reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

Ja osobiście teraz będę się rozglądać za wózkiem modelu icandy lub właśnie egg (waży 13kg) z tego względu że oba można rozbudować do wózka dla dzieci rok po roku [emoji4] ogromna gama kolorów stylu jest w czym wybierać ale to zostawię na później może po nowym roku zobaczymy [emoji6] narazie się rozglądam nawet za uzywkami chociaż te co mi się podobają to nowe kolekcje i ciężko będzie złapać okazję na używany ehhh
Screenshot_20190825-112044_Google.jpeg
Screenshot_20190825-111638_Google.jpeg
Screenshot_20190816-182003_Mothercare.jpeg
 
reklama
Ja osobiście teraz będę się rozglądać za wózkiem modelu icandy lub właśnie egg (waży 13kg) z tego względu że oba można rozbudować do wózka dla dzieci rok po roku [emoji4] ogromna gama kolorów stylu jest w czym wybierać ale to zostawię na później może po nowym roku zobaczymy [emoji6] narazie się rozglądam nawet za uzywkami chociaż te co mi się podobają to nowe kolekcje i ciężko będzie złapać okazję na używany ehhhZobacz załącznik 1015174Zobacz załącznik 1015175Zobacz załącznik 1015176
Popatrz na używane na angielskim Ebay . Bo nowe to nie wiem czy taniej w Polsce nie bedzie .
Koleżanka w UK ma taki, ale tylko spacerowej, ze specjalną wkladka dla noworodka .
 
Popatrz na używane na angielskim Ebay . Bo nowe to nie wiem czy taniej w Polsce nie bedzie .
Koleżanka w UK ma taki, ale tylko spacerowej, ze specjalną wkladka dla noworodka .
Dokładnie tak nowe taniej w Polsce bym kupiła. Oglądam na ebay gumtree i w grupach sprzedażowych na fb z okolic [emoji6] może coś mi się trafi
 
reklama
Do góry