reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziewczyny, czy której z Was też delikatnie zmienił się głos? Zauważyłam, że od kilku dni mam lekką chrypkę i jakoś taki "cienki" głos, czasami nawet mi się "łamie" 🤔
 
reklama
Wy się męczycie z zaparciami a ja. Odwrotnie. Śmieje się z mojego M bo zaczyna. Odczuwać niektóre objawy Ciążowe . Zachcianki I najgorsze. … mnie ruszają Zapachy i mi się podnosi a on nie wytrzymuje i ma zwroty Śmieją się z niego że w ciąży jest … Nie wiedzą że ja jestem Trzymajcie Kciuki właśnie jadę do lekarza
 
Co do głosu to ja mam taki sam jak wcześniej :p

A z zaparciami to mam na zmianę raz są, a raz wprost przeciwnie. Ale ja już wcześniej nie byłam jakoś bardzo regularna w wypróżnianiu ;)
 
Ja już po wizycie na której doktor nic mi kompletnie nie powiedział który tydzień na co uważać czy coś tylko pogratulował i kolejna wizyta 12.09.
 

Załączniki

  • 329f8782-105c-4699-8d11-334ef297422e.jpeg
    329f8782-105c-4699-8d11-334ef297422e.jpeg
    30,9 KB · Wyświetleń: 22
reklama
A na usg nie macie napisanych wymiarów YS i GS? Ja to dopiero po czasie odkryłam, bo mój lekarz też małomówny. 🤦
 
Do góry