reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny, myślicie, ze na prenatalnych poznamy już płeć? Czy raczej nie ma szans? Bo ja już się napaliłam, ze 29go będę wiedzieć :D

Hahaha tez się nad tym zastanawiałam dziś nie mogę sobie przypomnieć kiedy się dowiedziałam z córka ale jakoś szybko tylko czy to mogło być już na prenatalnych
 
reklama
też mam 13+1 wypada 28.08 :) A dziewczyny, powiedzcie, czy u Was też lekarz najpierw robi usg, a potem wysyła na badania krwi i dopiero wtedy (po około 3 tygodniach) określa jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia chorób? To moja 1 ciąża, jeszcze nikt z rodziny i znajomych nie robił prenatalnych, a mi udało się znaleźć lekarza w mojej mieścince który robi prenatalne i zastanawiam się czy to wszędzie tak wygląda?


To dopiero! Chyba jako jedna z nielicznych lubisz zapach surowego mięsa w ciąży :D Mi zapachy są raczej obojętne. Ale wyobrażam sobie jak wąchasz w mięsnym mięcho i ludzie Ci się przyglądają :D
U nas od razu po badaniach prenatalnych był wynik A na Pappa czekaliśmy ale powiedzieli
Że jak do tygodnia nie zadzwonią to wszystko W porządku i wynik odbieralismy na drugich prenatalnych dopiero. Tzn można było wcześniej ale mamy daleko to się nie chciało jechać A mąż tylko w weekendy był w domu.
 
Dziewczyny, myślicie, ze na prenatalnych poznamy już płeć? Czy raczej nie ma szans? Bo ja już się napaliłam, ze 29go będę wiedzieć :D
Jest szansa szczególnie jak będzie chłopczyk. U nas akurat córka się zakrywala długo i dopiero na polowkowych potwierdzili że córka. Wcześniej mój gin na usg stwierdził że nie ma jajek to będzie dziewczynka ale ręki sobie uciąć nie da ;-)
 
Ja się nie nastawiałam na poznanie płci, ale fajnie że jest szansa :) Generalnie czuje się na chłopca, ale to pierwsze dziecko więc uszczęśliwi nas i dziewczynka i chłopiec, byle zdrowe :D
 
Wróciłam dzisiaj z urlopu samolotem czujemy się dobrze :) dziś 9 +2 w poniedziałek mam wizytę u lekarza rodzinnego w danii i wtedy się wszystkiego dowiem co dalej wiem że pierwsze usg muszę mieć między 12 a 14 tyg i tydzień przed usg ide na badania paapa i wtedy wyniki są po tyg dowiaduje się co i jak na tym pierwszym usg.
 
reklama
Do góry