reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny mnie dopadł inny problem od dwóch dni... A mianowicie gazy, wzdęcia i zaparcia. Aż brzuch od tego boli, szczególnie podczas wyróżnień, dziwne uczucie.. Mam wrażenie że mi tam w środku cos napiera na pecherz I jelita.
Macie jakieś sposoby? Rano pije siemię lniane, jem Jablka, śliwki... Podejrzewam że to wina żelaza no ale do zrobić ;(
 
reklama
Dziewczyny mnie dopadł inny problem od dwóch dni... A mianowicie gazy, wzdęcia i zaparcia. Aż brzuch od tego boli, szczególnie podczas wyróżnień, dziwne uczucie.. Mam wrażenie że mi tam w środku cos napiera na pecherz I jelita.
Macie jakieś sposoby? Rano pije siemię lniane, jem Jablka, śliwki... Podejrzewam że to wina żelaza no ale do zrobić ;(

Mi lekarka przepisala terdyferon I boje sie wlasnie zaparc ;/ jeszcze go nie kupilam ze strachu a musze bo hemoglobina juz jest ponizej normy:/
 
Na wzdęcia polecam Espumisan ja biorę jak nie wzdyma .
Ja pod koniec drugiej ciąży też brałam tadyferon fakt powoduje zaparcia.Ja od skończonego 4 miesiąca ciąży brałam na zaparcia duphalac .
 
Ja mam właśnie normalnenzelazo stąd jakieś norweskie I znowu nie takie wysokie stężenie, ale problem zaczyna się pojawiać, ale to normalne że podczas wyróżnień czuje się z przodu podbrzusza? Jakby mi naciskalo?
 
Ja mam właśnie normalnenzelazo stąd jakieś norweskie I znowu nie takie wysokie stężenie, ale problem zaczyna się pojawiać, ale to normalne że podczas wyróżnień czuje się z przodu podbrzusza? Jakby mi naciskalo?
Mi się wydaje że to raczej normalne teraztakie narządy wewnętrzne jak jelita zmieniają swoje położenie ustępując miejsca rosnącej macicy i maluchowi
 
Dziewczyny mnie dopadł inny problem od dwóch dni... A mianowicie gazy, wzdęcia i zaparcia. Aż brzuch od tego boli, szczególnie podczas wyróżnień, dziwne uczucie.. Mam wrażenie że mi tam w środku cos napiera na pecherz I jelita.
Macie jakieś sposoby? Rano pije siemię lniane, jem Jablka, śliwki... Podejrzewam że to wina żelaza no ale do zrobić ;(
Biorę tardyferon od 6 tygodni i rzeczywiście problem z zaparciami jest duży. Najważniejsze, żeby brać go na czczo popijajac sokiem pomarańczowym, wtedy najlepiej się wchłania - tak twierdzą moi lekarze, a jak juz i tak trzeba sie z tym męczyc, to niech przynajmniej rzeczywiście podwyższa poziom hemoglobiny. Co do zaparć, to mnie pomagaja tylko suszone śliwki. Smakują okropnie, ale przymuszam się, żeby jeść 5 szt po śniadaniu i 5 szt po kolacji.
 
Biorę tardyferon od 6 tygodni i rzeczywiście problem z zaparciami jest duży. Najważniejsze, żeby brać go na czczo popijajac sokiem pomarańczowym, wtedy najlepiej się wchłania - tak twierdzą moi lekarze, a jak juz i tak trzeba sie z tym męczyc, to niech przynajmniej rzeczywiście podwyższa poziom hemoglobiny. Co do zaparć, to mnie pomagaja tylko suszone śliwki. Smakują okropnie, ale przymuszam się, żeby jeść 5 szt po śniadaniu i 5 szt po kolacji.

Gdzieś czytałam ze te śliwki najlepiej zająć wrzątkiem i to pic wtedy działają najlepiej
 
Mi lekarka przepisala terdyferon I boje sie wlasnie zaparc ;/ jeszcze go nie kupilam ze strachu a musze bo hemoglobina juz jest ponizej normy:/
tez biore tardyferon 2x dziennie powinnam i wczesniej tak bralam , mialam zaparcia ale co gorsze u mnie skutkowal wieczornymi wymiotami wiec teraz biore tylko rano zaparcia zniknely ale czy wyniki sie polepszaja to zobacze w poniedzialek... ja zelazo po jedzeniu biore na czczo zwracam w trybie natychmiastowym ... a popijam woda z cytryna
 
reklama
Do góry