reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Kochane powiedzcie mi bo znajoma się ze mną sprzeczna że badania prenatalne kosztują z 2 tysiące itd że nie możliwe że mam to w wizycie prywatnej. Idę 23 września na usg i powiedziała że w tej wizycie i 3d zrobi i te prenatalne usg z krwi robiłam płaciłam 370 zł.
ja w laboratorium zapłaciłam 140 zł za testy i lekarka policzyła mi jak normalną wizytę czyli 170 zł, ale ona jest wspaniała i nie zdziera z pacjentów...ale z tego co wiem, to cent usg są nawet u ans w mieście 300 zł.
 
reklama
Dziś mam 9t4d, w srode byłam u swojego prywatnie, w czwartek na IP po plamieniu. I dziś właśnie mi odmówił. Myślę nad detektorem, ale się boję, że będę naduzywac. Zmartwil mnie, że po usg dopochwowym może stanąć serce, że względu na lęki miałam już kilka...
Kretyn, bo teraz przez zamarywianie masz jeszcze gorzej. Ale te bóle to dziewczyny dobrze mówią że to rozciąganie ja też mam w dole podbrzusza, raz po jednej raz po drugiej, nie raz takie klujace w pochwie, czasami po lewym boku bo np. Nagniata na jelita więc się zatrzyma i kuje ale wtedy to tak bardzo... Nospa jeżeli wytrzymać nie możesz i magnes. Polecam Asmag w ciągu tygodnia podskoczyl mi magnes do górnej normy, 3 razy po 1 brałam, tylko minus zwiększył mdłości i już biorę po 1 tylko rano, do czytałam że nie można go brać na raz z innymi witaminami, więc jego rano a resztę witamin wieczorne.
 
Czyli jak ja idę 23 września na usg to on tylko po mierzy itd i nagra i zrobi 3d ale z tego też da się stwierdzić??
Pielęgniarka mi mówiła że to co płaciłam z krwi te 370 zł to prenatalne to połowa badań że tam trzy zostało ale to w drugim trymestrze zrobimy i że te badania ok to takie usg pomiarowe wystarczy mi?

Bo ja już sama nie wiem to do swojego lekarza mam zapisać te prenatalne czy gdzieś indziej?
Ja mam tylko usg, bez badań z krwi, lekarka powiedziała że nie ma co robić patrzyła na wiek plus wyniki, ważniejsze są nie raz te drugie I te chyba mi w Norwegii zrobią. Ja się modlę, i trzymam kciuki żeby dzieciaczek był zdrowy.
 
Ja mam tylko usg, bez badań z krwi, lekarka powiedziała że nie ma co robić patrzyła na wiek plus wyniki, ważniejsze są nie raz te drugie I te chyba mi w Norwegii zrobią. Ja się modlę, i trzymam kciuki żeby dzieciaczek był zdrowy.

Ja tak samo już nie ważne jaka płeć a tak bym chciała już zacząć coś kupować :)
 
Dziewczyny jak myślicie kto to ? 59E14F53-1206-4B19-A3A7-3F91E546555A.jpeg
 
reklama
Na tej focie nub wygląda podobnie do mojego więc myślę że jednak boy...? Może się mylę [emoji6] albo Ja też będę mieć jednak dziewczynkę [emoji23]Zobacz załącznik 1017565Zobacz załącznik 1017567u Ciebie jednak bardziej wyglada, ze chłopak a u mnie trudno stwierdzić. Lekarka przy tym miejscu pokazywała mi pępowinę. Poza tym, to tez mogłabyc kość, bo one były całe białe. Chyba trzeba cierpliwości po prostu :)
 
Do góry