reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Oczywiście że tak, ja miałam okazję dzidiaj jechac na badanie ale stwierdziłam że za tydzień żeby mieć bardziej klarowna sytuację. Jeszcze nic stracone, czytałaś może Secret? Pozytywne myśli, wyobrażenie sobie ze Masz dzidziusia w środku z bojacym serduszkiem i tak będzie. Widzisz ze dzidiaj już jest zarodek, a ostatnio nie było. Pooglądaj sobie filmiki, jak na książkę nie masz czasu, naprawdę w niektórych kwestiach pomaga.
944 83 670
 
reklama
Ja jestem w czepku urodzona… Tak bardzo czekałam na wynik HCG, no i co się okazuje? Że mają awarię maszyny i prawdopodobnie jutro będę miała dopiero wynik…

ckaiflw1vqq2pauu.png
To raczej nie w czepku ;-)
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało się witam, bo dopiero wyszedł mi pozytywnie test w dniu spodziewanego okresu , myślałam, że będę jedną z pierwszych, a tutaj już 183 stron:szok: Teraz boję się iść do lekarza, bo w poprzedniej ciąży długo podejrzewali puste jajo płodowe, mój drugi synek ujawnił się dosyć późno:cool2:Oczywiście w międzyczasie przerabiam w głowie wszystkie możliwe czarne scenariusze :-pCzy jakaś mama, jak ja, spodziwałaby się trzeciego dzidziusia i to po cesarkach ? :)Bo szczerze mówiąc jestem przerażona:p
 
reklama
Ja idę na pierwsze jakiekolwiek nadanie 8+1i to prywatnie, w Norwegii zapisali mnie na pierwsze usg w Październiku, to zależy od Ciebie myślę że 8 tydzień jest spoko, bo w Polsce mogłabym być w 12 ale to dla mnie za późno, w wielu krajach zalecane iść jest właśnie w 8 na pierwsze usg, masz już serduszko i generalnie wykluczają ciąże pozamacuczna itd, czytałam dużo artykułów bo przeraża mnie to że w Norwegii jest ro 18 tydzień, w Anglii 12, a jak w Polsce jest na NFZ też 12?
f2w3gov37znp1hsr.png
Ja właśnie mieszkam w angli i ciągle czekam na termin USG pd GP juz 3 tydzien leci. Ale 22 wyjezdzam na wakacje dlatwgo 18stego ide prywatnie na USG zobaczyc czy wszystko jest dobrze bo oprocz pozytywnych testow to nie mam nic
 
Do góry