reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny ginekolog u ktorego chce prowadzic ciążę dopiero moze mnie przykac po 30.07 bo niestety jest na urlopie. Byłam u innego jak tylko wyskoczyly dwie kreski ale wtedy stwierdził, że jeszcze za wcześniej na USG. Zrobił tylko zwykłe badanie i powiedział że test sie nie mylił. I teraz mam wątpliwości czy to nie za dlugo czekac do poczatku sierpnia. Obecnie według aplikacji jest to 6+0.
 
reklama
Dziewczyny ginekolog u ktorego chce prowadzic ciążę dopiero moze mnie przykac po 30.07 bo niestety jest na urlopie. Byłam u innego jak tylko wyskoczyly dwie kreski ale wtedy stwierdził, że jeszcze za wcześniej na USG. Zrobił tylko zwykłe badanie i powiedział że test sie nie mylił. I teraz mam wątpliwości czy to nie za dlugo czekac do poczatku sierpnia. Obecnie według aplikacji jest to 6+0.
Mój lekarz też wyjeżdża i byłby dopiero na początku sierpnia i byłby to mój 8 tydzień. Ale ja po zrobiony teście nie byłam jeszcze u lekarza dlatego idę jutro, bo bym nie wytrzymała tyle czasu:) teraz mam 5t1d mam nadzieję, że zobaczę zarodek. A lekarz na pierwszej wizycie zalecił Ci jakieś badania itd?
 
Mój lekarz też wyjeżdża i byłby dopiero na początku sierpnia i byłby to mój 8 tydzień. Ale ja po zrobiony teście nie byłam jeszcze u lekarza dlatego idę jutro, bo bym nie wytrzymała tyle czasu:) teraz mam 5t1d mam nadzieję, że zobaczę zarodek. A lekarz na pierwszej wizycie zalecił Ci jakieś badania itd?
ten u ktorego byłam powiedział, że przy nastepnej wizycie założymy karte ciąży i zleci badania. Tylko kazał zażywać kwas foliowy i tyle. Tylko, ze ja juz bym wolała karete i wszystko u tego właściwego wiec wole poczekać do sierpnia.
 
Kurcze dziewczyny ale narobiłam... Nie pije teraz kawy ani coli... A siedzialam w kinie mój miał cole zapomniałam się i wypiłam mu może szklankę coli :( boję się że coś się stanie teraz :(
Ty się nawet nie wyglupiaj, ja pije kawę dziennie plus dwie trzy herbaty, dawniej norma była 400 teraz 200, nie ma udowodnionych wad że może coś się stać dzidziusiowi, så podejrzenia ale jak pilas wcześniej I Cię nie odtraca to nic się nie dzieje. Patrzcie dawniej kobiety nawet alkohol piły, ja nie mówię że to dobrze, bo ani kropli nie pije, ale teraz w tych czasach lekarze przesadzaja.
Powiem wam ewenement tu w Norwegii, oni nie robią tych usg, ekonomia po prostu drogo, ale kobieta w ciąży pracuje do końca, chodzi na siłownie, na saunę w 8miesiacu była że mną kobieta i pytam ja czy to zdrowo, a ona całe życie chodzę na saunę, skoro mi to nie szkodzi jemu też i ma ślicznego chłopczyka i co tydzień po naturalnym pobiegła w maratonie, tu kobiety są nie zniszczalne.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ty się nawet nie wyglupiaj, ja pije kawę dziennie plus dwie trzy herbaty, dawniej norma była 400 teraz 200, nie ma udowodnionych wad że może coś się stać dzidziusiowi, så podejrzenia ale jak pilas wcześniej I Cię nie odtraca to nic się nie dzieje. Patrzcie dawniej kobiety nawet alkohol piły, ja nie mówię że to dobrze, bo ani kropli nie pije, ale teraz w tych czasach lekarze przesadzaja.
Powiem wam ewenement tu w Norwegii, oni nie robią tych usg, ekonomia po prostu drogo, ale kobieta w ciąży pracuje do końca, chodzi na siłownie, na saunę w 8miesiacu była że mną kobieta i pytam ja czy to zdrowo, a ona całe życie chodzę na saunę, skoro mi to nie szkodzi jemu też i ma ślicznego chłopczyka i co tydzień po naturalnym pobiegła w maratonie, tu kobiety są nie zniszczalne.
f2w3gov37znp1hsr.png
O kurcze to faktycznie :) wiadomo ciąża to nie choroba ale wiele się czuje tak fatalnie w ciąży lub po porodzie że nie jest w stanie pracować :(
 
Ty się nawet nie wyglupiaj, ja pije kawę dziennie plus dwie trzy herbaty, dawniej norma była 400 teraz 200, nie ma udowodnionych wad że może coś się stać dzidziusiowi, så podejrzenia ale jak pilas wcześniej I Cię nie odtraca to nic się nie dzieje. Patrzcie dawniej kobiety nawet alkohol piły, ja nie mówię że to dobrze, bo ani kropli nie pije, ale teraz w tych czasach lekarze przesadzaja.
Powiem wam ewenement tu w Norwegii, oni nie robią tych usg, ekonomia po prostu drogo, ale kobieta w ciąży pracuje do końca, chodzi na siłownie, na saunę w 8miesiacu była że mną kobieta i pytam ja czy to zdrowo, a ona całe życie chodzę na saunę, skoro mi to nie szkodzi jemu też i ma ślicznego chłopczyka i co tydzień po naturalnym pobiegła w maratonie, tu kobiety są nie zniszczalne.
f2w3gov37znp1hsr.png
Nie można popadać ze skrajności w skrajność. Wiadomo,że jak ciąża jest zdrowa a matka dobrze się czuje to powinno się z tego korzystać , ale nie wydaje mi się żeby argument typu "skoro ja się dobrze czuje to dziecko też " był taki mądry. Nie wiadomo ile takich matek w Norwegii miały z tego tytułu problemy. A że taka żyleta się trafiła to chwała jej za to i ja podziwiam- zwłaszcza za ten maraton [emoji14]
 
Dziewczyny ginekolog u ktorego chce prowadzic ciążę dopiero moze mnie przykac po 30.07 bo niestety jest na urlopie. Byłam u innego jak tylko wyskoczyly dwie kreski ale wtedy stwierdził, że jeszcze za wcześniej na USG. Zrobił tylko zwykłe badanie i powiedział że test sie nie mylił. I teraz mam wątpliwości czy to nie za dlugo czekac do poczatku sierpnia. Obecnie według aplikacji jest to 6+0.
Ja idę na pierwsze jakiekolwiek nadanie 8+1i to prywatnie, w Norwegii zapisali mnie na pierwsze usg w Październiku, to zależy od Ciebie myślę że 8 tydzień jest spoko, bo w Polsce mogłabym być w 12 ale to dla mnie za późno, w wielu krajach zalecane iść jest właśnie w 8 na pierwsze usg, masz już serduszko i generalnie wykluczają ciąże pozamacuczna itd, czytałam dużo artykułów bo przeraża mnie to że w Norwegii jest ro 18 tydzień, w Anglii 12, a jak w Polsce jest na NFZ też 12?
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Do góry