reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Kochana nie jestesmy robotami.. u jednej zarodek z serduszkiem pojawi się na poczatku 6 tyg a u drugiej dopiero pod koniec 7.. spokojni. Masz bardzo wczesna ciaze i bardzo szybko poszlas do lekarza.


Dokładnie a czasem to kwestia aparatu usg lub ułożenia kropki. Doktor powiedział ze na kolejnym usg dokładnie określi wiek bo skoro jest serduszko to wg niego powinna być większa niż 5+5 ale kiepsko było widać do zmierzenia bo zlewal się ze ścianą macicy
 
Trzy nowe mamy w jeden dzień Dużo nas czeka na ten marzec
Super ze wszystkie wizyty dziś udane
Ja miałam dziś pierwsze spotkanie z położna . Nie do końca wiem czemu one słuza. Kolejna wizyta 26.09. A kolejny skan mam nadzieje przed 20.08 . Czyli przed wymarzonymi wakacjami w Polsce
 
Ale dzisiaj był upał.. dobrze,że najgorsze za nami i już jutro to te kilka stopni chłodniej. Jak ja współczuje kobietom,które w taki upał musza z 8 czy 9 miesięcznym chodzić.
 
Gratuje super :)
Oto mój śliczny kropek :)
5 tydzień ciąży . Wszystko się rozwija dobrze. Oczywiście mnóstwo badań bo mam grupę krwi 0. Witaminki te kazał brac. Następna wizyta 26 sierpnia. Termin mam wpisany na 1 kwietnia 2020 w prima aprilis dobre nie ale mówił że może się jeszcze zmienić.


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Tak, na 100% nie powinno się brać tabletki w dniu poboru krwi na badanie tsh. Mi pierwsza lekarka pare lat temu tez nie powiedziała, dopiero później się dowiedziałam.

Dziewczyny wchodziłam na swoje konto ZUS i widziałam swoje L4, ale są tylko daty i nr lekarza, ale nie ma nigdzie żadnego oznaczenia i nie dało się wejść w poszczególne zwolnienia. Jak wy to sprawdzacie ?

Zgadzam się. Badając tsh, nie wolno brać przed badaniem krwi leku. Mam taką informację napisaną w zaleceniach od endokrynologa
 
@Milii super fasolka! 1 kwiecien to fajna data :)

@UKmama napisz, jak juz bedziesz znala termin wizyty. Mam nadzieje, ze uda Ci sie to przeciagnac do poniedzialku, zebys juz na pewno mogla zobaczyc serduszko.
 
Kamsi Twój post nie troche nie fajny bo brzmi jakby Ci, którzy nie chcą być przy porodzie z różnych względów mniej kochali niż Twój mąż który chce być a to bzdura. Najważniejszy w chwili porodu jest komfort kobiety. I powinna tal robić żeby czuć się dobrze. Dla jednej będzie to mąż dla innej lekarze.
Na żadnym z porodów mój mąż nie był obecny . A było ich dwa . Teraz też nie chce aby był. Nigdy się nad tym nie zastanawialiśmy. Od początku byłam pewna że nie chce jego obecności. Wiec podzielam Twoje zdanie . Nic na siłę. ..wiem ze to teraz takie modne ...
 
reklama
Do góry