reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Wszystko jest dobrze. Malutka (nastawilam się na dziewczynkę) ma 7,34 cm. Serduszko bije 155,powiedzial że nie słyszał o tej teorii określania płci :-) :)Termin mi wychodzi na 28.02. Ryzyko powiedział że jest bardzo niskie ale dla spokoju ducha zrobiłam test Pappa. Ciesze się bardzo bo miałam obawy, rano stwierdziłam że moje cycki straciły jędrność.

Kamsi badanie przez brzuch,
Moje piersi też są wg mnie sflaczałe jesze 2 tygodnie temu to takie piłeczki a teraz może i są większe ale to chyba siła grawitacji i poleciały w dół hehe. W sumie raz troszkę bolą jak nacisne raz w ogóle raz widzę żyły, raz mniej ale nie przejmuje się tym bo mam tak w sumie od początku i z dzidzia dobrze więc widocznie taki mój urok
 
reklama
Wszystko jest dobrze. Malutka (nastawilam się na dziewczynkę) ma 7,34 cm. Serduszko bije 155,powiedzial że nie słyszał o tej teorii określania płci :-) :)Termin mi wychodzi na 28.02. Ryzyko powiedział że jest bardzo niskie ale dla spokoju ducha zrobiłam test Pappa. Ciesze się bardzo bo miałam obawy, rano stwierdziłam że moje cycki straciły jędrność.

Kamsi badanie przez brzuch,
Pokaz fotki :)
 
Hej dziewczyny. 3mam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty. Sama mam za tydzien we wtorek u lekarza, ktory wykryl mi ciazę pozamaciczną na mega wczesnym etapie. Troche mam obawy bo jest bardzo dokladny i bardzo dobry. To bedzie wedlug OM chyba jakos 12+3 ... ostatnio tez oszalalam z nerwow i napisalam do mojej znajomej energoterapeutki, ktora o pierwszej ciazy tez mi powiedziala zanim o niej wiedzialam ja sama( w 12 dniu cyklu!) Zapisalam sie do niej na wizyte na ten pt i przy okazji zapytalam czy wedlug niej z dzidzia wszystko dobrze. Powiedziala ze znacznie uroslo, wciaz lezy glowka do mojej glowy i ma calkiem inna energie niz ja, duze prawdopodobienstwo na chlopca. Wiem, ze pewnie sporo z Was w to nie wierzy, ale to nie zadna wrozka tylko pracuje z energia. Bardzo mnie uspokoila bo jak kilka tyg temu dowiedzialam sie o ciazy,nie bedac jeszcze na usg powiedziala mi,zebym sie nie martwila bo ciaza tym razem jest juz w mavicy. Za kilka dni uspokoila mnie,ze serduszko bije zanim bylam na usg. Idac na usg mialam obawy ale jak wszystko sie potwierdzilo uspokoilam sie. To ona powiedziala mi, ze przyszle mamy powinny byc bardziej swiadome kazdej mysli i emocji jakie przezywaja, bo to wszystko czuje nasze malenstwo. To my decydujemy o nas samych a nie jakis lekarz ktory czasem powie cos niemilego czy wyszuka nam chorobe czy inne osoby. Jezdze do niej od lat. Pomogla mi emocjonalnie po dlugoletnim zwiazku. Pomogla mi uwierzyc w milosc i wytrzymac w zwiazku na odleglosc. Maz to zolnierz, poznalismy sie przez internet jak byl na misji. Zanim go zobaczylam pierwszy raz minelo 6miesiecy. Pozniej na miesiac przed slubem pojechal na kolejna misje na kolejne 6 miesiecy. Wrocil wciaz byl ode mnie 450km i tak 3 lata az w koncu miesiac temu udalo mu sie w koncu przeniesc tutaj do mnie. Dlatego wierze w slowa tej mojej znajomej i dlatego dzisiaj sie z Wami dziele swoja prywata :) mam nadzieje, ze mnie nie zlinczujecie ze wierze w takie rzeczy :)

Czy wierzymy czy nie to nie ma znaczenia, imho najważniejsze, ze na Ciebie to dobrze działa i że Ciebie uspokaja :)
 
Ja wierze w takie rzeczy, ale wole zyc w blogiej niewiedzy niz uslyszec jakas wiadomosc, ktora moze mnie zwalic z nog.
Ciekawe czy faktycznie bedzie u ciebie chlopak :)

Ja juz jestem po i bylo lepiej niz sie spodziewalam. Tez mam swietnych przelozonych, ale stres mimo wszystko byl duzy. Daj znac jak bedzie juz po :)

@Maka86 dzwonilas juz do swojej kierowniczki, zeby ja poinformowac? Daj znac jak poszlo.
Właśnie pół godziny temu dzwoniłam i spoko.pracune w korporacji więc ogólnie tam mają na to wywalone, ale myślałam że będzie coś komentować ale tylko pogratulowala i życzyła zdrowia. Więc było ok :)
 
Ja już jajko zniosę do tej 15...


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Właśnie pół godziny temu dzwoniłam i spoko.pracune w korporacji więc ogólnie tam mają na to wywalone, ale myślałam że będzie coś komentować ale tylko pogratulowala i życzyła zdrowia. Więc było ok :)
Ja tez pracuje w korpo i właśnie to jest spoko, ze im to rybka, bo tyle osób pracuje, ze nie odczuwają strat itp. Firma tez nie zbiednieje ;)
 
No wlasnie powiem Ci,ze moje usg z tej metody ramzi co tu dziewczyny opowiadaja robione dopochwowo wskazuje na lewa strone gorna wiec na chlopaka i ja caly czas czuje chlopaka. Na poczatku snil mi sie niebieski balonik i uznalam to za znak. Chociaz mimo wszystko nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia :)
A ja bardzo bym chciala miec dziewczynke, bo synka juz mam w domu. Daj znac jesli twoja znajoma jest w stanie przeczytac moja energie na odleglosc ;) moze mi powie czy w brzuchu znowu rosnie siurek ;)

Dzieki! Nie smialam sama pytac bo zawsze pierwsza wyskakuje z tym pytaniem, a niektore mamy wola nie dzielic sie tym na forum.
Ja też dziś wizytuje na prenatalnych o 18 :)
Powodzenia :) zazdroszcze wam tych badan prenatalnych. Nie wiem czemu tutaj w NL sie tego nie praktykuje. Zapytam o to dzisiaj polozna.
Właśnie pół godziny temu dzwoniłam i spoko.pracune w korporacji więc ogólnie tam mają na to wywalone, ale myślałam że będzie coś komentować ale tylko pogratulowala i życzyła zdrowia. Więc było ok :)
No to chyba kamien z serca i mozna sie juz na spokojnie cieszyc ciaza :)
Ja już jajko zniosę do tej 15...


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Wiedzialam, ze mnie bedziesz dzisiaj stresowac :D ja tez sie juz nie moge doczekac, ale to bardziej z podekscytowania niz z nerwow. Jakos bardziej spokojna jestem w tej ciazy.


Jesli ktoras z was ma dalej zawroty glowy i jest jej slabo to warto kupic dextro energy. Polozna mi polecila w poprzedniej ciazy i naprawde dziala cuda. Kilka razy sie ratowalam tymi tabletkami kiedy nagle zle sie poczulam.
20190826_121803.jpg
 
reklama
Wy też macie paznokcie i włosy i cerę w takim złym stanie ją po prostu koszmar aż wstyd do ludzi wyjść..
Polecam! Mi pomógł na twarz..jest rewelacyjny
99%aloes..wypatrzylam na yt jest mega...i nie drogi..ma wiele zastosowan
 

Załączniki

  • 15668151075855850002934006411096.jpg
    15668151075855850002934006411096.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 57
Do góry