reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Rozplynac się idzie....
Dodatkowo męczy mnie ból głowy...
Zapomniałam Wam napisać, mój mąż jest geniusz jak cholera , wczoraj zabrał córkę nad Ren , A że rano pobudka wczesna to wieczorem padła mu na rowerze w drodze do domu ,no i przyniósł ja do domu , zamiast dac mi zdjąć jej kask na lezaco to ja podniósł na siedzaco... ona p9budka , myślałam że go udusze bo się zabrał i poszedl na siłownię ,potem do kolegów, A ja meczylam się z nią do godziny 23.30 i zasnelam razem z nią , A już miałam w planach testy na prawko porobić , bo nic nie robię , nie mam kiedy, A chciałabym jakoś po 15 sierpnia podejść. Zobacz załącznik 1002206
Rozplynac się idzie....
Dodatkowo męczy mnie ból głowy...
Zapomniałam Wam napisać, mój mąż jest geniusz jak cholera , wczoraj zabrał córkę nad Ren , A że rano pobudka wczesna to wieczorem padła mu na rowerze w drodze do domu ,no i przyniósł ja do domu , zamiast dac mi zdjąć jej kask na lezaco to ja podniósł na siedzaco... ona p9budka , myślałam że go udusze bo się zabrał i poszedl na siłownię ,potem do kolegów, A ja meczylam się z nią do godziny 23.30 i zasnelam razem z nią , A już miałam w planach testy na prawko porobić , bo nic nie robię , nie mam kiedy, A chciałabym jakoś po 15 sierpnia podejść. Zobacz załącznik 1002206

No dziś 42 w cieniu koszmar jakiś... W jakim mieście mieszkasz??



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Kochana u mnie nie dostanę l4 tak normalnie, mogę iść na macierzyńskie dopiero Max 15tyg przed planowanym terminem porodu i to jeśli przed mam przepracowane ciągiem 26tyg wtedy mam płatne macierzyńskie przez pracodawcę nie wiem jak to jest jak się wróciło z macierzynskiego właśnie.
A to zupełnie inaczej niż w Polsce. Ja z racji tego że pracuje na zimnej hali i z chemikaliami mam do czynienia to nie moge tam w ciazy pracowac a nie ma opcji dac mnie na inne stanowisko bo jestem tam kierownikiem. Ale juz wiem ze nie mam gdzie wracac po drugim macierzynskim wiec otwieram swoja firme po macierzyńskim.
 
A to zupełnie inaczej niż w Polsce. Ja z racji tego że pracuje na zimnej hali i z chemikaliami mam do czynienia to nie moge tam w ciazy pracowac a nie ma opcji dac mnie na inne stanowisko bo jestem tam kierownikiem. Ale juz wiem ze nie mam gdzie wracac po drugim macierzynskim wiec otwieram swoja firme po macierzyńskim.
Dlaczego myslisz, ze po 2 macierzyńskim nie masz gdzie wracac? U mnie w firmie jest duzo dziewczyn, ktore bez problemu wracaly do pracy po macierzynskim i sa tez takie co maja 2 dzieci i tez bez problemu pracują dalej
 
Ale jestem padnięta. Byłam na rzęsach, zrobiłam obiad, pomalowałam paznokcie i położyłam młodego.. i brak drzemki więc dramat [emoji14] mój facet zaraz znów wyjeżdża na 2 tyg. Oszaleć idzie z jego pracą. Najgorszy moment dla mnie a tu zero wsparcia.
 
Cześć dziewczyny! :) Po cichu was czytam od pierwszej strony, jednak dopiero teraz postanowiłam sie odezwać. OM miałam 14.06., 16.07. zrobiłam testy ciążowe na których były bardzo dwie wyraźne kreski. Kolejnego dnia byłam już u ginekologa, wtedy był 4t5d, i lekarz powiedział że widoczny jest pęcherzyk. Dzisiaj mam 5t5d. I tutaj chciałabym się zapytać, czy może któraś z Was ma podobne dolegliwości. Ciągle boli mnie podbrzusze i plecy w odcinku lędźwiowym, co bardzo mnie martwi. Poza tym mam ból piersi i mdłości, nie wymiotuję. Jest to moja pierwsza ciąża. Zastanawiam się na kiedy powinnam umówić się do ginekologa, tak żeby było już można usłyszeć bicie serca.
Spokojnych ciąży dla Was i gratulacje :)
 
Ale jestem padnięta. Byłam na rzęsach, zrobiłam obiad, pomalowałam paznokcie i położyłam młodego.. i brak drzemki więc dramat [emoji14] mój facet zaraz znów wyjeżdża na 2 tyg. Oszaleć idzie z jego pracą. Najgorszy moment dla mnie a tu zero wsparcia.


Kochana coś o tym wiem my też na odległość puki domu nie zrobimy...


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
reklama
Dlaczego myslisz, ze po 2 macierzyńskim nie masz gdzie wracac? U mnie w firmie jest duzo dziewczyn, ktore bez problemu wracaly do pracy po macierzynskim i sa tez takie co maja 2 dzieci i tez bez problemu pracują dalej
Rozmawiałam z szefem jaka jest sytuacja i powiedział że w takim wypadku musi zatrudnić kogoś na moje miejsce na stałe i z końcem umowy (skończy się na macierzyńskim drugim) dziękuje mi za współpracę. Czyli nie przedłuży mi jej. Przynajmniej wiem na czym stoję.
 
Do góry