reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Z rana Beta zrobiona. Do 16:00 wynik.
Proszę o trzymanie kciuków !!!!

ckaiflw1vqq2pauu.png


02.07 - Beta 14,5
05.07 - Beta 32,1

Teraz powinna wynieść Ok 1000 [emoji1307][emoji1307]


Powodzenia ! Trzymam kciuki ! :) ja też dzisiaj byłam na badaniu hcg i czekam na wynik :)
 
reklama
A no widzisz zdarzają się fajne szefowe [emoji6] u mnie w dziale tez jedna jest na zwolnieniu już. Ale ja chce pracować ile będę mogła
No to super. Ja mam dość niewdzięczną pracę i nie chce się dla nich narażać. Zwłaszcza,że nie można tutaj liczyć na lżejsze traktowanie z powodu ciąży. A i klimy nie ma
 
Ja też wychodzę z takiego założenia, że wiem że nie powinno się kąpać w temperaturze powyżej 35 stopni więc baseny termalne ciepłe odpadają tym bardziej sauna organizm i tak dostaje w kość bo zmienia się ciśnienie, a jeszcze tak, tutaj kobiety są dziwne, w sensie one więcej robią niż faceci, właścicielka mojego mieszkania to ona opiekuje się domem, pracuje, opiekuje się niepełnosprawnym dzieckiem i to ona kosi trawnik i naprawia elektryke, a facet siedzi i się opala na leżaku.wiele takich przypadków wymieniać.
f2w3gov37znp1hsr.png
To nic tylko brać Norweżki za żony [emoji23]
 
Cześć dziewczyny!
Ufff udało mi sie nadrobić Wasze posty po weekendzie ;)
W sobotę zaczęły mi się okropne mdłosci (nie wiem, czemu mówi się poranne mdłości, bo moje były od rana do wieczora i w niedzielę też cały dzień...) a miałam do napisania egzamin w niedzielę... dałam radę, ale jak to moja kolezanka powiedziala przed ciążą jak człowiek jest bardzo bystry to w ciązy jest już tylko bystry... ;)
Dzisiaj siedzę w pracy, niby trochę lepiej, ale ratuję się napojem z aloesem.

Ja sie czuje dobrze ale mam lekki stres bo jutro bete powtarzam A w środę wizyta. Już się pochwalilismy rodzicom i boję się że za wcześnie.

My też juz powiedzieliśmy rodzicom, też boję się, że za wcześnie, ale trudno było mi się nie podzielić wiadomościa z mamą i siostrami :)

A i widze, że w imionach pojawiła sie Zosia. To póki co jedyne imię na które z mężem mogliśmy się zgodzić, dla chłopca jeszcze nie mamy ;)
 
Zosia jest ładne, ale strasznie dużo dziewczynek teraz ma tak na imię od 7 lat chciałam dać Tosia ale też moje znajome dały już 2 Tosie I 1 Tosiek, więc myślę teraz Amelia myślałam o Arleta ale mojemu się źle kojarzy a jak chłopczyk to nie wiem Kornel ale mojemu się nie podoba
 
No to super. Ja mam dość niewdzięczną pracę i nie chce się dla nich narażać. Zwłaszcza,że nie można tutaj liczyć na lżejsze traktowanie z powodu ciąży. A i klimy nie ma

Pewnie jak tak czujesz to niema sensu ja akurat mam dobra prace i wiem ze teraz będą na mnie bardziej uważać żebym się niczym nie stresowała [emoji4]
 
Co do imion to jeszcze tyyle czasu. Dla chlopca chcialabym Leona jednak tesciowa prosila w poprzedniej ciazy zebym nie dawala bo zle jej sie kojarzy a dla dziewczynki nie wiem ale jestem spokojniejsza bo jest tyle pieknych imion ktore mi sie podobaja.
 
reklama
Do góry