reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

ja mam dzisiaj 15+7 ;) ale nawet sie nie łudzę ze dowiem sie na kolejnej wizycie plec , lekarz - prywatny - powiedzial mi w tym tyg. ze plec poznam na drugich prenatalnych czyli 17go pazdziernika... tozto za miesiac, mam wrazenie ze kazda z Was ma juz jakies chocby domysly od swoich lekarzy co do płci a mnie moj lekarz pod tym kątem zbywa :( szkoda ...

Nie jesteś sama
:) ja tez nie wiem i poznam na prenatalnych 10.10
 
reklama
Co do spania ja zawsze spałam na lewym lub prawym boku, zależy od dnia i humoru który bok mi bardziej odpowiadal, powinno się spać na lewym bo się najmniej żyły naciska ale ja teraz preferencje mam na prawy a co gorsza budzę się na plecach w nocy z uczuciem ciągnięcia... Normalnie w dzień bym na plecach nie po leżała bo mnie tak ciągnie a w nocy potrafię spać dziwne..

Co do listy wszystkie są wpisane co teraz piszą na bieżąco nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich 800stron żeby sprawdzić które tam były wcześniej.

PS. Która mama spodziewa się bliźniaków, bo chyba znikła od nas z grupy
 
Zdecydowałam się w 100 % na wózek. Weźmiemy quinny buzz xtra 4 wheels [emoji173] male , zgrabne ,zwinne wózki. Jedyny minus to maly kosz.

Ja mam jutro prenatalne takze poprosze o kciuki.Zaczynam odczuwać stres

Co do spania to chyba rozejrzeć się muszę za ta poducha w kształcie litery C .

Miałam przy synku tylko 3klolka byłam zadowolona :) nawet bardzo. Kosz tez dał radę :)
 
Hej Dziewczyny, u mnie dziś 28 stopni i calima, czyli wiatr z Sahary. Ledwo zipię. Przeglądam ubranka po moim 3 latku, wszystko niebieskie lub brązowe. Hmm, biorąc pod uwagę, że krwiak bedzie mi towarzyszył do końca ciązy i bieganie po sklepach odpada, moja córka bedzie ubierana jak chłopiec...Ehh, odbiję sobie po porodzie, mam tylko nadzieję, że wszystko jakoś pozytywnie w końcu się poukłada. Życzę wszystkim miłej niedzieli i udanych jutrzejszych wizyt!
 
reklama
ja mam dzisiaj 15+7 ;) ale nawet sie nie łudzę ze dowiem sie na kolejnej wizycie plec , lekarz - prywatny - powiedzial mi w tym tyg. ze plec poznam na drugich prenatalnych czyli 17go pazdziernika... tozto za miesiac, mam wrazenie ze kazda z Was ma juz jakies chocby domysly od swoich lekarzy co do płci a mnie moj lekarz pod tym kątem zbywa :( szkoda ...
Mój gin mi powiedział, że poinformuje mnie dopiero jak będzie mial 100% także mam nadzieję ze będzie to na polowkowych;)
 
Do góry