reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzieki za rade. Mysle ze masz racje i bardzo chcialam uslyszec opinie kogos na ten temat.. Co do luteiny to przyjmowalam ja przez 2 tygodnie jakos od 5 tyg i mialam tylko lezec. Na wizycie w 7 tyg doktor uznala ze jest wszystko wporzadku plamien juz nie bylo i mialam kontynuowac tylko duphostan. Niestety za kilka dni mam zmniejszac dawke do 1 tabletki a jak na zlosc pojawily sie plamienia. Ogolnie duzo odpoczywam, jestem na zwolnieniu od tego 5 tyg ze wzgledu na to ze byly te plamienia a w pracy duzo dzwigam..
Ja mialam takie brazowe plamienia i wsio ok
 
reklama
hej dziewczyny u nas poranek bardzo fajny w aumie obudził na głód ale ogolnie samopczucie bardzo dobre. Wczoraj znaleźliśmy taki wozek bardzo nam aie podoba znalezlismy nawet sklep 50 km od nas gdzie go mają znacie moze tą firme? Ogólnie zastanawiam sie nad wózkami 3w1 czy jest sen większość fotelików w takich to mam wrażenie ze to tylko antymandaty. Nie mam pojecia jako wózek wybrać to pierwsze dziecko i czarna magia dla nas. Link do: Wózek Dziecięcy Adamex Chantal Special Edition - 2w1 3w1 4w1 2019
Ja mam tez opatrzony z tej marki i tez 3w1
 
Kurdeee ja nie mogę w tej ciąży wszystko mnie wkurza, a już szczególnie internet i matki [emoji24][emoji2959]
Powiedzcie ze to normalne, plis. Torturuję siebie sama czytając jakieś głupoty zamiast posprzątać w domu i się zrelaksować.
 
Wszystko jest dobrze. Malutka (nastawilam się na dziewczynkę) ma 7,34 cm. Serduszko bije 155,powiedzial że nie słyszał o tej teorii określania płci :-) :)Termin mi wychodzi na 28.02. Ryzyko powiedział że jest bardzo niskie ale dla spokoju ducha zrobiłam test Pappa. Ciesze się bardzo bo miałam obawy, rano stwierdziłam że moje cycki straciły jędrność.

Kamsi badanie przez brzuch,

Super ze wszystko dobrze :-) :) duży juz dzidziuś który masz t+d? Ile wynosiła przeziernosc karku ?
 
Hej dziewczyny :) niestety rzadko tu wpadam bo teraz w trakcie ciąży mam jakiś dziwny wstręt do telefonu ‍♂️ Po prostu meczy mnie to. Wole poleżeć w ciszy albo poczytać chociaż to za dużo powiedziałeś z reguły zasypiam. ;) czekam na lepsze czasy jak objawy mina i energia wróci mam nadzieje ze to już niebawem. Słuchajcie czy miała może któraś z Was tak ze po zjedzeniu owocu zle się czuła? Wczoraj zjadłam brzoskwinie będąc na spacerze (oczywiście umytą;)) i rozdelo mnie jak balon musiałam przystanki robić bo ciężko mi było iść masakra. A dziś mango i to samo leżę a brzuch jak balon ciężko mi funkcjonować.... bardzo często właśnie tak mam po owocach czy to jabłko czy śliwka bez różnicy i zastanawiam się dlaczego. Wolałabym nie rezygnować z owoców ;( jestem w 13 tyg ciąży
 
Dziewczyny czy wszystkie juz mowilyscie w pracy o ciazy? Ja mam zamiar dzisiaj powiedziec. Mam naprawdę super szefa ale i tak mam stresa :(
Ja przez przypadek się wyglądałam tzn tak spontanicznie palnelam bo dyrek coś kombinował z moim etatem i poszło sprawnie, nie zdążyłam się zestresowac [emoji1]


Za to moje dziecko zaraz całej szkole wypala, powiedzieliśmy młodszemu bo był z nami na IP to i trzeba było drugiemu i już gada na prawo i lewo [emoji12]
Za to obaj super zareagowali, 5latek odda siostrze (bo brzuszek wie że jest dwóch chłopaków więc teraz będzie dziewczynka) swój pokój tylko musi w nim posprzątać [emoji1] a starszy zaraz latał z miarą i sprawdzał ile to 3 cm [emoji1]
 
Właśnie powiedzialam, zareagował bardzo pozytywnie, powiedział że się spodziewał i ze postara się jak najszybciej załatwić za mnie zastępstwo :) tak więc nie potrzebnie sie stresowałam:)

Ja dzisiaj mam 11+5, za tydz we wtorek idę na prenatalne :)
 
Noo ja juz po pobraniu krwi na pappa..piatek prenatalne:) a ktora z Was juz po badaniach?
hchyflw1602e3u3h.png
 
Hej dziewczyny :) niestety rzadko tu wpadam bo teraz w trakcie ciąży mam jakiś dziwny wstręt do telefonu ‍♂️ Po prostu meczy mnie to. Wole poleżeć w ciszy albo poczytać chociaż to za dużo powiedziałeś z reguły zasypiam. ;) czekam na lepsze czasy jak objawy mina i energia wróci mam nadzieje ze to już niebawem. Słuchajcie czy miała może któraś z Was tak ze po zjedzeniu owocu zle się czuła? Wczoraj zjadłam brzoskwinie będąc na spacerze (oczywiście umytą;)) i rozdelo mnie jak balon musiałam przystanki robić bo ciężko mi było iść masakra. A dziś mango i to samo leżę a brzuch jak balon ciężko mi funkcjonować.... bardzo często właśnie tak mam po owocach czy to jabłko czy śliwka bez różnicy i zastanawiam się dlaczego. Wolałabym nie rezygnować z owoców ;( jestem w 13 tyg ciąży
A w postaci soku? Ale takiego w domu robionego nie kupnego
 
reklama
Kurdeee ja nie mogę w tej ciąży wszystko mnie wkurza, a już szczególnie internet i matki [emoji24][emoji2959]
Powiedzcie ze to normalne, plis. Torturuję siebie sama czytając jakieś głupoty zamiast posprzątać w domu i się zrelaksować.
Mam nadzieje, ze my nie jestesmy jedna z przyczyn twojego wkurzenia :D tez tak mam, wszystko mnie denerwuje.
Hej dziewczyny :) niestety rzadko tu wpadam bo teraz w trakcie ciąży mam jakiś dziwny wstręt do telefonu ‍♂ Po prostu meczy mnie to. Wole poleżeć w ciszy albo poczytać chociaż to za dużo powiedziałeś z reguły zasypiam. ;) czekam na lepsze czasy jak objawy mina i energia wróci mam nadzieje ze to już niebawem. Słuchajcie czy miała może któraś z Was tak ze po zjedzeniu owocu zle się czuła? Wczoraj zjadłam brzoskwinie będąc na spacerze (oczywiście umytą;)) i rozdelo mnie jak balon musiałam przystanki robić bo ciężko mi było iść masakra. A dziś mango i to samo leżę a brzuch jak balon ciężko mi funkcjonować.... bardzo często właśnie tak mam po owocach czy to jabłko czy śliwka bez różnicy i zastanawiam się dlaczego. Wolałabym nie rezygnować z owoców ;( jestem w 13 tyg ciąży
Jesz owoce przed czy po posilku, a moze pomiedzy? Kiedys gdzies wyczytalam, ze owoce najlepiej jest zjesc przed posilkiem, bo one szybko sie fermentuja. Jesli wczesniej zjemy np. obiad to nasz organizm "zajmie sie" najpierw nim a potem zjedzonymi owocami, przez co mozna miec nieprzyjemne problemy zoladkowe.
 
Do góry