reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
A co dokładnie masz za skan? Usg miałaś? Morfologie możesz iść do zwykłego lekarza. U mnie jordmur czyli położna tylko dała zwykła grupę, tokso I hiv a jak chcesz u nas tarczycę lub morfologie to tylko lekarz. A wyniki teraz dopiero zobaczę, bo powiedziała że jak będzie coś źle będzie dzwonić a ja takiego czegoś nie lubię...
Tak tak miałam usg, oni tak to nazywają tu . No i miałąm przez powłoki brzuszne. Więc mam nadzieje ze wszystko dobrze widziały... ( słyszałam od znajomej ze jak wystąpują plamienia lub jakies bóle powinni zrobic dopochwowe.. ) i troche sie zmartwiłam. Ale za pare dni ide prywatnie. Więc mam nadzieje ze tez potwierdzi ze wszystko dobrze. A o tą morfologie jak pytałam to powiedziała ze nie ma potrzeby szybciej na następnej wizycie będzie wystarczająco.
 
Mnie się przesunął na 5.03 ;) ja nie wiem jak oni to licza. Najbardziej wiarygodny jest ten z usg prenatalnego i ja się tego będę trzymać :)
 
Od 12tc ten termin będzie skakał ;) przy synku najpierw miałam 3tyg różnicy, pod koniec termin z usg wyprzedził o tydzień ten z om czyli w sumie różnicy byl miesiąc [emoji23] ostatecznie urodził się 9dni po terminie ustalonym na prenatalnych :)
Ciekawe :D u mnie jak tak dalej będzie...to bede musiala zmienic grupe na lutowe:D
 
Dziewczyny :) życzę Wam wszystkim aby płeć była faktycznie taka jak sobie marzycie :):) Ale.. ale mam "świezy" przykład u przyjaciółki... Właśnie kilka dni temu wysłala mi fotke z usg jest teraz w 19 tygodniu i teraz idealnie widac ze bedzie dziewczynka. Nie wstydziła się pokazać szczegółów ;D A do tej pory była przekonana że będzie chłopiec. Po wcześniejszych usg były właśnie takie przypuszczenia że najprawdopodobniej to On a nie Ona :) ;)
 
Nadal mam te bole podbrzusza... Nie skurcze ale jednostajne, cmi mnie cały czas. Zaczęło się zaraz po tym mini plamieniu. Posam dziś do lekarza ale nie zrobił mi usg. Powiedział, że biorę za to odpowiedzialność jeśli dziecku stanie serce... :(
 
reklama
Nadal mam te bole podbrzusza... Nie skurcze ale jednostajne, cmi mnie cały czas. Zaczęło się zaraz po tym mini plamieniu. Posam dziś do lekarza ale nie zrobił mi usg. Powiedział, że biorę za to odpowiedzialność jeśli dziecku stanie serce... :(
Jak Ty bierzesz odpowiedzialność?
 
Do góry