reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej kochane było ok wczoraj nic zero plamien dziś cały dzień sprztalam i znów śluz z różowa wydzielina...:(

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ja wychodzę z podobnego założenia, rozglądam się już za używkami bo to trochę wymaga czasu. Poza tym to dla mnie taaakaaa frajda, nie wiem czy w listopadzie czy w grudniu nie wpadnę w depresje i nie będzie mi się chciało :p.
Tez się trochę bałam: co będzie jak (odpukać) dziecko nie przeżyje? Dlatego z wózkiem łóżeczkiem i droższymi rzeczami czekam, na razie mam powybierane upatrzone a kupimy dopiero jak będzie gdzie trzymać (pokój dziecka jest jeszcze niewykończony).
Ale takie drobne i „przyjemne” rzeczy kupuję już teraz, trochę mi to pomogło znieść stresy pierwszego trymestru, przed badaniami. Teraz jakoś optymistycznie patrzę, że nawet jeśli (odpukać) to i tak te wszystkie ciuszki się prędzej czy później przydadzą.
To ciekawe jak jesteśmy różne pod tymi względami, ale świat byłby nudny gdyby każdy miał takie samo zdanie :)
Mnie powstrzymuje jedynie to że nie znamy płci :) ale jak się dowiemy to mam zamiar ruszyć pełną parą.
Szczerze mówiąc to jeszcze nawet nie zaczęliśmy remontu pokoju który ma być dla dziecka. Mój mąż deklaruje że wszystkie prace domowe wykona w listopadzie (teraz jest za bardzo zajęty). W zasadzie to myślę, że szybciej zrobie zakupy sprzętów, ubranek, zabawek itp. niż on skończy :) Sporo rzeczy dostaniemy/odkupimy też od rodziny. Łóżeczko, ciuszki, kołyskę mam już zaklepane od szwagierki :)
Mi się podoba Twoje podejście. :)
Mnie trochę dziwi czekanie, bo nigdy nie wiadomo co nas spotka w ciąży (np nakaz leżenia) a nie wyobrażam sobie kupować wszystkiego (co nie dostanę od rodziny) przez internet i opierać się wyłącznie na opiniach. Z resztą jeszcze nic nie kupiłam, ale mały rekonesans już zrobiłam i masz rację, to jest frajda :D
 
Idź może do lekarza. Nie ma co ryzykowac

Boję się on mi znowu zrobi usg dopochwowe a ostatnio potwierdził 26 w poniedziałek że wszystko jest wporzadku już sama nie wiem jak wczoraj leżałam to ok dziś wstałam cały dom ogarnęłam itd i jednorazowe takie plamienie... Nie wiem nie rozumiem tego kompletnie... :(:(


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Może trochę przesadzilas z wysiłkiem. Musimy na siebie uwazac i to niepodważalne! Jeśli masz możliwość skontaktuj się telefonicznie z ginekologiem. I przede wszystkim lez, odpoczywaj
 
reklama
Może trochę przesadzilas z wysiłkiem. Musimy na siebie uwazac i to niepodważalne! Jeśli masz możliwość skontaktuj się telefonicznie z ginekologiem. I przede wszystkim lez, odpoczywaj

Kochana ja wiem leżalam wczoraj to nie było nic dziś zaczęłam sprzątać bo corke babcia przywiozła na prawdę to zwykle porządku pranie odkurzanie mycie podłogi gotowanie wyszłam z psem toż zaraz szkoła na nie mogę ciągle tak leżeć :(:(:( dzwoniłam nie odbiera napisałam mu wiadomość

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Do góry