reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja po wcześniejszym ppronieniu i skracaniu się szyjki od 14 tygodnia dla własnego spokoju ducha nie współzyje.

Te z Was które biorą heparyne jaka macie dawkę? Lekarz dopiero ja na podstawie Waszej wagi?
 
reklama
A co myślicie ja miałam skracana szyjke dosyć sporo po konizacji 2 lata temu a Ci durni lekarze w Danii do 3 miesiąca mnie nie zbadaja co myślcie o przytulaniu? Oczywiście zapytam lekarza w Polsce jak będę na urlopie ale to dopiero 6 sierpnia
Ja po wcześniejszym ppronieniu i skracaniu się szyjki od 14 tygodnia dla własnego spokoju ducha nie współzyje.

Te z Was które biorą heparyne jaka macie dawkę? Lekarz dopiero ja na podstawie Waszej wagi?
 
Ja po wcześniejszym ppronieniu i skracaniu się szyjki od 14 tygodnia dla własnego spokoju ducha nie współzyje.

Te z Was które biorą heparyne jaka macie dawkę? Lekarz dopiero ja na podstawie Waszej wagi?
Heparyny mam 0.4 a waze 47kg i 164cm. Nie wiem jak dobieral. Mam dawke taka podstawowa. A macie dodatkowe badania krwi gęstość czy cos innego przy heparynie?
 
Witaj Sylwia ;)
U nas 7+5tc. Co do wcześniejszych postów to nie przytulamy się bo w poprzedniej ciąży dostałam aż 6cm krwiaka a bliźniaki miały po 3cm. Także odpuszczamy.
Z suplementów biorę Femibion0 bo ma metylowany kwas a ja mam mthfr
Wit d, apargin, od dziś żelazo, pregna dha,
Do tego jestem na zastrzykach z heparyny i acard i duphaston.
U nas sporo tego ;)
To podobnie jak u mnie. Też mthfr i jeszcze pai. Metylowane witaminy, omega 3,acard,progesteron i zastrzyki.
 
Heparyny mam 0.4 a waze 47kg i 164cm. Nie wiem jak dobieral. Mam dawke taka podstawowa. A macie dodatkowe badania krwi gęstość czy cos innego przy heparynie?
Też mam 0.4. Mi powiedział że od wagi to nie zależy. No ja teraz po ponad miesiącu zastrzyków będę mieć badana krzepliwosc - PT test czy jakoś tak.
 
Dziewczyny wiedziałam o jednym dniu, ale teraz słyszę że 3 dni dziecka po urodzeniu nie myja slyszalyscie o tym?
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Niestety radą w tym temacie Cie nie poratuje bo nie mam doświadczenia w tym temacie. Ale wiem że nie takie przypadki kończą sie dobrze. Stosuje sie do zaleceń lekarza i naprawde dużo odpoczywaj, nic nie dźwigaj. Trzymam kciuki za Was ❤
Dziękuję Natka za miłe słowa , wierzę ,że będzie dobrze .
 
Do góry