reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Jezuu dziewczyny ja mnie plecy bolą spać nie mogę 3 rano a o 5 muszę wstać do pracy. Ból nie do wytrzymania wierce się i nie mogę sobie miejsca znalesc. Strasznie mnie boli na srodku pleców nie na dole nie u góry nie wiem co to może być. Jak by mi serce bilo dużo wolniej na plecach i przy każdym uderzeniu serca w tych plecach taki ból się rozchodzi że masakra jakaś. Chyba nie pójdę do pracy i zadzw do lekarza
Skoro promieniuje to moze masz nerwobol plecow bo gdzies ci usiska na nerw? Lepiej idz do lekarza niz zebys miala sie meczyc w pracy.
 
reklama
Ja też jestem z Irlandi Północnej, wizytę pierwsza na NHS mam w piątek to będzie jakoś 12+4 chyba jakoś tak. Myślę że napewno przez brzuszek będzie ja nawet w 6tc miałam przez brzuch robione i wszystko było dobrze widać.
Słuchaj jak Ty miałaś usg przez brzuch to wychodzi na chłopca nie na dziewczynkę [emoji1]
 
Dobra, uspokoiłyście mnie z tym brzuchem ;) mam teraz tylko problem ze spodniami, boję się, że jak teraz kupię ciążowe, to za 2 miesiące w nie nie wejdę :p na razie upały mnie ratują, bo w sukienkach chodzę.

Justus28 idź do lekarza, jak tak bardzo boli, to lepiej nie bagatelizować.

A jeszcze co do spania - czy faktycznie trzeba koniecznie na lewym boku? Bo u mnie wychodzi tak pół na pół prawy/lewy i się zastanawiam czy sama ze sobą walczyć czy odpuścić ;)
 
Dobra, uspokoiłyście mnie z tym brzuchem ;) mam teraz tylko problem ze spodniami, boję się, że jak teraz kupię ciążowe, to za 2 miesiące w nie nie wejdę [emoji14] na razie upały mnie ratują, bo w sukienkach chodzę.

Justus28 idź do lekarza, jak tak bardzo boli, to lepiej nie bagatelizować.

A jeszcze co do spania - czy faktycznie trzeba koniecznie na lewym boku? Bo u mnie wychodzi tak pół na pół prawy/lewy i się zastanawiam czy sama ze sobą walczyć czy odpuścić ;)
Teraz jeszcze nie, to w trzecim trymestrze ma znaczenie jak dzidzia już duża [emoji6]
 
Hej kochane miłego dnia wam życzę. Trzymajcie kciuki o 15.15 wizyta.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ja zaczęłam przeglądać ubranka ale jakoś nie mam weny :/ wszystko wydaje mi się okropnie drogie! Nie wiem co się ze mną dzieje... może to nie ten czas jeszcze. Przyjdzie czas to i ubranka zaczną się podobać. A może to dlatego ze płci nie znam i nie wiem co robić.
Z pozytywów kupiłam właśnie bilety na Disney on Ice na grudzień :) już się cieszę!

Haha ja jak pierwszy raz weszłam do Świata Dziexka to tez stwierdzilam, ze wszystko drogie #zyd [emoji23]
Spoko ceny są teraz w Lidlu (zaraz lecę zobaczyć czy nie wykupili u mnie tych bodziaków), po 7 zł wychodzi za jedno body. Ja sama szukam w SH po 2-4zl za sztukę. Wiem, ze to starczy ba krótko i nie chczbht dużo płacić.
 
Ja śpię na brzuchu :) potem nad ranem jak zaczyna mnie bolec przekręcam się na boki :)ja mam zaparcia i wzdęcia i chyba stad tez ten bol brzucha. No i dużo od kręgosłupa czuje :( czekam na moment kiedy poczuje się lepiej. DZis pierwszy dzień po urlopie do pracy :) cieszę się ale jestem tez poddenerwowana co mnie tam czeka
 
Ja od wczoraj odczuwam kolkę non stop po lewej stronie strasznie mnie to boli do pracy nie poszłam bo córka chora zastanawiam się czy nie pójść do gina ma ktoś taka kolkę?
 
reklama
Mam pytanie do Was . Czy stosujecie w ciąży ? Peelingi enzymatyczne , kwasy, peelingi złuszczające na twarz i dekolt. ?
Strasznie mnie wysypuje
W ciąży nie powinno stosować się żadnych kwasów. Może wyskoczyć reakcja alergiczna. Polecam używać szczoteczki do mycia twarzy, zastąpi porządny peeling, do tego tonik (ja używam pianki z Soraya tej naturalnej) i do tego krem (Soraya też ma świetne naturalne). I raz w tygodniu maseczka do twarzy np. Z aloesu. Proste A pozbylam się pryszczy i zapalenia atopowego, które miałam na całej twarzy odkąd zaszlam w ciąże. Grunt to sumienność.
 
Do góry