reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

U nas zawsze takie powiedzmy dłuższe rozlaki typu syn mnie nie widział dwa dni praktycznie wcale bo tylko rano przed przedszkolem to trzeciego dnia jak już byłam w domu bo miałam wolne od pracy bardzo że tak powiem na mniej swoje emocje odreagowywał :D był plac ,śmiech ,nerwy ,spokój way,stko na raz :)
U nas tak płaczu nie ma, ale to też zależy jaki córka ma humore, bo np starszy syn jak widzi/ lub słyszy że wychodze do jedynie pyta czy coś jemu kupie jak będę wracać.
 
reklama
Przykro 🥺
Tak im więcej człowiek się otwiera to każdy coś ma za sobą . Straszne to , myslisz sobie że to tylko cię spotkało ale w wcale nie jest . 🫂 Ja dzięki forum mogłam się wygadać poznać historię innych kobiet i chyba dzięki temu mi nie potrzebny był psycholog .

A co w takiej sytuacji robią jak zachodzisz w kolejną ciążę ? Jakieś leki ?
U mnie z powodu ciąż też nie byłam u psychologa. Jakoś tak po śmierci synka było najgorzej w sumie - jednak 26tc i 12h wiedziałam od razu że słabe szanse, po porodzie synka teraz stwierdziłam że tamten wybrał innego tatę (po drodze odeszłam od toksyka - ojca poprzedniego synka)

Teraz jestem ciekawa, udało mi się wyprosić o skierowanie na betę to jutro powtórzę i do czasu usg najchętniej powtarzałabym co 2 dni, a usg umówione na 12.08.

Co do porodu - to nie mam pojęcia jak zagospodarować jeszcze młodego i jak przygotować, jak miał rok z kawałkiem jechaliśmy z partnerem na ślub jego rodziców i młody został z siostrą i moimi rodzicami na 3 dni (2 noce) przeżył, bez żadnych scen...

Zastanawiam się tylko jak sobie teraz z nim poradzą bo o ile wtedy jeszcze zdarzało mu się pić mm, o tyle teraz w nocy budzi się tylko na cyca (ale moi rodzice doświadczeni, dość często zostają na wieczory lub w ciągu dnia).
 
Jak ja rodziłam synka, to córka miała równo 2,5 roku, przechodziła okropna mamoze, nie mogłam wejść pod prysznic, bo był olbrzymi płacz. Do szpitala pojechałam w środę rano, przez większość dnia moi rodzice z nią siedzieli, było ciężko, płakała, potem wrócił mój mąż ode mnie ze szpitala i zadzwoniła do mnie na kamerce, ciężko jej się rozmawiało, ale ucieszyła się z braciszka. Miała problem zasnąć, bo zawsze zasypiała ze mną, ale udało się, w czwartek było już dobrze, bawiła się cały dzień z tatą, do mnie też dużo dzwoniła, nie chciała rozmawiać, ale chciała mnie słyszeć. A cały piątek spędziła na szykowaniu dla mnie niespodzianki, stroiła się, wieczorem przyjechałam i zakochała się w braciszku, nic nie odreagowywała, było lepiej niż myślałam :) a ja wtedy zrozumiałam, że nie bylo się czego bać.
 
Przykro 🥺
Tak im więcej człowiek się otwiera to każdy coś ma za sobą . Straszne to , myslisz sobie że to tylko cię spotkało ale w wcale nie jest . 🫂 Ja dzięki forum mogłam się wygadać poznać historię innych kobiet i chyba dzięki temu mi nie potrzebny był psycholog .

A co w takiej sytuacji robią jak zachodzisz w kolejną ciążę ? Jakieś leki ?
ja miałam częściowy więc żadnych leków, ale miałam nie zachodzić w ciążę przez pół roku, a zaszłam potem z córką po 3 mcach ale wszystko ok
 
Dziewczyny, przed ciąża, wszystko idealnie, teraz w ciąży, co chwilę coś wychodzi w wynikach.
Czy którejś z Was wyszło e.coli w posiewie z pochwy? :oops: Pytam Was, aby nie googlować, bo jak zacznę, to się zdenerwuje. 🫡
 
Dziewczyny, przed ciąża, wszystko idealnie, teraz w ciąży, co chwilę coś wychodzi w wynikach.
Czy którejś z Was wyszło e.coli w posiewie z pochwy? :oops: Pytam Was, aby nie googlować, bo jak zacznę, to się zdenerwuje. 🫡
Mi jedynie w cytologii wyszło jakieś zapalenie i w moczu sporo bakterii i leukocytów. Ale poza tym wszystkie wyniki się poprawiły, sama nie wiem dlaczego

Dziewczyny, macie jakiś sposób na mdłości poza tabletkami? Męczą mnie w całkiem randomowych momentach, najczęściej jak jestem głodna (ale nie tylko). A jutro mam badania na których muszę być na czczo, plus kilka spraw do pozałatwiania i nie wiem jak to ogarnąć żeby się nie porzygać gdzieś w trakcie... 😅
 
Dziewczyny, przed ciąża, wszystko idealnie, teraz w ciąży, co chwilę coś wychodzi w wynikach.
Czy którejś z Was wyszło e.coli w posiewie z pochwy? :oops: Pytam Was, aby nie googlować, bo jak zacznę, to się zdenerwuje. 🫡
Mi w poprzedniej ciazy to wyszło . Brałam wtedy Wit c żurawinę dużo piłam żeby to wysikać jak robiłaś posiew to gin może ci dobrać odpowiedni antybiotyk powinno być wyszczególnione jaki możesz dostać.
 
Mi jedynie w cytologii wyszło jakieś zapalenie i w moczu sporo bakterii i leukocytów. Ale poza tym wszystkie wyniki się poprawiły, sama nie wiem dlaczego

Dziewczyny, macie jakiś sposób na mdłości poza tabletkami? Męczą mnie w całkiem randomowych momentach, najczęściej jak jestem głodna (ale nie tylko). A jutro mam badania na których muszę być na czczo, plus kilka spraw do pozałatwiania i nie wiem jak to ogarnąć żeby się nie porzygać gdzieś w trakcie... 😅
Ja na gumie miętowej żyje. Ostatnio byłam taka już zmęczona, że pojechałam do sklepu i kupiłam miętowe tictac, miętowe hallsy, miętowe gumy, miętowe landrynki, miętowe cukierki. Plus za darmo dostałam w aptece Pregna Vomi do żucia i też pomaga.

A dobra, poprawiło się coś - pierwszy raz w życiu w badaniu moczu nie wyszła mi żadna infekcja. 😆 Byłam autentycznie zdziwiona. xD
 
Ja na gumie miętowej żyje. Ostatnio byłam taka już zmęczona, że pojechałam do sklepu i kupiłam miętowe tictac, miętowe hallsy, miętowe gumy, miętowe landrynki, miętowe cukierki. Plus za darmo dostałam w aptece Pregna Vomi do żucia i też pomaga.

A dobra, poprawiło się coś - pierwszy raz w życiu w badaniu moczu nie wyszła mi żadna infekcja. 😆 Byłam autentycznie zdziwiona. xD
Oooo akurat idę do sklepu to kupię miętowych rzeczy. Dzięki!
 
reklama
🥹
 

Załączniki

  • Screenshot_20240805_110620_X.jpg
    Screenshot_20240805_110620_X.jpg
    122,9 KB · Wyświetleń: 34
Do góry