reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dokładnie.. Żadna kobieta nie jest w stanie się przygotować na to co ją czeka w połogu, z noworodkiem, z pierwszym dzieckiem :) Ja byłam na szkole rodzenia, przyjaciółka urodziła 4 msc przede mną i to jak wygląda życie po porodzie to był szok. Żałowałam, że 'nie odpoczęłam na zapas". Teraz tylko myślę, żeby iść jak najszybciej na zwolnienie. Zwłaszcza mając przedszkolaka w domu :) Czekacie do skończonego 12 tygodnia?
Ze zwolnieniem? Nie. Z powiedzeniem rodzinie? Też nie:)
 
reklama
Wybaczcie, wciągnęło mnie wczoraj życie :D
Mam groszka z akcją serca, ale jeszcze słabo widać. Nie ma śladów odklejania kosmówki, ogólnie elegancja. Lekarz mi piąteczkę z radości przybił :D Powiedział też, że jest przesądny i założy mi kartę ciąży i zleci badania dopiero 6.08, jak już minie większość 1 trymestru. Z poczęcia mi wychodzi, że wczoraj było 6+0, z USG o 3 dni dalej :D
Zobacz załącznik 1649655
Super. Gratulacje,😃
 
Dokładnie.. Żadna kobieta nie jest w stanie się przygotować na to co ją czeka w połogu, z noworodkiem, z pierwszym dzieckiem :) Ja byłam na szkole rodzenia, przyjaciółka urodziła 4 msc przede mną i to jak wygląda życie po porodzie to był szok. Żałowałam, że 'nie odpoczęłam na zapas". Teraz tylko myślę, żeby iść jak najszybciej na zwolnienie. Zwłaszcza mając przedszkolaka w domu :) Czekacie do skończonego 12 tygodnia?
Moja część rodziny już wie, mężowa dowie się wkrótce, bo zbliża się wizytacja teściów i chcemy im osobiście powiedzieć. Jako freelancer raczej nie będę się bawić w zwolnienia, bo wtedy nie mogę wystawić faktury bez ogromnego tłumaczenia się, więc raczej będę wybierać projekty do samo poczucia.
 
Dokładnie.. Żadna kobieta nie jest w stanie się przygotować na to co ją czeka w połogu, z noworodkiem, z pierwszym dzieckiem :) Ja byłam na szkole rodzenia, przyjaciółka urodziła 4 msc przede mną i to jak wygląda życie po porodzie to był szok. Żałowałam, że 'nie odpoczęłam na zapas". Teraz tylko myślę, żeby iść jak najszybciej na zwolnienie. Zwłaszcza mając przedszkolaka w domu :) Czekacie do skończonego 12 tygodnia?

Ja mam zamiar czekać. Gdybym powiedziała ostatnim razem w pracy, to niedługo pozniej musiałabym mówić że "a jednak już nie"- nie chce takiej sytuacji póki zdrowie dopisuje, chociaż bywa Ciężko ukryć swój stan, bo mam pracę w której czasami trzeba coś przenieść, przesunąć itp.
 
Dokładnie.. Żadna kobieta nie jest w stanie się przygotować na to co ją czeka w połogu, z noworodkiem, z pierwszym dzieckiem :) Ja byłam na szkole rodzenia, przyjaciółka urodziła 4 msc przede mną i to jak wygląda życie po porodzie to był szok. Żałowałam, że 'nie odpoczęłam na zapas". Teraz tylko myślę, żeby iść jak najszybciej na zwolnienie. Zwłaszcza mając przedszkolaka w domu :) Czekacie do skończonego 12 tygodnia?
Ja dzisiaj będę rozmawiać z ginekologiem o zwolnieniu - zaraz mam wizytę. Tylko u mnie jest inna sytuacja - teoretycznie mam pracę, a praktycznie mnie w niej nie chcą (aktualnie jestem na zwolnieniu od psychiatry) i nie mam za bardzo do czego wracać więc nic mnie nie powstrzymuje 😅
 
reklama
Dokładnie.. Żadna kobieta nie jest w stanie się przygotować na to co ją czeka w połogu, z noworodkiem, z pierwszym dzieckiem :) Ja byłam na szkole rodzenia, przyjaciółka urodziła 4 msc przede mną i to jak wygląda życie po porodzie to był szok. Żałowałam, że 'nie odpoczęłam na zapas". Teraz tylko myślę, żeby iść jak najszybciej na zwolnienie. Zwłaszcza mając przedszkolaka w domu :) Czekacie do skończonego 12 tygodnia?
Ja chcę iść od razu na jutrzejszej wizycie, 6+5, mam lekarza bardzo wyrozumiałego więc spodziewam się, że od razu będzie proponował. Poza tym czuję się fatalnie więc im szybciej tym lepiej..
 
Do góry