reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Mała.czarna co powiedziała ginekolog? Jaki wiek ciąży? Równie dobrze może pięć 5mm a serduszko słyszalne jutro, z dnia na dzień się zmienia.

Co do brzucha to jak zjem i wieczorem wyglądam jak w 6 miesiącu a dzisiaj lasagne weszła jak złoto, a zaraz się biorę za tarta ;)
Mój brzuch podobnie wygląda :p

Powiedziała że czekamy jeszcze tydzien na spokojnie i zobaczymy. Powiedziała że to czasem się szybko zmienia i no trzeba czasu jeszcze troszkę
Pojawił się zarodek to i pojawi się serduszko :tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny, nieśmiało się witam, bo dopiero wyszedł mi pozytywnie test w dniu spodziewanego okresu , myślałam, że będę jedną z pierwszych, a tutaj już 183 stron:szok: Teraz boję się iść do lekarza, bo w poprzedniej ciąży długo podejrzewali puste jajo płodowe, mój drugi synek ujawnił się dosyć późno:cool2:Oczywiście w międzyczasie przerabiam w głowie wszystkie możliwe czarne scenariusze :-pCzy jakaś mama, jak ja, spodziwałaby się trzeciego dzidziusia i to po cesarkach ? :)Bo szczerze mówiąc jestem przerażona:p
3 dzidzius ale sn . Witaj
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało się witam, bo dopiero wyszedł mi pozytywnie test w dniu spodziewanego okresu , myślałam, że będę jedną z pierwszych, a tutaj już 183 stron:szok: Teraz boję się iść do lekarza, bo w poprzedniej ciąży długo podejrzewali puste jajo płodowe, mój drugi synek ujawnił się dosyć późno:cool2:Oczywiście w międzyczasie przerabiam w głowie wszystkie możliwe czarne scenariusze :-pCzy jakaś mama, jak ja, spodziwałaby się trzeciego dzidziusia i to po cesarkach ? :)Bo szczerze mówiąc jestem przerażona:p
Witaj . Ja jestem po jednej cesarce i na 90% drugie też będzie przez cc i mam obawy tak jak Ty , podobno druga cesarka jest gorsza , z dojsciem do siebie, z tymi bólami itd. Ale zobaczymy jak będzie w praktyce .
 
Ja właśnie mieszkam w angli i ciągle czekam na termin USG pd GP juz 3 tydzien leci. Ale 22 wyjezdzam na wakacje dlatwgo 18stego ide prywatnie na USG zobaczyc czy wszystko jest dobrze bo oprocz pozytywnych testow to nie mam nic
Ja też mieszkam w UK. Jedną córkę tutaj urodziłam i wszystko było super. Teraz już pierwsze usg miałam w 5+0 i za tydzień idę na kolejne. Opieka ciążowa jak najbardziej jest dobra. W szpitalu teraz też się mną już porządnie zajęli od początku ale to pewnie temu że jestem po dwóch poronieniach.

A w jakiej części UK mieszkasz?
 
To może tak z innej beczki bo widze,że sporo z was już juz ma dzieciaczki. Jak dlugo po ciazy wracalyscie do formy z przed i jak to jest z utratą kg. ? Zastanawiam sie jak to bedzie bo termin porodu na 9 marzec wiadomo ze mozliwe nawet później a 3 października biezemy ślub. Miałam już wybrana sukienke ale obawiam się że moze nie pasować bo sylwetka sporo się zmieni;) Plan był oczywiscie dziecko po ślubie ale tak sie trafilo ,ze będzie przed;)
 
Witaj . Ja jestem po jednej cesarce i na 90% drugie też będzie przez cc i mam obawy tak jak Ty , podobno druga cesarka jest gorsza , z dojsciem do siebie, z tymi bólami itd. Ale zobaczymy jak będzie w praktyce .
U mnie druga cesarka była dużo lepsza (pierwsza nagła, po długich próbach porodu sn, synkowi spadło tętno), ale doszły nowe skutki uboczne wkłucia. Ale było lepiej, także głowa do góry! :)
 
Ja też mieszkam w UK. Jedną córkę tutaj urodziłam i wszystko było super. Teraz już pierwsze usg miałam w 5+0 i za tydzień idę na kolejne. Opieka ciążowa jak najbardziej jest dobra. W szpitalu teraz też się mną już porządnie zajęli od początku ale to pewnie temu że jestem po dwóch poronieniach.

A w jakiej części UK mieszkasz?
Ja z Plymouth, a Wy?
 
reklama
Do góry