reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Czyli raczej ciąża, ale najlepiej upewnić się betą. Powodzenia 😘😘

Ja właśnie się pokłułam od rana i czekam teraz niecierpliwie na przyrost. Oby był prawidłowy 💪
Też właśnie wracam z bety i progesteronu:) objawy mi w weekend odpuściły więc czuję przymus sprawdzenia czy wpadłam w histerię (jak to ja), czy tak się zdarza (w poprzedniej ciąży też tak miałam):)
Szczególnie, że w pracy już powiedziałam więc nie chciałabym tego odkręcać:)
 
reklama
Też właśnie wracam z bety i progesteronu:) objawy mi w weekend odpuściły więc czuję przymus sprawdzenia czy wpadłam w histerię (jak to ja), czy tak się zdarza (w poprzedniej ciąży też tak miałam):)
Szczególnie, że w pracy już powiedziałam więc nie chciałabym tego odkręcać:)
Ja miałam już bety nie robić, ale szlam na badania profilaktyczne w kierunku nowotworów, więc już za jednym strzałem zrobiłam też przyrościk, nie dałam rady się powstrzymać 🤣🤣🤣
 
reklama
Oszaleje 🤣 jeszcze z nastawieniem człowieka wiecznego pesymisty już sobie wyobrażam, że przecież się nie udało. Całe szczęście Wy tu jesteście to można chociaż na chwilę dać myślom na luz 😂 Wszystkim naprawdę z całego serca życzę powodzenia 🤍
 
Do góry