reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Nie można popadać ze skrajności w skrajność. Wiadomo,że jak ciąża jest zdrowa a matka dobrze się czuje to powinno się z tego korzystać , ale nie wydaje mi się żeby argument typu "skoro ja się dobrze czuje to dziecko też " był taki mądry. Nie wiadomo ile takich matek w Norwegii miały z tego tytułu problemy. A że taka żyleta się trafiła to chwała jej za to i ja podziwiam- zwłaszcza za ten maraton [emoji14]
Ja też wychodzę z takiego założenia, że wiem że nie powinno się kąpać w temperaturze powyżej 35 stopni więc baseny termalne ciepłe odpadają tym bardziej sauna organizm i tak dostaje w kość bo zmienia się ciśnienie, a jeszcze tak, tutaj kobiety są dziwne, w sensie one więcej robią niż faceci, właścicielka mojego mieszkania to ona opiekuje się domem, pracuje, opiekuje się niepełnosprawnym dzieckiem i to ona kosi trawnik i naprawia elektryke, a facet siedzi i się opala na leżaku.wiele takich przypadków wymieniać.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
A jak się dzisiaj czujecie?
Ja pobilsm rekord poszłam spać o 19 wstałam o 7:45... Spóźnił am się 5 minut do pracy. Chyba organizm potrzebował odpoczynku...
f2w3gov37znp1hsr.png
 
A jak się dzisiaj czujecie?
Ja pobilsm rekord poszłam spać o 19 wstałam o 7:45... Spóźnił am się 5 minut do pracy. Chyba organizm potrzebował odpoczynku...
f2w3gov37znp1hsr.png
Ja sie czuje dobrze ale mam lekki stres bo jutro bete powtarzam A w środę wizyta. Już się pochwalilismy rodzicom i boję się że za wcześnie.
 
Dziewczyny ginekolog u ktorego chce prowadzic ciążę dopiero moze mnie przykac po 30.07 bo niestety jest na urlopie. Byłam u innego jak tylko wyskoczyly dwie kreski ale wtedy stwierdził, że jeszcze za wcześniej na USG. Zrobił tylko zwykłe badanie i powiedział że test sie nie mylił. I teraz mam wątpliwości czy to nie za dlugo czekac do poczatku sierpnia. Obecnie według aplikacji jest to 6+0.
Spokojnie, ja idę w 6t5d. Byłam w 4t4d i nic nie było widać na usg, ale musiałam iść bo potrzebowałam receptę na heparyne. Wiem, że to długo okres czasu ale musimy cierpliwie czekać. Ja mam wizytę 26 lipca i też mnie już nosi..
W ogóle właśnie zaczęłam 5t1d I to ten czas kiedy w każdej ciazy mam plamienia ehh już chodzę całą zestresowana
 
Ja zasnęłam ok 23 i w środku nocy się wybudziłam.. nie mogłam zasnąć z 2 h a o 5.50 pobudka :( chyba już za 2 tyg poproszę mojego lekarza o zwolnienie.

A z objawów to gigantyczny ból piersi i kłucie w podbrzuszu. Nastrój też mi się zmienia często [emoji14] wczoraj z 3 razy zrypałam swojego [emoji28]
 
@mala.czarna będzie dobrze :)
Mnie tez sutki bolą okropnie założyłam już większy stanik bo nie wygodnie mi już. Ja powiedziałam o ciąży szefowej i dobrze to przyjęła także mam z głowy :)
 
reklama
A no widzisz zdarzają się fajne szefowe [emoji6] u mnie w dziale tez jedna jest na zwolnieniu już. Ale ja chce pracować ile będę mogła
 
Do góry