reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

To chyba i ja poczekam do 23 wtedy bedzie 7 tydzien i 1 dzień..

f2w390bvw1qh8q70.png

Kiedy miałaś okres?
 
reklama
DZiewczyny jestem po wizycie:) ogólnie wszystko w jak najlepszym porządku. Widać było śliczny pęcherzyk i ciałko żółte. Na serducho za wcześnie powiedziała pani doktor. Założyła mi kartę ciąże :)
Termin wg om i wg usg ten sam czyli 07.03.2020:) następna wizyta 25.07 żeby posłuchać serduszka, skierowania na badania dostanę w piątek na NFZ żeby nie płacić za nie. Na wczasy mogę lecieć spokojnie. Pogadalysmy, posmialysmy się jestem mega szczęśliwa :):)
Bardzo się cieszę i zazdroszczę! :) Trzymam kciuki za serduszko :)
 
Kiepsko. Jest pęcherzyki i ciałko żółte ale lekko za duże. Pani doktor wyliczyla wiek ciąży na 5 t 4 d z racji z mam długie cykle i to z wielkości pęcherzyka. Niby jest szansa ale marna. Jajniki ok, krwiaka też nie mam :( Mam zrobić bete i czekać.

Ale dziewczyny tez robiły usg i narazie niema serduszka wiec o co chodzi?
 
Kiepsko. Jest pęcherzyki i ciałko żółte ale lekko za duże. Pani doktor wyliczyla wiek ciąży na 5 t 4 d z racji z mam długie cykle i to z wielkości pęcherzyka. Niby jest szansa ale marna. Jajniki ok, krwiaka też nie mam :( Mam zrobić bete i czekać.
Jak to za duze?? Mowila co to moze oznaczac? A plamienia jeszcze Ci sie pojawily??
 
Jak to za duze?? Mowila co to moze oznaczac? A plamienia jeszcze Ci sie pojawily??
No niby do 5 mm jest ok powyżej moga być komplikacje ja mam równo 5mm. Olśnienia ustały ale pani doktor mówiła że mogą się jeszcze pojawić ale jak się nie pojawia to szansa jest większa
 
A pobolewa Was brzuch? Od wczoraj w sumie cały dzień go czuje. Nie jest to ból nie do wytrzymania ,ale jednak jest.
 
reklama
No niby do 5 mm jest ok powyżej moga być komplikacje ja mam równo 5mm. Olśnienia ustały ale pani doktor mówiła że mogą się jeszcze pojawić ale jak się nie pojawia to szansa jest większa
Zrob bete jak rosnie to bedzie dobrze nie martw sie na zapas. :) To chyba jedyny sposob , zeby sie przekonac czy jest dobrze..
 
Do góry