reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Cześć dziewczyny. Kilka dni się nie odzywałam i musialam duuzo nadrobić. Jestem na urlopie w Zakopanem. Kilka dni temu zastanawialam się, czy w ogóle dam radę jechać..:-( ale dzieci tak czekały na ten wyjazd ze nie mialam serca im odmówić. ;-( zacisnęłam zęby i ruszyliśmy. Dałam rade.:-) niedziele i poniedziałek czułam się jeszcze znośnie, ale dziś już znów Gorzej;-( ciągłe ssanie w żołądku, mdłości , niechęć do jedzenia czegokolwiek. I jedna wielka gula w gardle.... ;-(. Staram się o tym nie myśleć i czerpać przyjemność z tych wakacji, ale nie Potrafie. Mam wrażenie że mdłości są coraz gorsze... A ja w któryms momencie nie wytrzymam i zaczne wymiotować . . . A jak już się zacznie to wiem że przerodzi się to w moją codzienność... Jest ciężko jednym słowem... Dziś wybił mi równy 7tc.
 
Cześć dziewczyny. Kilka dni się nie odzywałam i musialam duuzo nadrobić. Jestem na urlopie w Zakopanem. Kilka dni temu zastanawialam się, czy w ogóle dam radę jechać..:-( ale dzieci tak czekały na ten wyjazd ze nie mialam serca im odmówić. ;-( zacisnęłam zęby i ruszyliśmy. Dałam rade.:-) niedziele i poniedziałek czułam się jeszcze znośnie, ale dziś już znów Gorzej;-( ciągłe ssanie w żołądku, mdłości , niechęć do jedzenia czegokolwiek. I jedna wielka gula w gardle.... ;-(. Staram się o tym nie myśleć i czerpać przyjemność z tych wakacji, ale nie Potrafie. Mam wrażenie że mdłości są coraz gorsze... A ja w któryms momencie nie wytrzymam i zaczne wymiotować . . . A jak już się zacznie to wiem że przerodzi się to w moją codzienność... Jest ciężko jednym słowem... Dziś wybił mi równy 7tc.
Jeśli jakkolwiek Cię to pocieszy to ja też dokładnie mam te same objawy…
 
Cześć dziewczyny. Kilka dni się nie odzywałam i musialam duuzo nadrobić. Jestem na urlopie w Zakopanem. Kilka dni temu zastanawialam się, czy w ogóle dam radę jechać..:-( ale dzieci tak czekały na ten wyjazd ze nie mialam serca im odmówić. ;-( zacisnęłam zęby i ruszyliśmy. Dałam rade.:-) niedziele i poniedziałek czułam się jeszcze znośnie, ale dziś już znów Gorzej;-( ciągłe ssanie w żołądku, mdłości , niechęć do jedzenia czegokolwiek. I jedna wielka gula w gardle.... ;-(. Staram się o tym nie myśleć i czerpać przyjemność z tych wakacji, ale nie Potrafie. Mam wrażenie że mdłości są coraz gorsze... A ja w któryms momencie nie wytrzymam i zaczne wymiotować . . . A jak już się zacznie to wiem że przerodzi się to w moją codzienność... Jest ciężko jednym słowem... Dziś wybił mi równy 7tc.
oj mnie też ciągle mdli i mam wstręt do jedzenia ale odkąd biorę leki jest to do zniesienia
 
Policja , nadzieja umiera ostatnia , czasami warto iść jeszcze do innego może będzie miał lepszy sprzęt jeśli masz możliwość


Dziewczyny podziwiam was że macie terminy w sierpniu 😀

Ja mam wizytę w sumie to już trzecia za tydzień we wtorek . Według terminu z USG dziś 7+5
 
reklama
Do góry