reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Kurcze dziewczyny ale narobiłam... Nie pije teraz kawy ani coli... A siedzialam w kinie mój miał cole zapomniałam się i wypiłam mu może szklankę coli :( boję się że coś się stanie teraz :(

Kochana nic sie nie stanie! Ja tez sobie pije czasem colę i kawe w tej ciąży. W poprzedniej tez piłam i co... syn jak dąb. Nie dajmy sie zwariować. Gdybys łykła szklankę drinka to gorzej ale cola... od czasu do czasu mozna!
 
reklama
Kurcze dziewczyny ale narobiłam... Nie pije teraz kawy ani coli... A siedzialam w kinie mój miał cole zapomniałam się i wypiłam mu może szklankę coli :( boję się że coś się stanie teraz :(

Ja pije dziennie kawę i ze dwie szklanki. Mało tego do porodu szlam z puszka coli :) wczoraj w prezencie zamiast wina od cioci lekarki dostałam puszkę coli :)
Spokojnie
 
Ja pije dziennie kawę i ze dwie szklanki. Mało tego do porodu szlam z puszka coli :) wczoraj w prezencie zamiast wina od cioci lekarki dostałam puszkę coli :)
Spokojnie
Ja do porodu też miałam colę i żelki ale niestety tak wymiotowalam że nawet zwykła wodę zwróciłam A głodna byłam bo 12 godzin rodzilam.
 
Oj biedna :( ja moj wspominam bardzo bardzo dobrze
Ogólnie nie było najgorzej tzn myślałam że będzie większy ból. Rodzilam bez znieczulenia i jak chcieli po 12 godzinach podać oksytocyne to tak przycislam że tylko słyszałam żeby już nie przec bo już jest dziecko :-) Drugi jednak porod moze byc szybszy ;-)
 
Kurcze dziewczyny ale narobiłam... Nie pije teraz kawy ani coli... A siedzialam w kinie mój miał cole zapomniałam się i wypiłam mu może szklankę coli :( boję się że coś się stanie teraz :(
Ja od połowy ciąży piłam 2 l coli dziennie... I nie mogłam się powstrzymać [emoji28] dodatkowo 1 kawa dziennie. I mamy się dobrze. ;)
 
Ja od połowy ciąży piłam 2 l coli dziennie... I nie mogłam się powstrzymać [emoji28] dodatkowo 1 kawa dziennie. I mamy się dobrze. ;)
U mnie bylo to samo,pilam cole hektolitrami.Wiem ze to nie zdrowe ale taka mialam chec. I corka zdrowa . Oczywiscie alkohol odstawilam ale nie popadajmy w paranoje :) Spokojnie,od jednej szklanki nic sie nie stanie.

A odnosnie tego kola moja tez liczylam
 
reklama
Do góry