reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny, takie głupie pytanie: na prenatalnych się w ogóle nie rozbiera? Tylko koszulkę do góry i leży się w spodniach? Czy tez badają na fotelu? Bo nie wiem jak się ubrać, a mam w czwartek.
 
reklama
Spoko ceny są teraz w Lidlu (zaraz lecę zobaczyć czy nie wykupili u mnie tych bodziaków), po 7 zł wychodzi za jedno body. Ja sama szukam w SH po 2-4zl za sztukę. Wiem, ze to starczy ba krótko i nie chczbht dużo płacić.
Dobrej jakosci i dobrze piorące się bodziaki ma C&A i często mają promocje.
Przewaznie w wielopakach na promocjach nie wychodzi wiecej niz 5zl/szt.
 
Dziewczyny czy wszystkie juz mowilyscie w pracy o ciazy? Ja mam zamiar dzisiaj powiedziec. Mam naprawdę super szefa ale i tak mam stresa :(
Ja jeszcze nie mówiłam i też mam stres nie wiem jak do tego podejda. Chciałam pracować do sqiat3 gdzieś ale teraz sie zaatanawiam3 czy nie poinformować i od razu nie iść na chorobowe.
 
Wszystko jest dobrze. Malutka (nastawilam się na dziewczynkę) ma 7,34 cm. Serduszko bije 155,powiedzial że nie słyszał o tej teorii określania płci :-) :)Termin mi wychodzi na 28.02. Ryzyko powiedział że jest bardzo niskie ale dla spokoju ducha zrobiłam test Pappa. Ciesze się bardzo bo miałam obawy, rano stwierdziłam że moje cycki straciły jędrność.

Kamsi badanie przez brzuch,
 
Hej dziewczyny. 3mam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty. Sama mam za tydzien we wtorek u lekarza, ktory wykryl mi ciazę pozamaciczną na mega wczesnym etapie. Troche mam obawy bo jest bardzo dokladny i bardzo dobry. To bedzie wedlug OM chyba jakos 12+3 ... ostatnio tez oszalalam z nerwow i napisalam do mojej znajomej energoterapeutki, ktora o pierwszej ciazy tez mi powiedziala zanim o niej wiedzialam ja sama( w 12 dniu cyklu!) Zapisalam sie do niej na wizyte na ten pt i przy okazji zapytalam czy wedlug niej z dzidzia wszystko dobrze. Powiedziala ze znacznie uroslo, wciaz lezy glowka do mojej glowy i ma calkiem inna energie niz ja, duze prawdopodobienstwo na chlopca. Wiem, ze pewnie sporo z Was w to nie wierzy, ale to nie zadna wrozka tylko pracuje z energia. Bardzo mnie uspokoila bo jak kilka tyg temu dowiedzialam sie o ciazy,nie bedac jeszcze na usg powiedziala mi,zebym sie nie martwila bo ciaza tym razem jest juz w mavicy. Za kilka dni uspokoila mnie,ze serduszko bije zanim bylam na usg. Idac na usg mialam obawy ale jak wszystko sie potwierdzilo uspokoilam sie. To ona powiedziala mi, ze przyszle mamy powinny byc bardziej swiadome kazdej mysli i emocji jakie przezywaja, bo to wszystko czuje nasze malenstwo. To my decydujemy o nas samych a nie jakis lekarz ktory czasem powie cos niemilego czy wyszuka nam chorobe czy inne osoby. Jezdze do niej od lat. Pomogla mi emocjonalnie po dlugoletnim zwiazku. Pomogla mi uwierzyc w milosc i wytrzymac w zwiazku na odleglosc. Maz to zolnierz, poznalismy sie przez internet jak byl na misji. Zanim go zobaczylam pierwszy raz minelo 6miesiecy. Pozniej na miesiac przed slubem pojechal na kolejna misje na kolejne 6 miesiecy. Wrocil wciaz byl ode mnie 450km i tak 3 lata az w koncu miesiac temu udalo mu sie w koncu przeniesc tutaj do mnie. Dlatego wierze w slowa tej mojej znajomej i dlatego dzisiaj sie z Wami dziele swoja prywata :) mam nadzieje, ze mnie nie zlinczujecie ze wierze w takie rzeczy :)
Ja wierze w takie rzeczy, ale wole zyc w blogiej niewiedzy niz uslyszec jakas wiadomosc, ktora moze mnie zwalic z nog.
Ciekawe czy faktycznie bedzie u ciebie chlopak :)
Dziewczyny czy wszystkie juz mowilyscie w pracy o ciazy? Ja mam zamiar dzisiaj powiedziec. Mam naprawdę super szefa ale i tak mam stresa :(
Ja juz jestem po i bylo lepiej niz sie spodziewalam. Tez mam swietnych przelozonych, ale stres mimo wszystko byl duzy. Daj znac jak bedzie juz po :)

@Maka86 dzwonilas juz do swojej kierowniczki, zeby ja poinformowac? Daj znac jak poszlo.
 
Wszystko jest dobrze. Malutka (nastawilam się na dziewczynkę) ma 7,34 cm. Serduszko bije 155,powiedzial że nie słyszał o tej teorii określania płci :-) :)Termin mi wychodzi na 28.02. Ryzyko powiedział że jest bardzo niskie ale dla spokoju ducha zrobiłam test Pappa. Ciesze się bardzo bo miałam obawy, rano stwierdziłam że moje cycki straciły jędrność.

Kamsi badanie przez brzuch,
Ale dzidzia juz duza, na pewno bylo wszystko pieknie widac :)
 
Wszystko jest dobrze. Malutka (nastawilam się na dziewczynkę) ma 7,34 cm. Serduszko bije 155,powiedzial że nie słyszał o tej teorii określania płci :-) :)Termin mi wychodzi na 28.02. Ryzyko powiedział że jest bardzo niskie ale dla spokoju ducha zrobiłam test Pappa. Ciesze się bardzo bo miałam obawy, rano stwierdziłam że moje cycki straciły jędrność.

Kamsi badanie przez brzuch,

Ale powiedział lekarz ze dziewczynka ?
 
reklama
Ja wierze w takie rzeczy, ale wole zyc w blogiej niewiedzy niz uslyszec jakas wiadomosc, ktora moze mnie zwalic z nog.
Ciekawe czy faktycznie bedzie u ciebie chlopak :)

Ja juz jestem po i bylo lepiej niz sie spodziewalam. Tez mam swietnych przelozonych, ale stres mimo wszystko byl duzy. Daj znac jak bedzie juz po :)

@Maka86 dzwonilas juz do swojej kierowniczki, zeby ja poinformowac? Daj znac jak poszlo.
No wlasnie powiem Ci,ze moje usg z tej metody ramzi co tu dziewczyny opowiadaja robione dopochwowo wskazuje na lewa strone gorna wiec na chlopaka i ja caly czas czuje chlopaka. Na poczatku snil mi sie niebieski balonik i uznalam to za znak. Chociaz mimo wszystko nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia :)
 
Do góry