reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziękuję. A potem normalnie mogłaś wrócić do aktywności? W sensie jakieś dłuższe spacery i normalne funkcjonowanie, czy raczej trzeba się oszczędzać przez resztę ciąży?
Zapewne jeśli krwiak się wchłonie to można wrócić do normalnego funkcjonowania. Ja niestety leżałam miesiąc i później się to złe skończyło :( wiec nie miałam okazji przeżyć „reszty ciąży”. Jak duży jest Twój krwiak? Bardzo dobra wiadomość, ze się zmniejsza. Oby tak dalej! Mój ciagle tylko rósł... :/ woec naprawdę sumiennie lez i nic nie rób.
 
reklama
Też poszłam właśnie w piątek głównie po skierowanie na badania. Na szczęście dał na wszystkie możliwe, aż się Pani na recepcji zdziwiła, że doktor wypisał wszystko co mógł. Terminy też widziałam wrześniowe.. chociaż mi akurat to zgrywa się tygodniowo. Na razie modlę się żeby pojawiło się ciałko żółte i zarodek, bo w piątek był tylko malutki pęcherzyk.
Ja ciąży nie prowadzę w luxmed tylko prywatnie, ale akurat ta babeczka nie ma sprzętu do prenatalnych, wiec je zrobie w luxmed żeby już nie płacić te 650zl. Już się umówiłam, masakra pierwsze wolne terminy dopiero na wrzesień były. Jutro idę do luxmed do ginekologa po to, żeby dostać skierowanie na badania i zrobić za darmo tam. Chyba poproszę, żeby usg nie robił skoro miałam w środę. Z drugiej strony tak bym chciała zajrzeć do dzidzi czy wszystko ok :D
 
Też poszłam właśnie w piątek głównie po skierowanie na badania. Na szczęście dał na wszystkie możliwe, aż się Pani na recepcji zdziwiła, że doktor wypisał wszystko co mógł. Terminy też widziałam wrześniowe.. chociaż mi akurat to zgrywa się tygodniowo. Na razie modlę się żeby pojawiło się ciałko żółte i zarodek, bo w piątek był tylko malutki pęcherzyk.
Ooo to dobrze, mam nadzieje, ze tez dostane, bo potrzebuje tez progesteron i insulinę i tsh, ft4 itp
 
Hej dziewczyny. Byłam w środę na USG. Zarodek już był, serduszko biło więc bardzo się ucieszyłam, niestety ginekolog odkrył krwiak. Położyli mnie na patologię i kazali leżeć, leżeć i jeszcze raz się nie ruszać. Dziś mnie wypisali, krwiak się zmniejsza, dostałam jeszcze tydzień zwolnienia, żeby dalej leżeć w domu. W sobotę wizyta kontrolna.
@UKmama i @Mała.czarna trzymam kciuki, u mnie pojawiło się serduszko to i u Was na pewno będzie dobrze :)
W ktorym dniu ciazy bylas kiedy robiono usg? Fajnie, ze juz serduszko bilo :)
 
No właśnie :) ja szczerze nawet nie wiedziałam że można u nich gadania robić w ramach pakietu
Oczywiście zakres zależy od pakietu, ale należy tam się dosłownie wszystko. Wszystkie wizyty i wszystkie badania. Ja nawet miałam rezonans głowy za darmo na za dwa dni. Wszystko bez kolejek i w dobrych warunkach wiec spoko. Przydatna sprawa.
 
A to jej akurat nie znam. No ceny takie Wrocławskie, lokalizacja tam robi swoje. Ale warto, bo sprzęt z najwyższej pułki i lekarze również, poziom obsługi super. Mam nadzieje, ze będziesz zadowolona i wszystkiego się dowiesz. Ile teraz tam wizyta? Ja we Wro płace 180-230 w zależności gdzie.
220 zł no na tym się nie oszczędza :)
 
reklama
Zapewne jeśli krwiak się wchłonie to można wrócić do normalnego funkcjonowania. Ja niestety leżałam miesiąc i później się to złe skończyło :( wiec nie miałam okazji przeżyć „reszty ciąży”. Jak duży jest Twój krwiak? Bardzo dobra wiadomość, ze się zmniejsza. Oby tak dalej! Mój ciagle tylko rósł... :/ woec naprawdę sumiennie lez i nic nie rób.
To bardzo współczuję:(
Większy od pęcherzyka, wymiarów niestety mi nie podawał, ale faktycznie widocznie mniejszy jest, więc jestem dobrej myśli :) No leżeć będę, ale w szpitalu myślałam że umrę. Nic nie robiłam. Tylko leżałam, nawet nie mogłam z laptopa korzystać. Już nie wspomnę, że nie tylko się nie ruszam ale i jem na potęgę. Normalnie nie jestem w stanie opisać mojego głodu. Dziura bez dna...
W ktorym dniu ciazy bylas kiedy robiono usg? Fajnie, ze juz serduszko bilo :)
Z USG powiedział że 7-8 tydzień, zbyt precyzyjny nie był, bo przejął się krwiakiem. Nawet nie wyznaczył póki co terminu porodu.
 
Do góry