reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Jakoś sobie tego nie wyobrazam rodzic sama, od początku się nastawialismy na wspólny poród więc jakby nagle się okazało że mam być sama to było by mi przykro
 
reklama
Jezu dziewczyny modlę się żebyście nie spały jeszcze wszystkie ☹☹☹Jestem strasznie spanikowana ☹ Fatalnie się czuje, potrzebuje z kimś pogadać...
38+4 dzisiaj mi apetyt dopisywał nie przeczę, ale od kilku godzin mam mdłości, biegunkę, stan podgorączkowy, czuje straszny niepokój okropny, jestem mega zdenerwowana nie wiem tylko czym, śpiąca, zmęczona a nie mogę spać. Nie czuje żadnych skurczy tylko duże ciągniecie w pachwinach. Jestem mega spanikowana, mega czuje strach a jak na złość jeszcze przed chwila info bezwzględnego zakazu odwiedzin\porodow rodzinnych. Dziewczyny Ja sobie nie poradze. Czuje się taka fatalną matką, czuje się bezradna jak mała dziewczynka, więc jak mam wydać na świat dziecko i być wsparciem dla niego ☹️☹️☹️
 
Jezu dziewczyny modlę się żebyście nie spały jeszcze wszystkie ☹☹☹Jestem strasznie spanikowana ☹ Fatalnie się czuje, potrzebuje z kimś pogadać...
38+4 dzisiaj mi apetyt dopisywał nie przeczę, ale od kilku godzin mam mdłości, biegunkę, stan podgorączkowy, czuje straszny niepokój okropny, jestem mega zdenerwowana nie wiem tylko czym, śpiąca, zmęczona a nie mogę spać. Nie czuje żadnych skurczy tylko duże ciągniecie w pachwinach. Jestem mega spanikowana, mega czuje strach a jak na złość jeszcze przed chwila info bezwzględnego zakazu odwiedzin\porodow rodzinnych. Dziewczyny Ja sobie nie poradze. Czuje się taka fatalną matką, czuje się bezradna jak mała dziewczynka, więc jak mam wydać na świat dziecko i być wsparciem dla niego ☹☹☹
Spokojnie, to pewnie z nerwów. Chyba że się juz zaczęło... Dasz radę! Ja też się boję, ale jednocześnie już chce mieć poród za sobą! Trzymaj się😘
 
Nie denerwuj sie biegubka i wymioty to moze byc oznaka zaczynajacego sie porodu badz poprostu jakas krotka jelitowka. Stan podgoraczkowy w ciazy jest normalny ja mam za kazdym razem 37.4 37.6 i moja polozna mowi ze to jest normalne a nic innego mi nie dolega. Nie martw soe bedziesz j jestes najleosza mamusia dla swojego malenstwa! I nie mozesz nawet myslec inaczej. Nawetnie wyobrazasz sobie jakja sie stresuje wszystkim jestem przerazona pierwsza ciaza boje sieczy rozpoznam skurcze czy bede wiedziala ze to juz czy wszystko bedzie dobrze czy po ciazy dam rade czy bede wiedziala jak zajmowac sie takim malenstwem. Mnostwo tego jest. Ja tez jestem nastawiona na porod z chlopakiem ale niestety jakwyjdzie inaczej z powodu tych zasranych wirosow i gryp to bede wkurw... Ale wiem ze bede musiala dac rade dla tego malenstwa co 9 miesiecy nosimy pod sercem!
Jezu dziewczyny modlę się żebyście nie spały jeszcze wszystkie [emoji852][emoji852][emoji852]Jestem strasznie spanikowana [emoji852] Fatalnie się czuje, potrzebuje z kimś pogadać...
38+4 dzisiaj mi apetyt dopisywał nie przeczę, ale od kilku godzin mam mdłości, biegunkę, stan podgorączkowy, czuje straszny niepokój okropny, jestem mega zdenerwowana nie wiem tylko czym, śpiąca, zmęczona a nie mogę spać. Nie czuje żadnych skurczy tylko duże ciągniecie w pachwinach. Jestem mega spanikowana, mega czuje strach a jak na złość jeszcze przed chwila info bezwzględnego zakazu odwiedzin\porodow rodzinnych. Dziewczyny Ja sobie nie poradze. Czuje się taka fatalną matką, czuje się bezradna jak mała dziewczynka, więc jak mam wydać na świat dziecko i być wsparciem dla niego [emoji852]️[emoji852]️[emoji852]️
 
Jezu dziewczyny modlę się żebyście nie spały jeszcze wszystkie ☹☹☹Jestem strasznie spanikowana ☹ Fatalnie się czuje, potrzebuje z kimś pogadać...
38+4 dzisiaj mi apetyt dopisywał nie przeczę, ale od kilku godzin mam mdłości, biegunkę, stan podgorączkowy, czuje straszny niepokój okropny, jestem mega zdenerwowana nie wiem tylko czym, śpiąca, zmęczona a nie mogę spać. Nie czuje żadnych skurczy tylko duże ciągniecie w pachwinach. Jestem mega spanikowana, mega czuje strach a jak na złość jeszcze przed chwila info bezwzględnego zakazu odwiedzin\porodow rodzinnych. Dziewczyny Ja sobie nie poradze. Czuje się taka fatalną matką, czuje się bezradna jak mała dziewczynka, więc jak mam wydać na świat dziecko i być wsparciem dla niego ☹☹☹
Nawet nie wiesz ile siły i pewności siebie zdobywasz zostając mamą .... To sie samo dzieje !!! Odkrywa w sobie takie skille o których wcześniej nie miałaś pojęcia że w Tobie są.
Że wszystkim sobie poradzisz... Biochemia mózgu pomóże ...czasem będzie przeszkadzać😉, ale jak będziesz miała świadomość że to " tylko hormony" łatwiej będzie Ci przez te sytuacje przejść
 
@Stelka29 myślę że Twój obecny stan jest spowodowany wymiotami i biegunka A co za tym idzie zmęczeniem fizycznym. Miałam to samo ostatnio podczas choroby, tak mi to dało w kość plus wszystkie inne dolegliwości ciążowe że psychicznie również chwilowo podupadlam- też myślałam jak ja dam radę urodzić jak ja jestem taka bezsilna i bezradna podczas infekcji,najlepiej jakby mnie ktoś wtedy schował i wypuścił jak będzie po wszystkim. To dało takie kombo wszystkiego że naprawdę nie wiem czy kiedykolwiek czułam się taka malutka. Jak się lepiej poczujesz to zapewne Ci takie myśli szybko mina :) tyle kobiet codziennie rodzi A przypuszczam że prawie każda ma stracha A już napewno te dla których to pierwsze dziecko
 
Jezu dziewczynki przepraszam za wczoraj... za panikę i dziękuje i buziakuje za każde dobre słowo otuchy ❤️ To chyba były problemy żołądkowe, które pod koniec ciąży coraz częściej mi się zdążają, totalnie spanikowałam bo doszło do mnie to, że nawet jak to nie wczoraj ro w końcu nadejdzie i to już na dniach. Niby wiem od 9msc a niby szoku doznalalam 🤦‍♀️🤪 jeszcze te porody rodzinne wyłączone i odwiedziny wszystko się nałożyło. Jak Wasz dzionek? ❤️
 
reklama
Jezu dziewczynki przepraszam za wczoraj... za panikę i dziękuje i buziakuje za każde dobre słowo otuchy ❤ To chyba były problemy żołądkowe, które pod koniec ciąży coraz częściej mi się zdążają, totalnie spanikowałam bo doszło do mnie to, że nawet jak to nie wczoraj ro w końcu nadejdzie i to już na dniach. Niby wiem od 9msc a niby szoku doznalalam 🤦‍♀️🤪 jeszcze te porody rodzinne wyłączone i odwiedziny wszystko się nałożyło. Jak Wasz dzionek? ❤
Ja jestem marudna i zła. Tak bardzo chcę już urodzić, że warcze na wszystkich 😬😞 Po prostu chcę zobaczyć dziecko i dowiedzieć się czy chociaż na oko jest zdrowe😰 Już chyba za bardzo świruję. Ale nie ma rady, trzeba czekać.
 
Do góry