reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ogólnie się zdrowa urodziła, taka jej uroda, choć wyszła większa niż zmierzyli. 51 cm miała to w normie. Teraz na spokojnie czekam na pogotowie bo zaczęła mi z krwią zwracać, a ja nie wiem czemu ;/
 
Dokładnie tak chyba było. A ja panikara :/
Spokojnie, to faktycznie może przerażać... Poza tym warto być czujnym bo czasem jest to też kwestia naczyń krwionośnych popękanych u dziecka.... Wtedy podają Wit k.
Nie miałam generalnie pojęcia o czymś takim ale cakiem niedawno koleżanka mi opowiadała.... Jak to jej dziecko bo bardzo ciężkim porodzie chciało jej żart wywyniac i zejść że świata po kilku dniach 😉(oczywiście żartowała, ale była przerażona jak zobaczyła czystą krew ) W sumie to sytuacja była dość dziwna, i do końca nie było wiadomo skąd ta krew się wzięła...
Sytuacja jednorazowa, nic więcej poza tym śladem krwi się już nie wydarzyło
 
Dziewczyny po urodzeniu dziecka czasu ciągle brak by się odezwać... Są jakies nowe rozpakowane?
Mój synek jest tak absorbujacy jak nie spi, że tylko mogebogarnac cokolwiek jak zaśnie a przegladanie netu to luksus.
Tak sobie mysle o całej sytuacji, ktora panuje wokół i zastanawiam się jak wyjsc z maluchem na spacer.
 
reklama
Dziewczyny po urodzeniu dziecka czasu ciągle brak by się odezwać... Są jakies nowe rozpakowane?
Mój synek jest tak absorbujacy jak nie spi, że tylko mogebogarnac cokolwiek jak zaśnie a przegladanie netu to luksus.
Tak sobie mysle o całej sytuacji, ktora panuje wokół i zastanawiam się jak wyjsc z maluchem na spacer.
Może najpierw sam balkon/ otwarte okno? Ja bym przykryła wozek/ fotelik pieluszka jak przychodzisz przez klatkę schodową.... Na wszelki wypadek jak byś miała kogoś spotkać. Po przejściu dezynfekujesz ręce i potem już sobie normalnie spacerujesz. Albo w samochód i do lasu
 
Do góry