrali mnie na cesarkę ,ciekawa jestem czy to będzie wskazanie na cesarkę czy pozwolą mi urodzić naturalnie :)
Pierwszy poród SN, z tego co pamiętam to dość szybki. O 3 rano zaczęły się pierwsze skurcze, o 7 byłam w szpitalu a o 14 mały był już na świecie :) Drugi poród CC - zaczęłam SN, ale położna bardzo szybko zauważyła że coś jest nie tak i od razu na cięcie. Całe szczęście - uratowała mi tą decyzją dziecko. Okazało się, że małej bardzo szybko zaczęło spadać tętno i gdyby nie szybka reakcja to nie wyszłaby z tego cało.

Też byłam dzisiaj na wizycie. Kropek ma 2cm, serducho bije jak dzwon, wymiary pokrywają się z miesiączką. Oby tak dalej :)
 
Do góry