reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej , jestem tu nowa , dlugo zajęlo mi przeczytanie zaleglosci. W koncu chcialam sie przywitac. termin mniej wiecej na 7 marca :) wg miesiaczki 9+4 ale wg rozwoju dzidziusia 8+6 . Pierwsza ciaza w zeszlym roku pogorszy mysle ze goscie zrozumieja sytuacje ze spedzam wesele na siedzaco lub w trybie eksremalnym lezaco w pokoju hotelowym... Dzidzius jest teraz najwazniejszy, ale chcielibysmy z narzeczonym ten slub i wesele tez miec za soba, co radzicie dziewczyny ? Poki co zero krwawien, objawy jak u reszty - mdlosci , 2 razy wymioty, od wczoraj zawroty w glowie ale to chyba na skutek lezenia... ps. ktos ze Slaska? ;)

Witamy :) tez duzo ju przeszlas, trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze!
Ja tez jestem ze Slaska I tez z terminem na 07.03:)
 
reklama
Nie wiem skąd macie taka informacje, ze jak jest ciałko żółte to jest ciąża i zarodek. Tak kompletnie nie jest. Ciałko żółte powstaje zawsze po owulacji i jeżeli jest ciąża to zostaje i produkuje progesteron, a jeśli nie jest się w ciąży to zanika po około 10-12 dniach. Nie raz podczas kontroli na usg miałam widoczne ciałko żółte nie będąc w ciąży.
f2w3rjjghb3ibrut.png
Sorry miałam na myśli pecherzyk żółtkowy.
 
reklama
bardzo mi przykro , tez to przechodzilam. Ja dostawalam w szpitalu tabletki. I to kilka dni z rzedu . duzo dziewczyn dostawalo na sali , ale kazda reagowala inaczej. U mnie bole byly jak przy mocnej miesiaczce, przetrwalam bez przeciwbolowych inne kolezanki mialy wieksze bole i zazywaly ketonal gdy tylko sie zaczymal mocny bol wtedy dalo sie przetrwac, nic sie nie martw. zycze duzo sily, czas pomoze
 
Do góry