reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

No to my po wizycie maleństwo ma się dobrze szalał w brzuchu pani zbadać nie mogła haha usłyszałam w końcu serduszko aż się popłakałam z Om dziś 12+3 a z usg 12 +5 termin na 12 marzec. Następna wizyta 21 października haha to teraz się naczekam hahaha ale jestem szczęśliwa. Nie ma podwyższonego ryzyka zachorowania na jakąś chorobę zrobiła też te testy i pomierzyla wszystko ale się cieszę :) Zobacz załącznik 1017365Zobacz załącznik 1017366Zobacz załącznik 1017367
Gratuluję super że maluszek zdrowy .
 
reklama
A ja znowu zaszalałam na zakupach w reservd po 9 zł koszulki kupiłam [emoji85]
IMG_6940.JPG
 
Żyje jeszcze dzisiaj 12h ciągłej jazdy plus przerwy. A prom pod koniec jak się obudziłam poczułam bujanie a byłam tak zmęczona ze zanim wyruszył padłam ;)
12 godzin... powodzenia! Pamietaj, zeby duzo pic :)
Ja mam dzis:D ide z córcia:D chce zobaczyc braciszka:D
Moze jeszcze zostaniesz lutowa mamusia :)
Tak,ale u mnie to już będzie 14 tydzień, więc nie łapię się na metodę nub. No trudno :) I tak żyję nadzieją, że to mała księżniczka :)
W 14 tygodniu to juz powiniec ci lekarz z usg powiedziec jaka ta plec :)
A ja znowu zaszalałam na zakupach w reservd po 9 zł koszulki kupiłam [emoji85]Zobacz załącznik 1017431
Chyba zaraz sama pobiegne na zakupy ;D
 
Kinderka super ciuszki zazdroszczę ci tego kupowania ja na razie nic nie kupuje .
Patrycja pięknie rośnie nic tylko się cieszyć . Co do daty porodu to czy ja wiem czy jest sens tego że lekarz przesuwa termin mój ginekolog ustala datę na prenatalnych i potem jej już nie zmienia . Ale każdy lekarz podług swojej wiedzy ustala pewne rzeczy
 
Kinderka super ciuszki zazdroszczę ci tego kupowania ja na razie nic nie kupuje .
Patrycja pięknie rośnie nic tylko się cieszyć . Co do daty porodu to czy ja wiem czy jest sens tego że lekarz przesuwa termin mój ginekolog ustala datę na prenatalnych i potem jej już nie zmienia . Ale każdy lekarz podług swojej wiedzy ustala pewne rzeczy
Wg mnie jest sens informowania, jesli lekarz widzi, ze data porodu prawdopodobnie sie przesunie. Mi w Holandii ustalili date na 24, ok. 26 tygodnia ciazy poszlam z ciekawosci na usg w Polsce i ginekolog powiedziala, ze na pewno urodze wczesniej. Wg niej ok. 19. W rzeczywistosci rozpakowalam sie 17. Dzieki tej pani zmotywowalam sie, zeby przygotowac sie na porod troche wczesniej, bo normalnie to wszystko u mnie na ostatni dzwonek :)
 
reklama
Kinderka super ciuszki zazdroszczę ci tego kupowania ja na razie nic nie kupuje .
Patrycja pięknie rośnie nic tylko się cieszyć . Co do daty porodu to czy ja wiem czy jest sens tego że lekarz przesuwa termin mój ginekolog ustala datę na prenatalnych i potem jej już nie zmienia . Ale każdy lekarz podług swojej wiedzy ustala pewne rzeczy
Właśnie ja też kiedyś słyszałam że ten termin z prenatalnych najbardziej wiarygodny jeżeli chodzi o dziecko. Wiadomo potem różne inne aspekty wpływają na tp jak chociażby stan szyjki czy łożyska ale to wtedy wiadomo że się dziecko urodziło w którymś tam tc a nie 40 [emoji6]
 
Do góry